pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Paryžiaus autoslonas
Michailo Cimbalo ir gamintojo nuotraukos
Spalio 10 d. 19.46 val.
Chevrolet Lacetti evoliucionavo į Cruze

Paryžiuje pristatytas sedanas Chevrolet Cruze, pozicionuojamas, kaip naujas globalus modelis, kuris daugelyje pasaulio rinkų pasirodys 2009 m. kovą. Chevrolet modelių gamoje jis pakeis modelį Lacetti, su kuriuo jis praktiškai neturi nieko bendro – tai išties naujas automob


 
Michailo Cimbalo ir gamintojo nuotraukos
Hymotion4 – taip vadinasi eksperimentinė koncerno PSA Peugeot Citroen hibridinė technologija, apie kurią galima išgirsti Paryžiaus autosalone. Peugeot panaudojo šią technologiją iš karto dviems konceptams – Prologue ir RC. O štai Citroen panaudojo Hymotion4 prototipe Hypnos, kuris po savo pilku kėbulu slepia psichodelinių spalvų interjerą.
Spalio 9 d.
Michailo Cimbalo nuotraukos
Kaip ir buvo žadėta, Paryžiaus autosalone Mazda pristatė atnaujintą rodsterį MX-5. Labiausiai pastebimas pakeitimas – naujos radiatoriaus grotelės, kurios tapo didesnės ir įgavo penkiakampę formą, charakteringą naujausiems Mazda modeliams. Taip pat į akis krenta pakoreguoti bamperiai ir kitokio dizaino priekinė bei galinė optika.
 
Michailo Cimbalo nuotraukos
Nuo šių metų spalio visi Smart automobiliai su atmosferiniais benzininiais varikliais bus siūlomi kartu su taip vadinama „mikrohibridine“ technologija. Iš tiesų, už šio skambaus pavadinimo slypi tik sistema Stop-Start, kuri gęsina automobilio variklį prie šviesoforo ar kamštyje. Ant tokio „mikrohibrido“ kėbulo matysime ženkliuką mhd (micro hybrid drive).
 
Michailo Cimbalo ir gamintojo nuotraukos
Kai Paryžiuje buvo pristatomas pirmas Ferrari istorijoje kupė-kabrioletas California, kompanijos prezidentas Luka di Montezemolo (Luca di Montezemolo) pranešė, kad dar iki premjeros šis modelis buvo užsakytas dviems metams į priekį. Dabar Ferrari turi užsakymus visiems automobiliams, kuriuos planuojama išleisti 2009 m. (2500 vnt.) ir 2010 m. (apie 3000 vnt.). Be to, apie 60 % pirkėjų įsigijo sau Ferrari markės automobilį pirmą kartą gyvenime.
 
Michailo Cimbalo ir gamintojo nuotraukos
Specialiai Paryžiaus autosalonui Nissan paruošė kompaktiško miesto automobilio prototipą, kurį pavadimo Nuvu. Jo ilgis yra tik trys metrai, kas turėtų labai patikti megapolių gyventojams, kurie jaučiasi užspausti „betono džiunglėse“. Šiame koncepte Nissan pamėgino įgyvendinti ekologiškumo idėją, kurią išreiškia „energetinis medis“.

atgal 1 2 3 4 toliau →


 
© 2005–2022
Jūs esate 4655477-asis lankytojas