pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
tokijo autoslonas
Spalio 26 d. 14.06 val.

Tokijo autosalone buvo pristatytas kompanijos Mitsuoka sukurtas konceptas – Orochi Kabuto. Iš tiesų, tai tik palengvinta modelio Orochi versiją, kuri gavo daug karboninių kėbulo detalių. Automobilis turi kompanijos Toyota 3,3 litro V6 variklį, išvystantį 230 AG.


 
Mercedes-Benz Viano X-Clusive. Gamintojo ir WCF nuotraukos
Mercedes-Benz – tai ne tik prabangūs sedanai, sportiški kupė ir beprotiški AMG ar BRABUS. Tai dar ir sunkvežimiai, autobusai ir mikroautobusai. Apie vieną iš jų ir pakalbėsime, nes Tokijo autosalone vokiečiai pristatė ypatingą mikroautobuso Viano versiją.
Spalio 25 d.
Tokijaus autosalone Toyota pristatė individualią transporto priemonę, pavadintą i-Real. Lyginant su dabar rinkoje siūlomu Segway, Toyota i-Real yra daug komfortiškesnis – žmogus jame sėdi, o ne stovi. Taip pat i-Real turi tokius privalumus kaip audiosistema ir palydovinė navigacija.
 
Šiandien Tokijo autosalone kompanija Honda patvirtino savo planus išleisti serijines konceptų FCX ir CR-Z versijas. Visų pirma planuojama pradėti gaminti vandeniniais kuro elementais ir elektra varomą FCX, kurio serijinė versija bus parodyta jau lapkričio mėnesį Los Andželo autosalone. Šio automobilio pardavimai prasidės 2008 metais.
 
Nissan Intima. WCF ir gamintojo nuotraukos
„Jis sukurtas žmonėms su ypatingu estetiniu jausmu. Jis skirtas tiems, kurie vertina eleganciją ir komfortą nepriklausomai nuo to, ar jie keliauja vieni, ar su kompanija“, – šitaip Tokijo autosalone pristatytą konceptą Nissan Intima apibūdina japonų markės atstovai.
 
Tokijo autosalone kompanija Mitsubishi Motors pristatė naują prototipą – Concept-ZT. Šis automobilis parodo, kuo remsis kompanija kurdama naują Mitsubishi Galant kartą. Verta pažymėti, kad Galant yra vienas parduodamiausių Mitsubishi modelių po Lancer.
 
Viena pastebimiausių Tokijo autosalono premjerų – konceptas Suzuki Kizashi 2. Jeigu Frankfurte debiutavusią pirmą jo versiją galima buvo pavadinti prabangiu universalu, tai Kizashi 2 reikėtų vadinti sportišku SUV arba krosouveriu.

atgal 1 2 toliau →


 
© 2005–2022
Jūs esate 4686067-asis lankytojas