pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Sportback 
Audi kompanijos nuotrauka. Audi A5 SportBack
Ketvirtadienį kompanija Audi išplatino oficialią informaciją apie savo naujieną – penkių durų hečbeką Audi A5 SportBack, turintį modelio Audi A4 platformą. Šio automobilio pasaulinė premjera įvyks rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje.
 
Audi kompanijos nuotrauka. Audi A5 SportBack
„Penkių durų kupė“ Audi A5 Sportback – Birželio 18 d. 01.00 val.
Šį trečiadienį kompanija Audi išplatino pirmąją oficialią nuotrauką ir kai kurią informaciją apie naują modelį – A5 Sportback, kurį Vokietijos kompanijos atstovai pavadino „penkių durų kupė“. Automobilis prekyboje pasirodys jau šių metų rugsėjo mėnesį ir taps trečiąja modifikacija modelio A5 šeimoje.
 
Audi vizualizacijos
Audi Sportback aliuzija Audi A7 – Sausio 13 d. 15.29 val.
Detroito automobilių parodoje pristatytas Audi Sportback yra aliuzija į tai, kaip atrodys naujasis kupė/sedanas Audi A7. Išoriniai automobilio bruožai panašūs į dabartinius Audi modelius, bet vietomis matomos ryškios laužytos linijos. Iš šono naujasis sedanas primena monolitinę konstrukciją ant didžiulių 21 colio ratlankių. Virš keleivių galvos puikuojasi didžiulis stiklinis stogas. Priekyje matomos jau įprastos LED diodų lempos. Beveik 2 metrų pločio ir 5 metrų ilgio sedanas atrodo tikrai sportiškas ir grakštus.


 
© 2005–2022
Jūs esate 4629212-asis lankytojas