pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Balandžio 30 d. 14.35 val.
WCF nuotraukos
WCF nuotraukos
 
Kitos naujienos

Naujas Rolls-Royce už 300 000 dolerių?

Jeigu Jums kas nors pasakytų, kad topinės komplektacijos Rolls-Royce automobilį bus galima įsigyti už 300 000 dolerių, greičiausiai Jūs saldžiai pasijuoktumėte. Tačiau jeigu tikėsime užsienio leidiniais, netolimoje ateityje į tokius žodžius teks reaguoti visai kitaip.

Kaip buvo pranešama anksčiau, jau 2009 m. pabaigoje arba 2010 m. pradžioje rinkoje pasirodys pats mažiausias Rolls-Royce modelis, kuris dabar turi kodinį pavadinimą RR4, o jo prototipas aktyviai testuojamas įvairiose pasaulio vietose. Užsienio leidinių duomenimis, maksimali jo kaina bus apie 300 000 dolerių. O kai kas spėja, kad ši suma neviršys ir 250 000.

Kaip ten bebūtų, nereikėtų baimintis, kad dėl tokios kainos kris automobilio kokybė. Juk Rolls-Royce niekada nesiryš gadinti savo aristokratiškos reputacijos. „Mažasis“ Rolls-Royce, kurio pagrindu taps BMW 7-serijos platforma, turės ne mažiau prašmatnų saloną nei modelis Phantom, o kėbulo dizainas paveldės labai panašias reljefines linijas ir tas pačias firmines radiatoriaus grotelės. Trumpiau šnekant, nuo savo vyresnių brolių „Mažasis“ Rolls-Royce turėtų skirtis dydžiu ir kaina. Pagyvensim, pamatysim – laukti liko nedaug.Kita informacija apie Rolls-Royce 

Liepos 22 d.
Rolls-Royce jau nebe vaiduoklis

Vasario 20 d.
Mažiausias iš Rolls-Royce

Rugpjūčio 26 d.
Rolls-Royce išleidžia ekskliuzyvinę Phantom versiją

Rugpjūčio 19 d.
Kalifornijoje pristatytas unikalus Rolls-Royce kabrioletas

Gegužės 27 d.
Rolls-Royce publikavo pirmus modelio RR4 eskizus

Balandžio 23 d.
Rolls-Royce pakeitė vadovą

Vasario 18 d.
Rolls-Royce parodė naują kupė

Gruodžio 5 d.
Seniausias Rolls-Royce parduotas už 7,2 milijono dolerių


 
© 2005–2021
Jūs esate 4342480-asis lankytojas