pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Paryžiaus autoslonas
Spalio 2 d.
Michailo Cimbalo nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 10 d.
Chevrolet Lacetti evoliucionavo į Cruze
Spalio 9 d.
Mazda MX-5 atsigavo naujam „Zoom-Zoom“
Smart „mikrohibridai
Spalio 8 d.
Koncepto Mini Crossover viduje
Spalio 7 d.
Naujieji Audi S4
Rusai nustebino sportiniu konceptu
Spalio 3 d.
Honda Civic atsinaujins ir gaus versiją Type-S
Elektrinis Pininfarina konceptas
Spalvingasis Ford Ka

Paryžiaus autosalono atidarymo dieną Peugeot pristatė konceptualų hibridą Prologue. Tai visais ratais varomas krosouveris, kurio priekinius ratus suka 163 AG turintis dvilitrinis turbodyzelis HDi FAP, o galinius – 36 AG elektrovariklis. Ar šio koncepto motyvais bus projektuojamas serijinis automobilis, prancūzai dar neskelbia, tačiau jame panaudotos technologijos laisvai gali atsirasti naujuose Peugeot modeliuose.

Prototipo įsibėgėjimas iki „šimtuko“ trunka 8,8 sekundės, kas yra visai neblogai tokiems nemažiems krosouveriams, bet kurą jis naudoja labai ekonomiškai – 100 km atstumui vidutiniškai jam pakanka tik 4,1 dyzelino. Pagrinde pasiekti tokius rodiklius leido kintamos geometrijos turbina, elektronikos valdomas aukšto slėgio kuro siurbliukas ir sistema Start-Stop. Be to, stabdymo metu ima veikti regeneracinė sistema, kuri mechaninę energiją verčia į elektros.

Įdomią inovaciją galima aptikti ir Peugeot Prologue interjere. Pavyzdžiui, visa informacija iš prietaisų skydelio išvedama į permatomą displėjų Head-Up Display, kuris išslenka iš priekinės panelės prieš pat vairuotoją. Jo dėka važiuojant nereikia atitraukti žvilgsnio nuo kelio. Taip pat konceptas turi sistemą Distance Alert, kuri padeda vairuotojui laikyti saugaus atstumo nuo kitų eismo dalyvių, o sistema Measurement of Available Space leidžia įvertinti ar automobilis tilps pasirinktoje parkavimosi vietoje. 
© 2005–2020
Jūs esate 4194632-asis lankytojas