pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Paryžiaus autoslonas
Spalio 3 d.
Michailo Cimbalo nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 10 d.
Chevrolet Lacetti evoliucionavo į Cruze
Spalio 9 d.
Mazda MX-5 atsigavo naujam „Zoom-Zoom“
Smart „mikrohibridai
Spalio 8 d.
Koncepto Mini Crossover viduje
Spalio 7 d.
Naujieji Audi S4
Rusai nustebino sportiniu konceptu
Spalio 3 d.
Elektrinis Pininfarina konceptas
Spalvingasis Ford Ka
Citroen pristatė patį mažiausią Picasso

Paryžiaus automobilių parodoje Honda paskelbė, kad 2009 m. bus pradėta gaminti atnaujinta modelio Civic versija. Taip pat pranešama, kad pirkėjams bus prieinama nauja versija Type-S, kuri nuo bazinio varianto skirsis papildomais aerodinamiais elementais, didesniais ratlankiais, metalinėmis radiatoriaus grotelėmis, primenančiomis versiją Type-R, o salone atsiras sportiškos sėdynės ir oda apsiūtas vairas.

Pirminiais duomenimis atnaujintas trijų ir penkių durų Civic pasikeis labai nedaug. Automobilis turėtų gauti naujas radiatoriaus groteles su sidabro spalvos kontūrais ir modernizuotus galinius žibintus. Atnaujinto Civic viduje atsiras iš kitokios rūšies plastiko pagaminta priekinė panelė, nauji interjero apipavidalinimo variantai, o audiosistemą papildys specialus iPod valdymo modulis. Daugeliui turėtų patikti, jog modifikacijos su „mechanika“ dabar turės indikatorių, rodantį optimalų pavarų perjungimo momentą.

Be to, atnaujinto Honda Civic variklių gamoje atsiras iš modelio Jazz „pasiskolintas“ 1,4 litro benzininis agregatas, išvystantis 100 AG. Jis bus komplektuojamas kartu su robotizuota pavarų dėže i-SHIFT arba įprasta „mechanika“.

Kada tiksliai prasidės atnaujinto Honda Civic pardavimai, dar nepranešama. 
© 2005–2021
Jūs esate 4395546-asis lankytojas