pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Rolls-Royce


Visos Gamintojo Susijusios

 
Rolls-Royce kompanijos nuotrauka. Rolls-Rpyce Ghost.
Rolls-Royce jau nebe vaiduoklis – Liepos 22 d. 13.42 val.
Antradienį kompanija Rolls-Royce išplatino oficialius techninius sedano Ghost duomenis.
 
Kaip ir buvo žadėta, kompanija Rolls-Royce Ženevoje pristatė mažiausią iš Rolls-Royce – naują keturių durų sedaną 200EX. Modelis 200EX atspindi visus naujausius dizainerių sprendimus, kurie artimiausiu metu turėtų būti perkelti prie RR4 serijos automobilių. Šių gamyba prasidės 2010 metais.
 
Rolls-Royce nuotraukos
Mažiausias iš Rolls-Royce – Vasario 20 d. 16.08 val.
Penktadienį kompanija Rolls-Royce oficialiai pristatė konceptualų sedaną 200EX, kuris turėtų būti paties mažiausio modelio, pavadinto RR4, pagrindas.
 
Rolls-Royce nuotraukos
Specialiai klientams iš Jungtinių Arabų Emyratų kompanija Rolls-Royce išleidžia ekskliuzyvinę sedano Phantom versiją, kuri buvo pavadinta Peony (angl. „bijūnas“). Automobilis bus pagamintas ribotu tiražu, tačiau apie egzempliorių skaičių, pasirodymo rinkoje laiką ir kainą, dar neskelbiama.
 
Pininfarina nuotraukos
Kasmet Kalifornijoje vykstančiame renginyje „Pebble Beach Concours d'Elegance“ demonstruojami patys išskirtiniausi automobiliai planetoje. Šiemet viena ryškiausių žvaigždžių tapo konceptas Pininfarina Hyperion, kurio pirmąjį eskizą galėjome matyti vasaros pradžioje. Apie šį automobilį dabar svajoja kiekvienas kolekcionierius, nes tai – paskutinis dizainerio Andrea Pininfarina projektas.
 
Pininfarina iliustracija
Pagal individualų užsakymą italų dizaino studija Pininfarina pradėjo projektuoti unikalų automobilį ant kabrioleto Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe bazės. Naujiena, kuri buvo pavadinta Hyperion, plačiai publikai bus pristatyta rugpjūčio mėnesį Kalifornijoje vyksiančiame elegancijos konkurse Pebble Beach Concours d'Elegance.
 
Rolls-Royce eskizai
Britų kompanija Rolls-Royce išplatino pirmus oficialius savo naujo „kompaktiško“ modelio eskizus. Automobilis, kuris dabartiniu metu turi kodinį pavadinimą RR4, bus mažesnis už sedaną Phantom ir gaus visiškai naują dvylikos cilindrų variklį. Naujienos pardavimai turėtų prasidėti 2010 m., tačiau kur ir kada įvyks premjera, dar nepranešama.
 
WCF nuotraukos
Naujas Rolls-Royce už 300 000 dolerių? – Balandžio 30 d. 14.35 val.
Jeigu Jums kas nors pasakytų, kad topinės komplektacijos Rolls-Royce automobilį bus galima įsigyti už 300 000 dolerių, greičiausiai Jūs saldžiai pasijuoktumėte. Tačiau jeigu tikėsime užsienio leidiniais, netolimoje ateityje į tokius žodžius teks reaguoti visai kitaip.
 
Rolls-Royce emblema
Rolls-Royce pakeitė vadovą – Balandžio 23 d. 12.23 val.
Vokiečių koncernui BMW priklausantis britų autogamintojas Rolls-Royce paskyrė naują vadovą. Juo tapo Tomas Pervesas (Tom Purves), kuris anksčiau vadovavo BMW poskyriui Šiaurės Amerikoje. 59-erių T. Pervesas pradėjo savo karjerą kompanijoje Rolls-Royce 1967 m. ir iš pradžių buvo paprastas stažuotojas.
 
Rolls-Royce Phantom Coupe. Gamintojo nuotraukos
Rolls-Royce parodė naują kupė – Vasario 18 d. 14.18 val.
Kompanija Rolls-Royce leido iš arčiau pažvelgti į naują šeimynos Phantom atstovą – Phantom Coupe. Automobilis buvo projektuojamas ant modernizuotos bendravardžio sedano platformos, o jo išvaizda paveldėjo esminius kupė-kabrioleto Drophead bruožus. Išvysti naujieną gyvai bus galima kovo pradžioje Ženevos autosalone.
 
Rolls-Royce 20154
Pats seniausias kompanijos Rolls-Royce automobilis buvo parduotas britų aukcione Bonhams už rekordinę sumą – 7,2 milijono JAV dolerių. Atviras dvivietis modelis „20154“ buvo išleistas 1904 metais, kuomet Čarlzas Rolsas (Charles Rolls) ir Henris Roysas (Henry Royce) įkūrė savo kompaniją.
 
Phantom Drophead Coupe. Gamintojo nuotrauka
Kompanija Rolls-Royce niekada nekentėjo nuo pirkėjų dėmesio stokos, o paskutiniu metu ši elitinė markė tapo ypač populiari. Norint patenkinti esamą paklausą, Gudvudo gamykloje teko įvesti papildomą pamainą ir prailginti darbo dienos trukmę. Tačiau greitai aprūpinti automobiliais visus norinčius, vis dar nepavyksta.
 
Rolls-Royce Coupe. WCF nuotraukos
Rolls-Royce pradėjo testuoti naują kupė – Rugsėjo 28 d. 11.04 val.
Vokietijoje pastebėtas būsimo kompanijos Rolls-Royce kupė prototipas. Kaip buvo pranešama anksčiau, šis modelis suprojektuotas ant kabrioleto Drophead Coupe platformos ir turi tokį patį 6,75 litro V12 variklį, išvystantį 460 AG. Tikimasi, kad toks kupė sudarys rimtą konkurenciją kompanijos Bentley automobiliams.
 
Rolls-Royce 20154. Carinfo nuotrauka
Pats seniausias iki šių dienų išlikęs Rolls-Royce automobilis bus parduotas gruodžio mėnesį vyksiančiame Bonhams aukcione. Kaip pranešė aukcionų namai Bonhams, šiam raritetui yra 103 metai.
 
Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe. Gamintojo nuotraukos
Praėjusį savaitgalį iš Rolls-Royce gamyklos pastato išvažiavo pirmoji kabrioletų Phantom Drophead Coupe partija. Visos penkios mašinos jau gabenamos pirkėjams iš įvairiausių pasaulio vietų.
 
Rolls-Royce Phantom Silver. Gamintojo nuotraukos
Rolls-Royce išleis „sidabrinį“ Phantom – Birželio 4 d. 00.00 val.
Rolls-Royce išleis ribotą savo limuzinų seriją, kuri vadinsis Phantom Silver. Speciali laida yra skirta legendinio modelio Silver Ghost 100 metų jubiliejui pažymėti. Iš viso ketinama išleisti 25 Phantom Silver egzempliorius.


 
© 2005–2021
Jūs esate 4336665-asis lankytojas