pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Subaru


Visos Gamintojo Susijusios

 
Gamintojo nuotraukos. Subaru Impreza XV
„Subaru” pristatė „crossover” stiliaus „Impreza” modifikaciją, paženklintą „XV” raidėmis. Tiesa, automobilis labai primena prieš keletą metų JAV rinkai gamintą „Impreza Outback”. „Impreza XV” yra modernizuotas paprastas penkiaduris „Impreza” hečbekas.
 
Subaru pristatys naują serijinį hibridą – Spalio 27 d. 00.58 val.
Pirmas Subaru serijinis hibridinis automobilis pasirodys po trejų metų. Apie tai Tokijo automobilių parodoje pranešė Ikuo Mori, Fuji Heavy Industries kompanijos, gaminančios Subaru markės automobilius, prezidentas.
 
Kompanija Subaru sukūrė dar vieną savo hečbeko Impereza versiją – Subaru Impreza RX STI carbon. Jos premjera įvyko šią savaitę Tokijo automobilių parodoje. Speciali versija sukurta komplektacijos A-Line pagrindu, nuo kurios ji skiriasi tik trimis bruožais.
 
Subaru kompanijos nuotraukos. Subaru Hybrid Tourer
Subaru be baro – Rugsėjo 30 d. 15.02 val.
Tokijo automobilių parodoje kompanija Subaru pristatys eksperimentinį automobilį, kuris pavadintas Hybrid Tourer. Tai didelis hečbekas su keturiomis sėdimomis vietomis ir didelėmis „žuvėdros“ durimis. Be to, naujovė turės hibridinę jėgainę su benzininiu varikliu ir dviem elektos varikliais.
 
Subaru vizualizacija
Septynvietis Subaru Exiga ruošiasi debiutui – Gegužės 19 d. 16.00 val.
Pernai Tokijo autosalone Subaru pristatė naują septynvietį konceptą Exiga, kuris jau tada atrodė kaip paruoštas gamybai automobilis. Į ką tai išsirutuliojo, galime matyti šiandien internete pradėjusiame veikti mini-tinklalapyje, kuriame galime rasti daug serijinio modelio tyzerių.
 
Toyota ir Subaru ženklai
Subaru gailisi dėl sandėrio su Toyota – Balandžio 22 d. 11.42 val.
Galiniais ratais varomas kupė, kurį kompanijos Toyota ir Subaru projektuoja kartu, gali neigiamai atsiliepti paskutiniosios įvaizdžiui. Apie tai leidiniui Automotive News pranešė Subaru valdančios korporacijos Fuji Heavy Industries eksporto direktorius Metas Nagato (Mat Nagato).
 
Subaru eskizas
Giminingų kompanijų Toyota ir Subaru dizaineriai, kurie šiuo metu kartu projektuoja naują sportišką kupė, paskelbė, kad dėl šio automobilio išvaizdos bus apsispręsta jau liepos mėnesį. Po to bus surinkti keli bandomieji prototipai, o ant konvejerio naujiena pateks tik 2010 m. Dabar galime matyti tik nedidelį pieštuku ir markeriais nupieštą eskizą, kuriuo pasidalino dizaineriai iš Subaru.
 
Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Subaru – dyzelis. Visai neseniai tokio derinio negalima buvo net įsivaizduoti. Tačiau laikai keičiasi ir vartotojų skoniai taip pat: prekiauti šių dienų Europoje automobiliais be dyzelinių variklių yra beveik tas pats, kas vietoje hečbekų pasiūlyti europiečiams sedanus. Hečbekus Subaru jau turi (naujoji Impreza), o dabar atėjo eilė ir dyzeliniams varikliams.
 
Subaru Forester 2009. Gamintojo nuotraukos
Subaru pristatė naują „Foresterį“ – Gruodžio 27 d. 14.30 val.
Kol mes dalinomės kalėdinėmis nuotaikomis, kompanija Subaru pristatė trečią Forester kartą. Tiesą sakant, tai nebuvo pilnavertė prezentacija, nes prie ilgai lauktų nuotraukų japonai publikavo tik nedidelį pranešimą spaudai, kuriame atskleidė kai kurias paslaptis apie Japonijai ir JAV skirtas versijas. Kokius variklius ar opcijas galės rinktis europiečiai, dar nežinoma, bet tai gali paaiškėti jau po pasaulinės automobilio premjeros, kurį įvyks sausio viduryje Detroito autosalone.
 
Naujos kartos Subaru Forester oficiali premjera įvyks tik gruodžio 23 dieną, tačiau vienas japonų automobilistas, kuris panorėjo likti nežinomas, išplatino internete pirmus šio automobilio vaizdus, kuriuos publikavo vienas iš vietinių žurnalų. Čia aprašoma Japonijos rinkai skirta versija, tačiau ji nedaug kuo skirsis nuo kitų, nes naujas Forester buvo projektuojamas kaip globalus modelis.
 
Vaizdas iš Subaru tinklalapio
Savo oficialiame tinklalapyje japonai paleido skaitliuką, kuris šią akimirką rodo, jog naujos kartos Subaru Forester premjera įvyks po 27 dienų – š. m. gruodžio 23 dieną. Kol kas automobilis vaizduojamas visiškoje prieblandoje – matosi tik galo kontūrai ir įžiebti stop signalai. Kad galima būtų įsižiūrėti geriau, šį vaizdą mes pašviesinome.
 
Subaru nuotraukos
Tokijo autosalone Subaru parodys kelias specialias dabar leidžiamų modelių versijas. Kompanijos stende galima bus rasti Impreza Beams Edition, Legacy Outback Urban ir Stella Revesta.
 
Subaru iliustracijos
Spalio 24 dieną prasidėsiančiame Tokijo autosalone Subaru pristatys ne tik ilgai lauktą Impreza WRX STi, bet ir du įdomius konceptus – septynvietį universalą Exiga ir elektromobilį G4. Prototipas Exiga turi 2750 mm ratų bazę, visus varomus ratus ir opozicinę 2,0 litrų „ketveriukę“ su turbokompresoriumi. Iš išorės konceptas kažkiek panašus į modelį Legacy, tačiau gavo visai kitokį galą ir priekinės kėbulo dalies apipavidalinimą, kuriame nesunku išžvelgti Honda Accord stilistiką. Visiškai tikėtina, kad nauja modelio Legacy karta bus kuriama būtent šio prototipo motyvais.
 
Subaru Impreza WRX Sti. Gamintojo nuotraukos
Šiandien ryte kompanija Subaru publikavo pirmas oficialias nauotraukas ir kai kurią informaciją apie pačią galingiausią modelio Impreza versiją – WRX Sti. Išvysti naujieną „gyvai“ bus galima Tokijo autosalone, kuris atvers duris po poros savaičių.
 
Car filmuko fragmentas
Britų žurnalas Car savo tinklalapyje publikavo trumpą filmuką, kuriame naujoji Subaru Impreza WRX STi efektingai įveikinėja posūkius Niurburgringo trasoje. Priminsime, kad naujienos debiutas įvyks šį mėnesį prasidėsiančiame Tokijaus autosalone, todėl neužkomufliuotą automobilį išvysime jau greitai.
 
Subaru nuotrauka
Nauji Subaru Impreza aukštyn kojom – Spalio 2 d. 01.26 val.
Didžiojoje Britanijoje kompanija Subaru pradėjo modeliui Impreza skirtą reklaminę kompaniją, pavadinimu Subaglue. Kaip matome nuotraukoje, autovežis gabena šešis naujutėlius Impreza, tačiau viršutiniame denyje trys automobiliai stovi įprastai, o kiti trys pritvirtinti aukštyn kojom. Tokiu būdu Subaru daro užuominą apie simetrišką visų varomų ratų sistemą.
 
Subaru Impreza WRX STi
Kompanija Subaru publikavo antrą oficialų modelio Impreza WRX STi „tyzerį“, kuriame prieblandoje demonstruojamas automobilio galas. Priekio kontūrus galėjome matyti kiek anksčiau. Priminsime, kad pasaulinė naujienos premjera numatyta šių metų spalio 24 dieną Tokijaus autosalone.
 
Subaru Impreza WRX STi. Subaru iliustracija
Pirmas žvilgsnis į Subaru Impreza WRX STi – Rugsėjo 21 d. 10.06 val.
Ketvirtadienį kompanija Subaru išplatino pirmą oficialią iliustraciją, kurioje visam pasauliui pristatoma pati galingiausia modelio Impreza modifikacija. Kaip ir anksčiau ji vadinsis WRX STi. Pasaulinė šio automobilio premjera numatyta kitą mėnesį Tokijaus autosalone, o pardavimai kai kuriose rinkose gali startuoti jau šių metų gale arba kitų pradžioje.
 
Atnaujinta Subaru Impreza WRX. Gamintojo iliustracija
Subaru keičia nevykusį Impreza dizainą – Liepos 31 d. 00.00 val.
Kompanija Subaru ketina atnaujinti naujos kartos Impreza dizainą. To priežastimi tapo dar iki pardavimų pradžios didelio atgarsio sulaukusi negatyvi autožurnalistų ir markės fanų reakcija.
 
Subaru Impreza Outback. VWVortex.com nuotrauka
Internetiniame forume VWVortex atsirado dar vienos hečbeko Subaru Impreza versijos Outback nuotraukos. Šio kadro autorius tikina, kad automobilį jam pavyko užfiksuoti Subaru marketingo skyriaus atliekamos fotosesijos metu.
 
Subaru Impreza WRX. Gamitojo nuotraukos
Dyzelinė Subaru Impreza pasirodys 2008 metais – Birželio 26 d. 00.00 val.
Pirmo istorijoje dyzelinio Subaru modelio debiutas įvyks Europoje 2008 metais, praneša Green Car Congress.
 
Subaru Tribeca 2008. Gamintojo nuotraukos.
Subaru poskyris JAV paskelbė, kad atnaujinta Subaru Tribeca įvertinta 5 žvaigždėmis už vairuotojo ir keleivių saugumą.


 
© 2005–2020
Jūs esate 4085051-asis lankytojas