pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai


2010

2009

Rugpjūčio 25 d.
Hondos CR-V

2008

Iš esmės aš patenkinta Honda Civic
(Honda Civic 1992 m. Sedanas)
Honda Prelude Sportas ir Komfortas
(Honda Prelude 1998 m. Kupė)
 

Honda Jazz naujausia automobilių kartaHonda Jazz

Daugybė lietuvių vairuotojų jau įsitikino Honda markės automobilių patikimumu. Honda automobiliai ne tik mažai genda, bet ir kasmet lyderiauja pirmosiose automobilių markių patikimumo topų vietose. Šįkart norime jus supažindinti su išgražėjusiu ir vis labiau populiarėjančiu Honda Jazz automobiliu.

Kūrėjai didžiausią dėmesį suteikė praktiškumui ir universalumui. Šį automobilį buvo bandoma pritaikyti jaunesniajai auditorijai, kuriai labiau rūpi tai, kaip atrodo automobilis. Jį galima pasirinkti su 1.2 arba 1.4 litro benzininiu varikliu bei hibridinį variantą. Skirtingai nuo konkurentų, Honda Jazz neturi eko-dyzelio modelio, vietoj to renkamasi hibridinis kelias. Didžioji dalis mechanikos naudojama iš Insight modelio – 1.3 litro, 4 cilindrų variklis veikia kartu su elektriniu ir automatine pavarų dėže. Kitos Honda Jazz kartos automobiliai, pasirodysiantys 2014 metais, jau galės važiuoti naudodami vien tik elektrinį variklį.

Nors hibridinių automobilių pionieriumi laikoma Toyota kompanija, visgi Honda buvo pirmieji, kurie išbandė šią technologiją. Automobilių apžvalgininkai šį Honda Jazz hibridinį modelį dažniausiai lygina su Toyota Prius C. Hondos hibridas išnaudoja 1.4 l 100 kilometrų, o jo sukeliamas triukšmas neturi nieko bendro su ganėtinai triukšmingais senesniais Honda markės automobilių modeliais. Važiuoja jis labai lengvai, gera trauka ir puikiai tinka net ir bloguose keliuose, kas ganėtinai svarbu Lietuvos vairuotojams.

Nors iš išorės automobilis atrodo nedidelis, viduje jis erdvus ir turi puikų privalumą – galima įvairiai išlankstyti sėdynes – galimos net 18 skirtingų pozicijų ir todėl iš tikro patogu pervežti įvairių formų daiktus. Sėdynės išdėliotos puikiai ir neturi dažnos mažų mašinų problemos – gale gali komfortabiliai sėdėti suaugę žmonės, o kad tilptum, nereikia kojų kelti ant sėdynės.

Lyginant su kitais automobiliais, Honda Jazz yra pakankamai brangus automobilis, ypač hibridinė jo versija. Tačiau kartu su juo gaunama puiki sudėtis ir markės patikimumas. Kiekvienas naujo automobilio savininkas gauna 3 metų garantiją arba 100 000 km garantiją. Be to, hibridinės versijos gauna net 8 metų garantiją baterijai ir elektrinei variklio sistemai.

Daugiau apie Honda Jazz automobilius galite pasiskaityti www.honda.lt puslapyje. Čia taip pat rasite informaciją apie Honda CRV ir kitus automobilius.


 
© 2005–2022
Jūs esate 4655477-asis lankytojas