pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
tokijo autoslonas
Subaru Impreza WRX STi. Gamintojo nuotrauka
Spalio 24 d. 20.19 val.
Japoniška Impreza WRX STi gavo 304 AG variklį

Kompanija Subaru išplatino oficialią informaciją apie Japonijos rinkai skirtą Impreza WRX STi. Tokijo autosalone pristatytas automobilis gavo dvejų litrų benzininį turbovariklį, išvystantį 304 AG ir 422 Nm. Pirminiais duomenimis, Europoje ir JAV automobilis bus siūlomas su 2,5 litro varikliu, kurio galia bus apie 300 AG.


 
Nissan GT-R. WCF ir gamintojo nuotraukos
Ši naujiena buvo anonsuota dar 2001 metais, tačiau tada nebuvo pasakyta nei žodžio apie tai, kad ji bus tokia beprotiška. Pasižiūrėjus į naują GT-R, iškart tampa aišku – šešeri darbo metai praėjo ne veltui ir jis gerokai sukrės sportinių automobilių rinką.
 
BMW 1-Series tii. Gamintojo nuotraukos
Tokijo autosalone kompanija BMW pristatė „trekinį“ automobilį, sukurtą ant neseniai pasirodžiusio 1-serijos kupė bazės. Automobilis buvo pavadintas 1-Series tii, o pasak BMW atstovų – tai legendinio 1960-1970 m. modelio BMW 2002 tii „ideologinis pasekėjas“, kuris skirtas jauniems ir ambicingiems vairuotojams.
 
Volkswagen up! Space Concept. WCF ir gamintojo nuotraukos
Koncernas Volkswagen daro dar vieną žingsnį į nebrangių automobilių segmentą ir Tokijo autosalone pristatė naują konceptualų kompaktveną – up! Space. Kaip ir žadėjo koncerno atstovai, šis automobilis tęsia Frankfurto autosalone debiutavusio kompakto up! filosofiją, o laikui bėgant galima tikėtis ir daugiau jo variacijų.

← atgal 1 2 toliau


 
© 2005–2020
Jūs esate 4195840-asis lankytojas