pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Ženevos autoslonas
Kovo 3 d.
Ford nuotrauos
 

Kitos naujienos

Kovo 11 d.
Aston Martin išpildė pažadą
Kovo 5 d.
Ženevoje pristatytas BMW Alpina B7
Galingiausioji Renault Megane versija
Tata Europos rinkai pristato Nano
Kovo 4 d.
Alfa Romeo Mito GTA – italų viesulas
Kabrioletas Fiat500C – stilingas retro šiuolaikiškai
Kovo 3 d.
Rolls-Royce 200EX „pristatytas laiku
Zagato Perana Z-One visai neekologiškas
Šiandien Ženevoje atsidaro tarptautinis autosalonas

Šiuo metu vykstančioje Ženevos automobilių parodoje kompanija Ford pristatė konceptinį automobilį Iosis Max. Konceptas leidžia įsivaizduoti, kaip atrodys naujos kartos kompaktvenas C-Max, o taip pat kitos Golf klasės markės modeliai. Iosis Max turi nemažai eksterjero panašumų su Ford Fiesta, tačiau, kaip pabrėžė kompanijos Ford Europos padalinio vyr. dizaineris Martinas Smitas, hečbekas Iosis Max – tai „naujas kinetinio dizaino žingsnis“.

Pagrindinis išskiriamasis koncepto bruožas - iš dviejų dalių susidedančios bagažinės durelės, kurios atsidaro nedideliu kampu, tačiau leidžia pilnai naudotis bagažine. Viršutinė durų dalis (su galiniu stiklu) gali atsidarinėti atskirai nuo apatinės. Tai aktualu tokiose vietose, kur nėra galimybės pilnai atidaryti durų, pavyzdžiui daugiaaukštėje stovėjimo aikštelėje.

Hečbekas Ford Iosis Max turi automatinę variklio užgesinimo ir paleidimo sistemą, o taip pat benzininį 180 AG keturių cilindrų Ecoboost šeimos variklį su turbina ir tiesioginiu įpurškimu. Variklis poroje turi 6 laipsnių robotizuotą PowerShift pavarų dėžę su dvejomis sankabomis.

Pasak Ford atstovų, CO2 emisija sudaro tik 125 gramų kilometrui, kas yra beveik toks pat rodiklis kaip ir Ford C-Max su 1,6 l 90 AG dyzeliu. 
© 2005–2021
Jūs esate 4495146-asis lankytojas