pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
ženevos autoslonas
Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Kovo 5 d. 15.19 val.

Volkswagen Scirocco pardavimai dar neprasidėjo, bet jau dabar šį modelį galima laikyti labai sėkmingu ir prognozuoti didžiulę jo paklausą. Galima daug kalbėti apie jo istoriją, dizainą, kelionę link konvejerio ar jame panaudotas technologijas, bet įdomiau pažvelgti į naują Scirocco taip, lyg šalia turėtume Golf GT.


 
Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Korėjiečių kompanija Kia Ženevoje pristatė iš karto tris naujo koncepto Soul variantus, kurių kiekvienas pasižymi savitu stiliumi. Kia Europos poskyrio vyriausias dizaineris Gregory Guillaume papasakojo, jog visi trys automobiliai yra suprojektuoti ne tik tam, kad būtų pademonstruotos naujų modelių vystymo perspektyvos, bet ir tam, kad būtų parodyti patrauklūs individualizavimo variantai.
 
Dmitrijaus Larčenko ir gamintojo nuotraukos
Patrikas Le Kvemenas (Patrick Le Quement) vadovauja Renault dizaino skyriui jau gana ilgai, bet panašu, kad jo fantazija neišseks niekada. Jis projektavo Vel Satis, Avantime, Megane II, o pristatydamas Ženevos autosalone Megane Coupe Concept, sugebėjo nustebinti dar kartą.
Kovo 4 d.
Honda Accord. Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Honda pagaliau parodė europiečiams naują populiaraus modelio Accord kartą. Lyginant su anksčiau leista versija, naujiena tapo šiek tiek platesnė ir ilgesnė, o naujos kėbulo linijos leido suteikti automobiliui labiau patemptą ir atletiškesnę formą. Aktyvaus važiavimo mėgėjai neabejotinai įvertins puikų naujo Honda Accord manevringumą ir dinamiškumą.
 
Lamborghini Gallardo LP560-4. Michailo Cimbalo nuotraukos
Jeigu gatvėje sutiksite tokį Lamborghini Gallardo, tai greičiausiai nepagalvosite, kad tai nauja modifikacija LP 560-4. Išoriškai automobilis beveik nepakito, todėl tik pastabesni galės įžvelgti patobulintą aerodinamiką, naujus bamperius, ratus ir kitokį difuzorių. Labiausiai naujieną turėtų išduoti modernizuoti priekiniai ir galiniai žibintai.
 
Audi R8 TDI Le Mans. Ivano Strekopitovo nuotraukos
Audi tęsia pasaulinės rinkos ataką savo galingais dyzeliniais automobiliais. Vakar buvo pristatytas serijinis Q7 V12 TDI, kuris dabar gali drąsiai vadintis galingiausiu dyzeliniu visureigiu pasaulyje, o šiandien vokiečiai parodė dar viena „bombą“ – ekskliuzyvinį superautomobilį Audi R8 TDI Le Mans su tuo pačiu 500 AG dvylikos cilindrų turbodyzeliu.
 
Seat Bocanegra. WCF ir gamintojo nuotraukos
Nauja hečbeko Seat Ibiza karta bus išleista tik kitais metais, bet susidomėjimą šiuo autotomobiliu ispanai nusprendė pakurstyti jau dabar. Šį darbą kompanija patikėjo savo dizaineriams, kurie paruošė Ženevos parodai priešserijinę versiją ir pavadino Bocanegra. Tai galima išversti kaip „juoda burna“. Pasak Seat atstovų, akcentas priekinei daliai buvo daromas neatsitiktinai, kadangi labai panašiai atrodys ir serijinis modelis.
 
Saab 9-X BioHybrid. WCF ir gamintojo nuotraukos
Konceptas Saab 9-X BioHybrid yra puikus pavyzdys tam, kaip ateityje gali atrodyti kompaktiški Saab modeliai, kuriais bus taikomasi į premium segmentą. Švedų kompanijos dizainerių nuomone, naujasis konceptas puikiai atspindi jaunų žmonių skonį, kuris vis labiau linksta į vairuotojui orientuotus kompaktiškus automobilius.

← atgal 1 2 3 4 toliau


 
© 2005–2020
Jūs esate 4262109-asis lankytojas