pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Paryžiaus autoslonas
Spalio 9 d.
Michailo Cimbalo ir gamintojo nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 10 d.
Chevrolet Lacetti evoliucionavo į Cruze
Spalio 9 d.
Mazda MX-5 atsigavo naujam „Zoom-Zoom“
Smart „mikrohibridai
Spalio 8 d.
Koncepto Mini Crossover viduje
Spalio 7 d.
Naujieji Audi S4
Rusai nustebino sportiniu konceptu
Spalio 3 d.
Honda Civic atsinaujins ir gaus versiją Type-S
Elektrinis Pininfarina konceptas
Spalvingasis Ford Ka
Citroen pristatė patį mažiausią Picasso

Specialiai Paryžiaus autosalonui Nissan paruošė kompaktiško miesto automobilio prototipą, kurį pavadimo Nuvu. Jo ilgis yra tik trys metrai, kas turėtų labai patikti megapolių gyventojams, kurie jaučiasi užspausti „betono džiunglėse“. Šiame koncepte Nissan pamėgino įgyvendinti ekologiškumo idėją, kurią išreiškia „energetinis medis“.

Japonai sako, kad ant stogo esančios saulės baterijos labai primena lapus, nors jų forma labai panaši ir į dumblių, ir į vienaląsčių organizmų. Po stogu improvizuojamas kamienas, kuriame paslėpta ličio-jonų baterija, kaupianti elektros energiją. Už judėjimą atsako elektrovariklis, kuris perduoda trauką galiniams ratams. Su visiškai įkrauta baterija automobilis gali nuvažiuoti apie 125 kilometrus, o jo maksimalus greitis – 120 km/h.

Nissan Nuvu sėdimos vietos sukomponuotos pagal schemą 2+1, tačiau esant reikalui, galinę sėdynę galima sudėti į grindinį, kad ji nesimatytų, o priekinio keleivio sėdynė turi sulenkiamą atlošą ir pasistumia į priekį. Automobilio manevravimui čia yra skirtas šturvalas, kuris į vieną ir kitą pusę daro po puslankį. Taip pat į konceptą įmontuotos kelios kameros, kurios parkavimosi metu leidžia matyti displėjuje vaizdą iš viršaus. Priminsime, kad ši technologija jau naudojama serijiniuose Infiniti EX ir FX.

Konceptą Nuvu– tai eilinis japonų bandymas pavaizduoti ateitį ir skirtas tiesiog parodoms. Realiai pirmą savo elektromobilį Nissan planuoja išleisti 2010 metais. Iš pradžių jis turėtų atsirasti Japonijoje ir JAV, o netrukus ir kitose pasaulio rinkose. 
© 2005–2021
Jūs esate 4395503-asis lankytojas