pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Vasario 1 d. 19.01 val.
Audi Q7 PPI Ice. PPI nuotraukos
Audi Q7 PPI Ice. PPI nuotraukos
 
Kitos naujienos

Ledo skulptūra Audi Q7

Vokiečių kompanija PPI Automotive Design pristatė unikalią tiuningo programą visureigiui Audi Q7. Ji buvo pavadinta Ice ir yra puikus pavyzdys visai europietiškai tiuningo scenai, nes iki šiol dar niekas neparodė kažko įspūdingesnio.

Iš karto matosi, kad naujas sodrios mėlynos spalvos „kostiumas“ automobiliui labai tinka, nes buvo pasistengta išsaugoti esmines pradinio dizaino linijas. Su arkų praplatinimu gal kiek persistengta, bet įspūdingas galas su difuzoriumi ir antisparnu iš karto pakelia naujieną į tiuningo scenos aukštumas. Ir taip galingas vaizdas dar pabrėžtas ventiliacinėmis angomis ir keturiais išmetimo sistemos antgaliais.

4,2 litro V8 variklio galią kompanijos specialistai pasiruošę padidinti nuo 350 iki 600 AG. Visai nemažas papildomas „užtaisas“, todėl po tokios modernizacijos iki „šimtuko“ masyvus automobilis gali įsibėgėti tik per 5,9 sekundės, kas yra pusantros sekundės greičiau, nei standartinė versija. Pašalinus greičio ribotuvą, maksimalus pasiekiamas greitis išaugo iki 295 km/h.

Be to, programa Ice numato modernizuotą pakabą, kuri leidžia keisti prošvaisos dydį 110 mm ribose. Standartinius stabdžių mechanizmus ant priekinės ašies siūloma pakeisti šešių stūmoklių su 405 mm diskais, o ant galinės – keturių su 380 mm diskais. Už kontaktą su trasa yra atsakingi firminiai 22 colių ratlankiai su 295/30 padangomis, kurie dirbant kartu su kompanija Michelin sukurti specialiai šiam automobiliui.Kita informacija apie Audi 

Birželio 8 d.
Sulieknėjusi gražuolė „Audi A6 Avant“

Gegužės 26 d.
Audi pristato atnaujintą TTS

Gegužės 25 d.
Audi pristato ribotą R8 GT versiją

Spalio 6 d.
Elektrinis superautomobilis Audi e-tron taps serijinis

Liepos 17 d.
Kompanija Audi pristatė didelį penkių durų hečbeką

Birželio 18 d.
Penkių durų kupė“ Audi A5 Sportback

Gegužės 29 d.
Audi R8 elektro


 
© 2005–2021
Jūs esate 4495172-asis lankytojas