pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
ženevos autoslonas
Dmitrijaus Larčenko ir gamintojo nuotraukos
Kovo 10 d. 13.44 val.
Mažylis Toyota iQ pasiruošęs serijinei gamybai

Ar pamenate nediduką automobilį Toyota iQ, kuris kaip konceptas buvo pristatytas pernai Frankfurto autosalone? Pasirodo, kad kalbėdami apie jo serijinės gamybos perspektyvas, japonai nejuokavo – Ženevoje jie pademonstravo jau prekinę išvaizdą turintį automobilį, kurio gamyba prasidės šį rudenį, o pardavimai metų gale.


 
Dmitrijaus Larčenko ir gamintojo nuotraukos
Be kupė-hečbeko Scirocco, kompanijos Volkswagen stende europiečiams buvo pristatyta dar viena ne mažiau reikšminga naujiena^– keturduris kupė Passat^CC. Europoje šio automobilio pardavimai startuos jau balandį, o JAV ir kitose šalyse jis pasirodys rudenį.
Kovo 8 d.
Dmitrijaus Larčenko ir gamintojo nuotraukos
Kompanija Suzuki – vienas didžiausių kompaktiškų automobilių gamintojų pasaulyje. Ne paslaptis, kad General^Motors, Subaru, Mazda ir Nissan vis dažniau neatsisako pakeisti kokio nors sėkmingo Suzuki modelio dizainą ir parduoti jį su savo prekiniu ženklu. Tačiau dabar pas japonus neliko nei vieno subkompaktiško modelio, kuriuo galima būtų prekiauti pasaulinėje rinkoje. Todėl atsirado Suzuki^A-Star^Concept.
 
Dmitrijaus Larčenko ir gamintojo nuotraukos
Vadinti Ženevoje debiutavusį kupė Jaguar XKR-S „pačiu galingiausiu“ nebūtų teisinga, nes jis turi tą patį variklį kaip ir „paprastas“ XKR – kompresorinį 4,2 litro V8, išvystantį 420 AG. Užtat naujieną galima vadinti greičiausiu serijiniu markės Jaguar modeliu – pašalinus elektroninį ribotuvą XKR-S gali pasiekti 280 km/h greitį.

 
© 2005–2020
Jūs esate 4264895-asis lankytojas