pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
tokijo autoslonas
2007 m. Spalio 26 d.
Mercedes-Benz Viano X-Clusive. Gamintojo ir WCF nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 26 d.
Mitsuoka – maža kompanija su didelėmis svajonėmis

Spalio 25 d.
Toyota pristatė komfortišką Segway alternatyvą


Honda FCX ir CR-Z taps serijiniais


Nissan Intima – šiuolaikiškos elegancijos filosofija


Naujo Mitsubishi Galant bruožai


Suzuki pristatė konceptą Kizashi 2

Spalio 24 d.
Japoniška Impreza WRX STi gavo 304 AG variklį


Nissan GT-R – Godzilos sugrįžimas


BMW 1-Series tii – jauniems ir ambicingiems


Tokijo autosalonas: VW pristatė prailgintą up!

Mercedes-Benz – tai ne tik prabangūs sedanai, sportiški kupė ir beprotiški AMG ar BRABUS. Tai dar ir sunkvežimiai, autobusai ir mikroautobusai. Apie vieną iš jų ir pakalbėsime, nes Tokijo autosalone vokiečiai pristatė ypatingą mikroautobuso Viano versiją.

Automobilis buvo pavadintas Viano X-Clusive. Sprendžiant iš „pavardės“, jame pirkėjas turėtų atrasti kažką išskirtinio. Taip ir yra, nes tokią modifikaciją išskirs kitokie bamperiai, chromuotos radiatoriaus grotelės ir nauji antdėklai slenksčiams. Lengvai pakeistą Viano X-Clusive išvaizdą papildo originalūs 18 colių ratlankiai ir chromuotas išmetimo sistemos antgalis.

Tačiau kosmetinis „fasado“ remontas ne tiek svarbus, nes rimčiausi pokyčiai yra viduje. Daugiausiai dėmesio buvo skirta keleivių komfortui. Salone atsirado daug patogesnės atskiros sėdynės, o kiekvienas iš sėdinčių turi savo atskirą klimato kontrolę Thermotronic. Taip pat sėdynes galima įvairiai komponuoti, o esant reikalaui jas visiškai pašalinti. Už keleivių komfortą taip pat atsakys pneumatinė pakaba.

Mercedes-Benz Viano X-Clusive bus prieinamas su 204 AG turinčiu 3,0 litrų CDI ir 258 AG turinčiu 3,5 litro benzininiu V6. Verta pažymėti, jog šis benzininis agregatas tokiam modeliui siūlomas pirmą kartą. Jo sukamasis momentas yra 340 Nm, o iki „šimtuko“ jis leidžia įsibėgėti per 9,1 sekundės. Dar galima paminėti, kad šis variklis atitinka Euro-4 normas ir komplektuojamas su penkių bėgių automatine greičių dėže. Pirkėjai galės rinktis vieną iš dviejų kėbulo versijų: standartinę (4,75 m) arba prailgintą (4,99 m).

Jeigu vairuotojas neįvertins savo galimybių prie greito mikroautobuso vairo, jam pamėgins padėti įvairios sistemos. Viano X-Clusive turi priekines ir šonines saugos pagalves ir visą rinkinį pagalbinių sistemų: ESP, ABS, ASR, Brake Assist ir EBV.

Taigi, autobusiukas „prifarširuotas“ nemažai, bet tai dar ne riba. Pirkėjai galės užsisakyti įvairios papildomos įrangos, kuri „korporatyvinius“ pasivažinėjimus padarys dar molonesnius. 
© 2005–2020
Jūs esate 4195836-asis lankytojas