pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Paryžiaus autoslonas
Spalio 7 d.
Michailo Cimbalo ir Hyundai nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 10 d.
Chevrolet Lacetti evoliucionavo į Cruze
Spalio 9 d.
Mazda MX-5 atsigavo naujam „Zoom-Zoom“
Smart „mikrohibridai
Spalio 8 d.
Koncepto Mini Crossover viduje
Spalio 7 d.
Naujieji Audi S4
Rusai nustebino sportiniu konceptu
Spalio 3 d.
Honda Civic atsinaujins ir gaus versiją Type-S
Elektrinis Pininfarina konceptas
Spalvingasis Ford Ka
Citroen pristatė patį mažiausią Picasso

Paryžiuje pristatytas Hyundai i20 dar šiemet pakeis modelį Getz, tačiau iš pradžių Europos šalyse bus prekiaujama tik penkių durų versija, o trijų durų versiją korėjiečiai žada išleisti kiek vėliau – 2009 m. sausį. Išlaikyti stiprią konkurenciją automobiliui turėtų padėti turtinga standartinė komplektacija.

Pasak markės atstovų, Hyundai i20 buvo projektuojamas Vokietijoje esančiame padalinyje ir pirmiausia yra skirtas Europos Sąjungos gyventojams. Taupiems pirkėjams turėtų patikti, kad jau bazinėje versijoje bus klimato kontrolė, audiosistema su MP3 palaikymu ir dideliu displėjumi, daugiafunkcinis vairas, oro slėgio padangose davikliai, elektriniai langų pakėlėjai (priekyje ir gale), elektra valdomi šoniniai veidrodėliai ir šešios saugos pagalvės.

Be to, Hyundai i20 pirkėjams siūloma plati variklių gama. Tai 1,4 ir 1,6 litro turbodyzeliai, turintys po du galios variantus – atitinkamai 75 ir 90 AG bei 115 ir 128 AG. Benzininių variklių trys: 1,2 litro (78 AG), 1,4 litro (100 AG) ir 1,6 litro (126 AG). Visi varikliai bus komplektuojami su mechanine penkių pavarų dėže, tačiau už papildomą mokestį benzininiams 1,4 ir 1,6 litro varikliams bus prieinama keturių pavarų automatinė greičių dėžė. Be to, dyzeliniams 1,6 litro varikliams galima rinktis ne tik penkių, bet ir šešių pavarų „mechaniką“.

Hyundai i20 keleivių saugumu rūpinsis ABS, stabdymo jėgos paskirstymo sistema, stabilumo kontrolės sistema, aktyvūs galvos atlošai ir saugos diržų įtempėjai.

Apie būsimą Hyundai i20 kainą kol kas neskelbiama. 
© 2005–2020
Jūs esate 4177536-asis lankytojas