pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Gruodžio 27 d. 14.30 val.
Subaru Forester 2009. Gamintojo nuotraukos
Subaru Forester 2009. Gamintojo nuotraukos
 
Kitos naujienos

Subaru pristatė naują „Foresterį“

Kol mes dalinomės kalėdinėmis nuotaikomis, kompanija Subaru pristatė trečią Forester kartą. Tiesą sakant, tai nebuvo pilnavertė prezentacija, nes prie ilgai lauktų nuotraukų japonai publikavo tik nedidelį pranešimą spaudai, kuriame atskleidė kai kurias paslaptis apie Japonijai ir JAV skirtas versijas. Kokius variklius ar opcijas galės rinktis europiečiai, dar nežinoma, bet tai gali paaiškėti jau po pasaulinės automobilio premjeros, kurį įvyks sausio viduryje Detroito autosalone.

Visų pirma reikėtų paminėti, kad trečios kartos „Foresteris“ turi visiškai naują platformą SI, kuri taip pat naudojama modeliui Impreza. Lyginant su ankstesnės kartos atstovu, automobilis tapo 74 mm ilgesnis (4560 mm), per plotį jis „priaugo“ 45 mm (1780 mm) ir tapo 85 mm aukštesnis (1675 mm). Be to, automobilio prošvaisa buvo padidinta nuo 20 iki beveik 23 cm.

Aišku, visa tai įtakojo salono ir bagažinės erdvumą. Tikslių skaičių autogamintojas dar nepateikė, bet nuotraukose viskas atrodo labai įtikinamai. Taip pat Subaru pranešime spaudai rašoma, kad „salono apipavidalinimui buvo panaudotos prabangesnės medžiagos, o surinkimo kokybei buvo skiriamas ypatingas dėmesys“.

Kadangi automobilis turi Impreza platformą, jis išsaugojo firminę simetrinę visų ratų pavarą, kurią dabar padės valdyti traukos kontrolės sistema ir dinaminio stabilumo sistema VDC (Vehicle Dynamics Control). Kalbant apie saugumą, vairuotojui pasiruošę pagelbėti visų ratų diskiniai stabdžiai, ABS, sistema Brake-Assist, šoninės „užuolaidos“ ir apsivertimo daviklis. Dar įdomu tai, kad net ir versijos su mechanine greičių dėže turės pagalbinę starto į kalną sistemą Incline Start Assist, kuri automatiškai sulaikys automobilį po to, kai vairuotojas atleis stabdžių pedalą.

Japonijos rinkoje naujas Subaru Forester bus siūlomas su 148 AG turinčiu 2,0 litrų atmosferiniu varikliu ir jo turbinine versija, kuri turės jau 230 AG. Kiekvienai modifikacijai bus galima rinktis penkių greičių „mechaniką“ arba keturių greičių „automatą“.

Tačiau amerikiečiai jokių dvilitrinių variklių nematys. Žinant beribę amerikiečių meilę didelio darbinio tūrio varikliams, jiems japonai pasiūlys 2,5 litro agregatus, kurie irgi turės porą versijų – atmosferinę ir turbininę. Smulkmenos apie šiuos variklius kol kas neatskleidžiamos, užtat japonai papasakojo, kad pirkėjai galės rinktis iš kelių komplektacijų, kurių kukliausia vadinsis X, o pati turtingiausia – L. L. Bean Edition.

Naujo Subaru Forester kainos greičiausiai bus paskelbtos po pasaulinės premjeros Detroite. Automobilio pardavimai JAV turėtų startuoti 2008 m. pavasarį, o kada gi paaiškės smulkmenos apie europietišką versiją, lieka neaišku.


  Subaru

Kita informacija apie Subaru 

Balandžio 14 d.
„Subaru Impreza SV” – naujas „crossover” iš Japonijos

Rugsėjo 30 d.
Subaru be baro

Gegužės 19 d.
Septynvietis Subaru Exiga ruošiasi debiutui

Balandžio 9 d.
Liepos mėnesį Toyota ir Subaru „sugalvos“ naują kupė

Gruodžio 4 d.
Internete paplito naujo Subaru Forester nuotraukos

Lapkričio 27 d.
Naują Subaru Forester išvysime gruodžio 23 dieną

Spalio 11 d.
Subaru paruošė specialias savo modelių versijas


 
© 2005–2020
Jūs esate 4085051-asis lankytojas