pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
tokijo autoslonas
2007 m. Spalio 24 d.
Volkswagen up! Space Concept. WCF ir gamintojo nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 26 d.
Mitsuoka – maža kompanija su didelėmis svajonėmis


Mercedes-Benz parodė ypatingą Viano

Spalio 25 d.
Toyota pristatė komfortišką Segway alternatyvą


Honda FCX ir CR-Z taps serijiniais


Nissan Intima – šiuolaikiškos elegancijos filosofija


Naujo Mitsubishi Galant bruožai


Suzuki pristatė konceptą Kizashi 2

Spalio 24 d.
Japoniška Impreza WRX STi gavo 304 AG variklį


Nissan GT-R – Godzilos sugrįžimas


BMW 1-Series tii – jauniems ir ambicingiems

Koncernas Volkswagen daro dar vieną žingsnį į nebrangių automobilių segmentą ir Tokijo autosalone pristatė naują konceptualų kompaktveną – up! Space. Kaip ir žadėjo koncerno atstovai, šis automobilis tęsia Frankfurto autosalone debiutavusio kompakto up! filosofiją, o laikui bėgant galima tikėtis ir daugiau jo variacijų.

Lyginant su Frankfurte debiutavusiu pradininku, konceptas up! Space yra 23 cm ilgesnis ir turi ilgesnę ratų bazę. Visas jo ilgis yra 3,68 m, o plotis – 1,63 m. Naujienos durys atsiveria į šonus, kas šiek tiek gali priminti neseniai pasirodžiusį Mini Clubman. Laimėti erdvės salono priekyje leido gale įtaisytas variklis, todėl automobilyje laisvai gali tilpti keturi žmonės, o sudėjus galines sėdynes bagažinės talpa išauga iki 1005 litrų.

Koncerno atstovai užsiminė, jog Volkswagen up! Space yra beveik paruošta serijinei gamybai versija. Linijos up! modeliai rinkoje turėtų pasirodyti 2010 metais, o komplektuojami jie bus ne tik su ekonomiškais dyzeliniais ir benzininiais varikliais, bet ir su hibridinėmis jėgainėmis bei elektrovarikliais. 
© 2005–2020
Jūs esate 4099834-asis lankytojas