pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Rugpjūčio 19 d. 17.12 val.
Pininfarina nuotraukos
Pininfarina nuotraukos
 
Kitos naujienos

Kalifornijoje pristatytas unikalus Rolls-Royce kabrioletas

Kasmet Kalifornijoje vykstančiame renginyje „Pebble Beach Concours d'Elegance“ demonstruojami patys išskirtiniausi automobiliai planetoje. Šiemet viena ryškiausių žvaigždžių tapo konceptas Pininfarina Hyperion, kurio pirmąjį eskizą galėjome matyti vasaros pradžioje. Apie šį automobilį dabar svajoja kiekvienas kolekcionierius, nes tai – paskutinis dizainerio Andrea Pininfarina projektas.

Kaip buvo pranešama anksčiau, Pininfarina Hyperion suprojektuotas ant kabrioleto Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe bazės. Įkvėpti praeitame šimtmetyje populiariais didžiuliais kupė, dizaineriai perkėlė priekinio stiklo statramsčius 400 mm atgal ir automobilyje liko tik dvi sėdimos vietos. Tai pareikalavo papildomai sutvirtinti kėbulo struktūrą, tačiau leido padidinti jo priekinę dalį, ką dizaineriai išnaudojo įrengdami stelažą sportiniams šautuvams. Iš karto prieš priekinį stiklą esantį ginklų skyrių dengia lakuotos medienos dangtis, kuris nesiskiria nuo to, po kuriuo slepiasi minkštas pakeliamas stogas.

Išorinės kėbulo panelės pagamintos iš anglies pluošto, o prieš eismą atsidarančios durys – iš medžio. Žiūrint į naujas formas, jaučiama ne tik didelių kupė, bet ir greitaeigių katerių įtaka. Dabar tai labai madinga tema tarp ekskliuzyvinių automobilių gamintojų. Interjeras apipavidalintas sniego baltumo oda, o priekinėje panelėje puikuojasi chronografas Girard-Perregaux, kurį taip pat galima nešioti prisisegus odiniu dirželiu ant rankos.

Unikalų automobilį užsakė garsus Rolls-Royce kolekcionierius Ronaldas Holas (Roland Hall). Paskutinio Andrea Pininfarina projekto kaina lieka paslaptyje.Kita informacija apie Rolls-Royce 

Liepos 22 d.
Rolls-Royce jau nebe vaiduoklis

Vasario 20 d.
Mažiausias iš Rolls-Royce

Rugpjūčio 26 d.
Rolls-Royce išleidžia ekskliuzyvinę Phantom versiją

Gegužės 27 d.
Rolls-Royce publikavo pirmus modelio RR4 eskizus

Balandžio 30 d.
Naujas Rolls-Royce už 300 000 dolerių?

Balandžio 23 d.
Rolls-Royce pakeitė vadovą

Vasario 18 d.
Rolls-Royce parodė naują kupė

Gruodžio 5 d.
Seniausias Rolls-Royce parduotas už 7,2 milijono dolerių


 
© 2005–2021
Jūs esate 4365915-asis lankytojas