pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Vasario 18 d. 14.18 val.
Rolls-Royce Phantom Coupe. Gamintojo nuotraukos
Rolls-Royce Phantom Coupe. Gamintojo nuotraukos
 
Kitos naujienos

Rolls-Royce parodė naują kupė

Kompanija Rolls-Royce leido iš arčiau pažvelgti į naują šeimynos Phantom atstovą – Phantom Coupe. Automobilis buvo projektuojamas ant modernizuotos bendravardžio sedano platformos, o jo išvaizda paveldėjo esminius kupė-kabrioleto Drophead bruožus. Išvysti naujieną gyvai bus galima kovo pradžioje Ženevos autosalone.

Kaip sedanas ir kabrioletas, kupė bus siūlomas su benzininiu 6,75 litro V12 varikliu, išvystančiu 453 AG ir 720 Nm. Sukimo momentą galiniams ratams perduos šešių pavarų automatinė transmisija. Leidinio Autocar duomenimis, iki „šimtuko“ Phantom Coupe galės įsibėgėti per 5,6 sekundės, kas yra keturiom dešimtosiom greičiau negu sedanas. Maksimalus greitis bus ribojamas elektronikos ties 250 km/h atžyma.

Jeigu dauguma Rolls-Royce šeimininkų linkę įsitaisyti galinėse sėdynėse, tai naujasis kupė daugiau orientuotas mėgstantiems vairuoti, todėl gavo standesnę pakabą ir aštresnį vairą. Lyginant su sedanu, kupė sveria 30 kilogramų mažiau, tačiau sportišku jį galima laikyti tik sąlyginai, nes visas jo svoris sudaro net 2590 kilogramų. Gabaritinis Phantom Coupe ilgis yra 5609 mm, o ratų bazės – 3320 mm. Tai atitinkamai yra 225 ir 250 mm mažiau nei sedano. Kaip teigia patys Rolls-Royce atstovai, lyginant su kabrioletu Drophead, kupė turi 25 % talpesnį kuro baką, o bagažinės talpa išaugo 80 litrų (iki 395 litrų).

Laukiama, kad Rolls-Royce Phantom Coupe pardavimai prasidės dar šiais metais. Kasmet britų kompanija planuoja leisti po 200 tokių automobilių, kurie bus renkami Gudvude (Goodwood) esančioje gamykloje. Kokia bus naujienos kaina, dar neskelbiama. Kai kurių šaltinių duomenimis Didžiojoje Britanijoje šis kupė kainuos apie 285 000 £.Kita informacija apie Rolls-Royce 

Liepos 22 d.
Rolls-Royce jau nebe vaiduoklis

Vasario 20 d.
Mažiausias iš Rolls-Royce

Rugpjūčio 26 d.
Rolls-Royce išleidžia ekskliuzyvinę Phantom versiją

Rugpjūčio 19 d.
Kalifornijoje pristatytas unikalus Rolls-Royce kabrioletas

Gegužės 27 d.
Rolls-Royce publikavo pirmus modelio RR4 eskizus

Balandžio 30 d.
Naujas Rolls-Royce už 300 000 dolerių?

Balandžio 23 d.
Rolls-Royce pakeitė vadovą

Gruodžio 5 d.
Seniausias Rolls-Royce parduotas už 7,2 milijono dolerių


 
© 2005–2021
Jūs esate 4365990-asis lankytojas