pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Paryžiaus autoslonas
Spalio 10 d.
Michailo Cimbalo ir gamintojo nuotraukos
 

Kitos naujienos

Spalio 10 d.
Spalio 9 d.
Mazda MX-5 atsigavo naujam „Zoom-Zoom“
Smart „mikrohibridai
Spalio 8 d.
Koncepto Mini Crossover viduje
Spalio 7 d.
Naujieji Audi S4
Rusai nustebino sportiniu konceptu
Spalio 3 d.
Honda Civic atsinaujins ir gaus versiją Type-S
Elektrinis Pininfarina konceptas
Spalvingasis Ford Ka
Citroen pristatė patį mažiausią Picasso

Paryžiuje pristatytas sedanas Chevrolet Cruze, pozicionuojamas, kaip naujas globalus modelis, kuris daugelyje pasaulio rinkų pasirodys 2009 m. kovą. Chevrolet modelių gamoje jis pakeis modelį Lacetti, su kuriuo jis praktiškai neturi nieko bendro – tai išties naujas automobilis.

Lyginant su Lacetti, naujojo Cruze kėbulas yra 140 % standesnis, o gale esanti daugiasvirtė pakaba užleido savo vietą tarsioninei sijai. Kompanijos inžinierių teigimu, sija atsirado todėl, kad toks sprendimas leidžia supaprastinti galinės kėbulo dalies komponuotę ir palikti daugiau vietos bagažo skyriui. Nors, pažvelgus iš kitos pusės, taip yra tiesiog pigiau. Chevrolet Cruze priekyje, kaip ir Lacetti, liko McFersono tipo pakaba, tačiau varikliai – nauji. Tai du 1,6 ir 1,8 litro benzininiai, išvystantys 112 ir 140 AG, taip pat dvilitrinis turbodyzelis, išvystantis 150 AG (320 Nm). Kiek vėliau variklių gamą papildys dar vienas dvilitrinis dyzelis, išvystantis 125 AG (300 Nm). Benzininiai sedanai iki „šimtuko“ galės įsibėgėti atitinkamai per 12,4 ir 9,8 sekundės, o versija su 150 AG dyzeliu – per 9,4 sekundės.

Cruze ir Lacetti neturi nei vieno išorinio panašumo: naujas sedanas atrodo griežtas, stilingas ir labai šiuolaikiškas. Dar labiau būsimiems pirkėjams turėtų patikti interjeras. Dizainas, kokybė ir medžiagų faktūra – viskas tokio aukšto lygio, kad jis taps stiprus konkurentas ne tik korėjietiškiems, bet ir europietiškiems bestseleriams. Be to, Cruze galės pasigirti pilnaverte navigacine sistema su 7 colių displėjumi, multimedijos kompleksu su kietuoju disku, DVD grotuvu, diodiniu prietaisų apšvietimu ir taip toliau. Trumpiau šnekant, iki pavasario palaukti verta. Kiek Chevrolet Cruze kainuos Lietuvoje, kalbėti dar anksti, bet raides LT ant jo pamatyti galima jau dabar. 
© 2005–2021
Jūs esate 4320835-asis lankytojas