pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Volkswagen


Visos Gamintojo Susijusios

 
Volkswagen kompanijos nuotraukos. „Beetle the black edition“
„Volkswagen“ pasitelkę pagalbon „Porsche“ konstruktorius ruošia visiems „Beetle“ fanams staigmeną – „Beetle the black edition“.
 
Gamintojo vizualizacijos. VW Bulli concept
„VW Bulli”. Ar paprasta prikelti legendą? – Balandžio 19 d. 20.25 val.
„VW Bulli” mikroautobusiuko istorija prasidėjo dar 1947 metais, kuomet automobilių importuotojas iš Nyderlandų Benas Ponas pirmą kartą nupiešė automobilio eskizą. Oficialiai pirmoji „Bulli” karta T1 debiutavo 1950 metais. Nuo to laiko nuriedėjo jau 5-ios automobilio kartos.
 
Ar valdys vokiečiai „Alfa Romeo“? – Kovo 23 d. 12.26 val.
„VW“ iki 2018 metų yra užsimoję tapti pačiu didžiausiu automobilų gamintoju pasaulyje. Neseniai „Volkswagen“ priėmė sprendimą, jog nori įsigyti iš Italijos koncerno „Fiat“ kompaniją „Alfa Romeo“. Nors šiuo metu „Alfa Romeo“ patiria tik nuostolius ir neneša „Fiat“ jokio pelno, parduoti jos vokiečiams nesinori. „Fiat“ vadovas Sergio Marchionne tvirtai laikosi savo principų ir neketina parduoti „Alfa Romeo“.
 
Bendrovė „Volkswagen” paskelbė apie bendardarbiavimą su viena geriausių Amerikos garso sistemų gamintoja „Fender”. Dalis „Volkswagen” automobilių, kurie bus pagaminti 2012 metais, turės naująją „Fender” garso sistemą.
 
Gamintojo vizualizacijos. VW formula XL1
Dar 2002 metais „VW“ pristatė konceptinį mažą automobilį, kuris 100 km kelio sunaudodavo tik 1 litrą degalų. Tai buvo mažas „cigaras ant ratų“. Jame 2 žmonės sėdėti turėjo vienas už kito. 2009 metais sekė kitas etapas, kai Frankfurte „VW“ pristatė kitą „VW 1L“ automobilį. Jis buvo nelabai vykęs, nes vidutiniškai vartojo 1,38 litro kuro 100 km kelio.
 
Volkswagen kompanijos iliustracijos.
Kompanija Volkswagen išplatino pirmus naujojo sedano, kuris pakeis modelį VW Passat JAV rinkoje, eskizus. Pirminiais duomenimis, automobilio prototipo debiutas gali įvykti 2010 metų pradžioje Detroito automobilių parodoje, o serijinio automobilio pardavimo pradžia numatyta ne anksčiau kaip 201 metais.
 
Volkswagen kompanijos nuotrauka.
Volkswagen Beetle sugrįžta – Spalio 14 d. 16.27 val.
„Naujasis vabalas“ (New Beetle) buvo labai populiarus, kai pasirodė 1998 metais. Per pirmus metus buvo parduoti 83 434 automobiliai. Tačiau kiti dešimt metų jau nebebuvo tokie sėkmingi ir pardavimai artėjo prie nulio.
 
Volkswagen kompanijos nuotraukos. VW Polo
Trijų durų Volkswagen Polo – Rugpjūčio 27 d. 15.28 val.
Kompanija Volkswagen oficialiai pristatė trijų durų hečbeko Polo modifikaciją. Oficialiame pranešime pažymėta, kad plačiajai visuomenei automobilis bus pristatytas Frankfurto automobilių parodoje rugsėjo mėnesį, o jo pardavimai Europos rinkoje prasidės rudenį.
 
Volkswagen kompanijos nuotrauka. VW Scirocco R
Autokoncernas Volkswagen oficialiai pristatė greičiausią naujojo hečbeko Scirocco R versiją.
 
Volkswagen kompanijos nuotraukos. VW Amarok
Volkswagen pristatys pikapą Amarok – Birželio 8 d. 17.01 val.
Naujas kompanijos Volkswagen pikapas pavadintas Amarok. 2009 metų rudenį pirmas Europietiškas masinės gamybos pikapas bus pristatytas pasaulinei visuomenei pietų Amerikoje. Pietų Amerikos rinkoje automobilio pasirodymas planuojamas 2010 pavasari, o jau vasarą Amarok pasirodys Europoje.
 
Volkswagen nuotraukos
Austrijoje įvykusiame koncerno Volkswagen-Worthersee Tour automobilių gerbėjų susitikime buvo pristatytos naujos kartos hečbekų Golf GTI ir Polo tiuninguotos versijos.
 
Volkswagen kompanijos nuotraukos. Universalas Golf Variant
Naujasis VW Golf pavirto universalu – Gegužės 21 d. 19.57 val.
Kompanija Volkswagen ketvirtadienį oficialiai pristatė naujos kartos universalą Golf, kuris gavo tradiciška pavadinimą Variant. Nuo kitų šeimynos modelių automobilį išskiria ilgesnis kėbulas, galinės dalies apipavidalinimas ir didelė bagažinė, kurios tūris, esant sudėtoms sedynėms, yra 1495 litrai.
 
Volkswagen kompanijos nuotraukos. VW Scirocco R
VW Scirocco – Gegužės 20 d. 19.09 val.
Trečiadienį kompanija Volkswagen išplatino pačios galingiausios hečbeko Scirocco modifikacijos, kuriai prie pavadinimo pridėtas indeksas R, oficialią informaciją ir nuotraukas. Nuo bazinės versijos patobulintą Scirocco skiria agresyvūs priekinės kėbulo dalies dizainas su naujomis radiatoriaus grotelėmis, didelėmis oro įsiurbimo angomis, galinių durų spoileris, „tonuoti" galiniai žibintai, naujas galinis bamperis ir 18 colių 5 stipinų ratlankiai.
 
Volkswagen nuotraukos
Penktadienį kompanija Volkswagen išplatino oficialią informaciją ir antros Golf hečbeko „karštos“ modifikacijos nuotraukas. Pasaulinė automobilio naujiena įvyks tarptautineje parodoje Leipcige, prasidėjusioje kovo 28 d.
 
Gamintoju ir Michailo Cimbalo nuotraukos
Pradedam – Kovo 3 d. 12.59 val.
Pirmadienį vakare Ženevoje įvyko tradicinis „uždaras“ naujienų pristatymas. Faktiškai, tai pirmosios Ženevos automobilių parodos premjeros, kurias žurnalistai galėjo pamatyti dar prieš prasidedant parodai. Iš viso buvo galima pamatyti 8 naujienas, tačiau tikrai svarbios buvo 3: Volkswagen, Škoda ir Lamborghini.
 
Volkswagen nuotraukos
Automobilių parodoje Čikagoje koncernas Volkswagen pristatė konceptinį automobilį CC Gold Coast. Pirmą kartą šis automobilis buvo parodytas praeitų metų vasarą parodoje Pebble Beach Concours d‘Elegance, antrą kartą automobilis pasirodė SEMA, o darbar naujas automobilis atkeliavo į Čikagą.
 
Volkswagen nuotraukos
Gandai apie šį automobilį sklandė jau senai ir štai Detroite vykstančioje automobilių parodoje vokiečių kompanija Volkswagen pristatė savo dviviečio rodsterio konceptą. Naujasis automobilis gali tapti tiesioginiu Lotus Elise, Mazda MX5 ar net mažuoju Audi TT konkurentu.
 
Porsche ir Volkswagen logotipai
Porsche atideda koncerno Volkswagen pirkimą – Lapkričio 27 d. 13.58 val.
Tam, kad galėtų kontroliuoti Volkswagen koncerną pagal Vokietijos įstatymus Porsche turi turėti virš 75% kompanijos akcijų. Porsche planavo, kad iki 2008 metų pabaigos jie kontroliuos apie 50% viso Volkswagen koncerno, o 2009 metais ir visus 75%.
 
Oettinger nuotraukos
VW Scirocco tiuningas – Spalio 1 d. 18.46 val.
Vokiečių kompanija Oettinger publikavo pirmą informaciją apie savo tiuningo paketą hečbekui Volkswagen Scirocco. Vokiečių specialistai siūlo padidinti variklių galią, pagerinti kėbulo aerodinamiką ir modernizuoti pakabą bei stabdžius.
 
Volkswagen nuotraukos
Volkswagen naujienos Paryžiuje – Rugsėjo 26 d. 12.35 val.
Vokiečių koncernas Volkswagen, ir taip turėsiantis gan didelę ekspoziciją Paryžiaus automobilių parodoje, toliau džiugina mus naujienomis. Pasirodė naujojo šeštosios kartos Golf GTI nuotraukos ir platesnės techninės charakteristikos. Adaptyvi važiuoklės kontrolės sistema (ACC) turi pakietintą sportinę važiuoklę su pneumatiniais amortizatoriais ir trim nustatymais „comfort“, „normal“ ir „sport“. Priklausomai nuo pasirinkto parametro sistema pakeičia vairo ir gazo pedalo jautrumą.
 
Volkswagen nuotraukos
Taupusis VW Golf konceptas – Rugsėjo 9 d. 11.20 val.
BlueMotion – taip vadinasi ekonomiškiausios vokiečių koncerno Volkswagen automobilių modifikacijos. Pirmasis toks automobilis buvo pristatytas dar 2006 metais, tai buvo VW Polo. Vėliau buvo pristatytos Jetta, Touran, Passat, Sharan ir kitų modelių „mėlynosios“ modifikacijos. Dabar eilė atėjo ir šeštosios kartos Golf „BlueMotion“.
 
Volkswagen nuotraukos
Nuo pat 2006 metų, kuomet iš pasaulinio ralio čempionato pasitraukė Peugeot, Škoda ir Mitsubishi, komandos ralio rangovai ieškojo įvairių būdų pritraukti kokį nors pasaulinio mąsto automobilių gamintoją į lenktynes. Sklandantys gandai sustiprėjo po to, kai Volkswagen sportinio padalinio vadovas Kirsas Nisenas (Kris Nissen) aplankė Suomijos ralį ir susitiko su komandų vadovais bei ralio rangovais.
 
Volkswagen nuotraukos
Šeštasis VW Golf jau nebe paslaptis – Rugpjūčio 6 d. 00.58 val.
Po nutekėjusios neoficialios informacijos apie šeštosios kartos VW Golf pagaliau pasirodė ir oficiali informacija. Vokiečių giganto tarybos narys prof. Martinas Winterkornas teigia, kad tai geriausias visų laiku Golf. „Šeštosios kartos Golf pakels kokybės ir komforto kartelę įvairiuose srityse ir pasiūlys didžiausia vertę už savo pinigus“, - sakė jis.
 
VW nuotraukos
VW ruošia Lotus Elise konkurentą – Liepos 25 d. 14.46 val.
Šių metų lapkritį Los Andželo autosalone Volkswagen planuoja pristatyti naują sportišką konceptą, kurio serijinė versija galėtų sudaryti konkurenciją britų automobiliui Lotus Elise. Apie tai praneša leidinys Autocar, remdamasis VW direktorių valdybos pirmininko Martino Vinterkorno (Martin Winterkorn) padarytu pranešimu.
 
Volkswagen nuotrauka
Per pirmuosius šių metų 6 mėnesius koncernas Volkswagen AG padidino savo pasaulinius pardavimus 5,8 % ir pasiekė naują parduotų automobilių rekordą – 3,27 mln. vienetų. Kaip praneša CNN.com, didžiausias augimas buvo užfiksuotas Indijoje (+ 69 %), Rusijoje (+ 53 %) ir Ukrainoje (+ 50 %).

Atgal 1 2 3 4 Toliau
 


 
© 2005–2020
Jūs esate 4177585-asis lankytojas