pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Ženevos autoslonas 2009
Autoblog.com nuotraukos
Kovo 4 d. 17.11 val.
Alfa Romeo Mito GTA – italų viesulas

Nežiūrint į tai, kad Ženevoje Alfa Romeo MiTo GTA buvo pristatytas kaip konceptas, serijinės versijos liko laukti neilgai – ji pasirodys jau šiais metais. Apie tai naujienos pristatyme Ženevos Palexpo pranešė italų kompanijos atstovas.


 
Autoblog.com nuotraukos
Naujas Fiat 500 – nostalginis priminimas apie 70-tuosius, netikėtai prigijo ir mūsų laikais. Maža to, jo populiarumas viršijo visus lūkesčius – norinčių pirkti kiekis toks, kad teko padidinti planuotus gamybos kiekius. Įvairiausios tiuningo studijos beveik kas mėnesį pristato savo darbus, kurių pagrindas yra Cubquecento. Esant tokiom tendencijom, naujasis 500C, kurio pristatymas įvyko Ženevoje, irgi gali tapti bestseleriu.
Kovo 3 d.
Ford nuotrauos
Naujos kartos C-Max – 20.58 val.
Šiuo metu vykstančioje Ženevos automobilių parodoje kompanija Ford pristatė konceptinį automobilį Iosis Max. Konceptas leidžia įsivaizduoti, kaip atrodys naujos kartos kompaktvenas C-Max, o taip pat kitos Golf klasės markės modeliai. Iosis Max turi nemažai eksterjero panašumų su Ford Fiesta, tačiau, kaip pabrėžė kompanijos Ford Europos padalinio vyr. dizaineris Martinas Smitas, hečbekas Iosis Max – tai „naujas kinetinio dizaino žingsnis“.
 
Kaip ir buvo žadėta, kompanija Rolls-Royce Ženevoje pristatė mažiausią iš Rolls-Royce – naują keturių durų sedaną 200EX. Modelis 200EX atspindi visus naujausius dizainerių sprendimus, kurie artimiausiu metu turėtų būti perkelti prie RR4 serijos automobilių. Šių gamyba prasidės 2010 metais.
 
Autoblog.com nuotraukos
Nežiūrint į tai, kad didžioji dalis didžiausių automobilių gamintojų veržliai pradėjo gaminti kompaktiškus, ekologiškus ir taupius automobilius, superautomobilių era nepasibaigė. Geru to patvirtinimu tapo Ženevos automobilių parodoje pristytas superautomobilis Zagato Perana Z-One.
 
Gamintoju ir Michailo Cimbalo nuotraukos
Pradedam – 12.59 val.
Pirmadienį vakare Ženevoje įvyko tradicinis „uždaras“ naujienų pristatymas. Faktiškai, tai pirmosios Ženevos automobilių parodos premjeros, kurias žurnalistai galėjo pamatyti dar prieš prasidedant parodai. Iš viso buvo galima pamatyti 8 naujienas, tačiau tikrai svarbios buvo 3: Volkswagen, Škoda ir Lamborghini.
 
Kovo 3 dieną prasideda žiniasklaidos dienos 79-toje tarptautinėje parodoje Ženevoje. Šiais metais krizė ženkliai sumažino reklaminius autogamintojų biudžetus, tačiau vienoje iš didžiausių parodų Europoje dalyvaus beveik visos didžiosios automobilių kompanijos.

← atgal 1 2 toliau


 
© 2005–2020
Jūs esate 4216225-asis lankytojas