pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
tokijo autoslonas
2007 m. Spalio 24 d.
BMW 1-Series tii. Gamintojo nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 26 d.
Mitsuoka – maža kompanija su didelėmis svajonėmis


Mercedes-Benz parodė ypatingą Viano

Spalio 25 d.
Toyota pristatė komfortišką Segway alternatyvą


Honda FCX ir CR-Z taps serijiniais


Nissan Intima – šiuolaikiškos elegancijos filosofija


Naujo Mitsubishi Galant bruožai


Suzuki pristatė konceptą Kizashi 2

Spalio 24 d.
Japoniška Impreza WRX STi gavo 304 AG variklį


Nissan GT-R – Godzilos sugrįžimas


Tokijo autosalonas: VW pristatė prailgintą up!

Tokijo autosalone kompanija BMW pristatė „trekinį“ automobilį, sukurtą ant neseniai pasirodžiusio 1-serijos kupė bazės. Automobilis buvo pavadintas 1-Series tii, o pasak BMW atstovų – tai legendinio 1960-1970 m. modelio BMW 2002 tii „ideologinis pasekėjas“, kuris skirtas jauniems ir ambicingiems vairuotojams.

Iš techninės pusės naujiena niekuo nesiskiria nuo serijinio modelio, tačiau yra lengvesnė, turi sumažintą prošvaisą ir geriau tarp ašių paskirstytą svorį. Konceptą išskiria kontrastingas „aerokitas“, kuriame skoningai dera naujas priekinis bamperis, slenksčiai su papildomomis ventiliacinėmis angomis ir difuzorius. Variklio dangtis ir nedidelis spoileris gale pagaminti iš karbono.

Salone galime išvysti naujas alkantara apsiūtas „ąsočio“ formos sėdynes, ta pačia medžiaga apsiūtą vairą ir sportiškai apipavidalintą prietaisų skydelį.

Laukiama, kad BMW 1-Series tii panaudoti sprendimai persikels į naują kupė BMW M1, kurio pasirodymą vokiečiai anonsavo kiek anksčiau. Taip pat neatmetama galimybe, kad toks automobilis bus išleistas ribotu tiražu, specialiai „treko dienų“ mėgėjams. 
© 2005–2020
Jūs esate 4211452-asis lankytojas