pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Paryžiaus autoslonas
Michailo Cimbalo nuotraukos
Spalio 3 d. 18.41 val.
Honda Civic atsinaujins ir gaus versiją Type-S

Paryžiaus automobilių parodoje Honda paskelbė, kad 2009 m. bus pradėta gaminti atnaujinta modelio Civic versija. Taip pat pranešama, kad pirkėjams bus prieinama nauja versija Type-S, kuri nuo bazinio varianto skirsis papildomais aerodinamiais elementais, didesniais ratlankiais, metalinėmis radiatoriaus grotelėmis, primenančiomis versiją Type-R, o salone atsiras sportiškos sėdynės ir oda apsiūtas vairas.


 
Pininfarina nuotraukos
Naujasis Pininfarina konceptas buvo sukurtas bendradarbiaujant su prancūzų kompanija Bolloré ir buvo pavadintas B0. Elektromobilis yra beveik paruoštas serijinei gamybai, kėbulas turi keturių durų hečbeko konstrukciją, viduje yra keturios sėdimos vietos, eksterjero dizainą, savaime suprantama, sukūrė italų dizaineriai.
 
Michailo Cimbalo ir gamintojo nuotraukos
Spalvingasis Ford Ka – 15.29 val.
Ford oficialiai pristatė naują hečbeko Ka kartą. Automobilio gamyba jau prasidėjo Lenkijoje esančioje Fiat gamykloje, kur taip pat renkamas modelis 500. Nors Ford Ka ir Fiat 500 turi bendrą platformą, skiriasi jie kardinaliai. Be visiškai kitokio kėbulo ir interjero, Ford Ka dar ir turi kitaip nustatytą važiuoklę. Ford inžinieriai tikina, kad siekiant kuo optimaliau sureguliuoti spyruokles ir amortizatorius, jie „prisuko“ dešimtis tūkstančių kilometrų ir pabuvojo net legendiniame Niurburgringe.
 
Michailo Cimbalo nuotraukos
Į Paryžiaus autosaloną Citroen atvežė patį mažiausią šeimynos Picasso atstovą – kompaktveną С3 Picasso. Automobilis bus gaminamas Slovakijoje, o jo pardavimai Europoje prasidės jau pirmame 2009 m. ketvirtyje. Kasmet Citroen planuoja išleisti po 110 000 tokių automobilių.
 
Autoblog nuotraukos
Britų kompanija Jaguar be didelės pompastikos ir triukšmo Paryžiuje pademonstravo patį greičiausią savo automobilį – kupė XKR-S. Tai pati greičiausia šuoliuojanti katė nuo pat XJ220 laikų. Priminsime, kad XKR-S pasaulinė premjera įvyko šių metų pavasarį Ženevos autosalone, o po kupė variklio dangčiu slepiasi 4,2 litro kompresorinis V8, išvystantis 420 AG ir 560 Nm. Ši galia yra atiduodama į galinius ratus per automatinę Jaguar Sequential Shift greičių dėžę.
 
Worldcarfans nuotraukos
Insight – tai naujas Honda kompanijos hibridinis automobilis, skirtas konkuruoti su jau legenda tapusiu Toyota Prius. Po naujojo hibrido variklio dangčiu slepiasi 1,3 litro benzininis variklis, o baterijos, maitinančios elektrinį variklį yra po bagažine.
 
Michailo Cimbalo ir Mercedes-Benz nuotraukos
Ketvirtadienį Paryžiaus autosalone Mercedes-Benz pristatė savo naujausią konceptą, kurį pavadino Fascination. Serijinė analogiško automobilio gamyba neplanuojama, tačiau pagal jo priekinę kėbulo dalį galima spręsti, kaip 2009 m. atrodys naujos kartos E-Class. Kaip ir buvo laukiama, priekiniai ovalo formos žibintai „transformuosis“ į rombus su C formos diodų sekcijomis.
Spalio 2 d.
Michailo Cimbalo nuotraukos
Paryžiaus autosalono atidarymo dieną Peugeot pristatė konceptualų hibridą Prologue. Tai visais ratais varomas krosouveris, kurio priekinius ratus suka 163 AG turintis dvilitrinis turbodyzelis HDi FAP, o galinius – 36 AG elektrovariklis. Ar šio koncepto motyvais bus projektuojamas serijinis automobilis, prancūzai dar neskelbia, tačiau jame panaudotos technologijos laisvai gali atsirasti naujuose Peugeot modeliuose.
 
Worldcarfans ir toyota nuotraukos
Europos rinkai skirtas Toyota flagmanas Avensis buvo pristatytas Paryžiaus automobilių parodoje. Naujasis automobilis atrodo labiau dinamiškesnis nei agresyvus, taip pat turi pagerintą aerodinamiką. Po variklio dangčiu montuojami galingesni ir ekologiškesni varikliai. Taip pat sumažintas aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas, kas leidžia taupyti kurą.
 
Michailo Cimbalo nuotraukos
Į savo stendą Paryžiaus autosalone Renault išrideno dvi labai laukiamas naujienas – trečios kartos Megane kupė ir hečbeką. Šių automobilių pardavimai Europoje startuos jau šio mėnesio gale, o iki 2010 m. modelio Megane šeimyną papildys dar keturios versijos su skirtingo tipo kėbulais.
 
Lexus ir worldcarfans nuotraukos
Kaip ir buvo žadėta, Paryžiaus autosalone Lexus pristatė sedano IS250 kabrioleto versiją, kuri neteko dviejų durų ir gavo trijų dalių kietą sudedamą stogą. Sudedamas stogas susiskleidžia per 20 sekundžių, o tai, gamintojo teigimu, yra greičiausiai susidedanti konstrukcija savo klasėje. Po variklio dangčiu liko tas pats 2,5 litro darbinio tūrio V6 variklis, išvystantis 204 AG. Manoma, kad vėliau bus pristatyti ir galingesni varikliai.
 
Škoda nuotraukos
Spalio 2 dieną žurnalistams atsidariusioje Paryžiaus automobilių parodoje Škoda pristatė atnaujintą Octavia modelį. Naujas automobilis truputį skiriasi nuo senesnio modelio: pakeistos priekinės lempos, radiatoriaus grotelės ir priekinis bei galinis bamperiai su reflektoriais, galinės lempos. Automobilio viduje pasikeitė centrinė konsolė, naudojamos naujos apdailos medžiagos.
 
Michailo Cimbalo nuotraukos
Specialiai Paryžiaus autosalonui Lamborghini paruošė konceptualų keturvietį sedaną, kurį pavadino Estoque. Šis pavadinimas tradiciškai susijęs su korida – taip vadinama rapira, kurią matadoras stengiasi įdurti įsisiautėjusiam buliui. Daugelis apibūdintų konceptą kaip keturdurį kupė, tačiau patys kūrėjai teigia, kad tai – sedanas, o savo žodžius gali pagrįsti tuo, kad jis turi keturias duris ir bagažinė atsidaro be galinio stiklo.

← atgal 1 2 3 4 toliau →


 
© 2005–2020
Jūs esate 4194607-asis lankytojas