pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Paryžiaus autoslonas
Spalio 7 d.
Michailo Cimbalo nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 10 d.
Chevrolet Lacetti evoliucionavo į Cruze
Spalio 9 d.
Mazda MX-5 atsigavo naujam „Zoom-Zoom“
Smart „mikrohibridai
Spalio 8 d.
Koncepto Mini Crossover viduje
Spalio 7 d.
Naujieji Audi S4
Spalio 3 d.
Honda Civic atsinaujins ir gaus versiją Type-S
Elektrinis Pininfarina konceptas
Spalvingasis Ford Ka
Citroen pristatė patį mažiausią Picasso

Paryžiaus autosalone rusų autogigantas AVTOVAZ pristatė konceptualų sportinį automobilį Revolution 3. Variklis jam buvo „paskolintas“ iš kompanijos Renault – tai 245 AG ir 310 Nm išvystantis dvilitrinis F4R774 su Motec valdymo bloku ir turbina. Kaip rašoma pranešime spaudai, iki „šimtuko“ Revolution 3 įsibėgėja per 5,9 sekundės, o maksimalus greitis – 250 km/h.

Revolution 3 pagrindu tapo lenktyninio prototipo Revolution bazė, turinti plieninį erdvinį rėmą. Ant šio rėmo buvo pritvirtintos plastikinės kėbulo panelės, todėl dvivietis konceptas sveria vos daugiau nei tona. Naujienos ilgis – 4,2 metro, plotis – 1,8 metro, o aukštis – tik 1,15 metro.

Kaip atrodo Revolution 3 interjeras, kol kas paslaptis. Jo stiklai visiškai užtamsinti, o žurnalistams skirtoje medžiagoje salono vaizdų nerasta. Iš įdomesnių dalykėlių verta paminėti aktyvų spoilerį, kuris išlenda pasiekus atitinkamą greitį, į priešingą eismui kryptį atsidarančias duris ir emblemą ant ratlankių, kurioje litera „R“ stilizuota pagal Sovietų Sąjungos simboliką – kūjį ir pjautuvą.

Ar šio koncepto motyvais bus projektuojamas serijinis modelis, kol kas rusai nieko nepraneša. 
© 2005–2021
Jūs esate 4395541-asis lankytojas