pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Porsche


Visos Gamintojo Susijusios

 
Gamballa kompanijos nuotraukos.
Gemballa pristatė Porsche Cayenne – Gruodžio 15 d. 00.11 val.
Atgimusi tiuningo ateljė Gemballa, kuri jau buvo bankrutavusi ir pakeitė savininką, pristatė naują sportinį rinkinį Porsche markės automobiliui.
 
Mansory kompanijos nuotraukos. Porsche Panamera.
Šveicarų automobilių pertvarkymo ateljė Mansory, kuris žinomas savo darbais, susijusiais su Bugatti, Aston Martin ir Bentley automobiliais, pristatė naują pakeitimų programą Porsche Panamera automobiliui. Kompanijos specialistai sukūrė labai agresyvų aerodinaminį patobulinimų rinkinį su didelėmis oro įsiurbimo angomis priekiniame bamperyje ir difuzoriumi gale, į kurį įmontuoti duslintuvo antgaliai.
 
Porsche ir Volkswagen logotipai
Porsche atideda koncerno Volkswagen pirkimą – Lapkričio 27 d. 13.58 val.
Tam, kad galėtų kontroliuoti Volkswagen koncerną pagal Vokietijos įstatymus Porsche turi turėti virš 75% kompanijos akcijų. Porsche planavo, kad iki 2008 metų pabaigos jie kontroliuos apie 50% viso Volkswagen koncerno, o 2009 metais ir visus 75%.
 
Je Design nuotraukos
Norintiems iškirtinio Porsche Cayenne, tereikia turėti pinigų – visa kita atliks tiuningo kompanijos, kurios šiai dienai sukaupė daugybę įvairių pasiūlymų. Paskutinį darbą šia tema parodė vokiečių ateljė Je Design, kur automobiliui buvo paruoštas masyvus „bodikitas“, didžiuliai ratlankiai ir kiti mažiau ar daugiau būtini elementai.
 
TechArt nuotraukos
Kiekvienas Porsche gerbėjas tiesiog privalo žinoti vokiečių tiuningo kompaniją TechArt. Čia prie automobilių dirbama maksimaliai rimtai ir vien tik plastikiniais ar karboniniais „bodikitais“ niekada neapsiribojama. Nors su „bodikitais“ irgi viskas tvarkoj – kiekvienas kėbulo dalių komplektas prapučiamas aerodinaminiame vamzdyje. Paskutinis TechArt darbas – turbomonstrų porelė GTstreet Cabriolet ir GTstreet RS.
 
Porsche nuotrauka
Jau artimiausiu metu Porsche ketina pasiūlyti naują Cayman S modifikaciją, kuri turėtų būti pavadinta Sport. Oficialiai apie tai vokiečių kompanija dar nepaskelbė, tačiau jos planus išduoda pirma šio automobilio nuotrauka, kurią publikavo internetinis leidinys CarTribe. Laukiama, kad modifikacija Sport gaus nuo 295 iki 303 AG forsuotą 3,4 litro variklį ir pažemintą aktyvią pakabą PASM (Porsche Active Stability Management), kuri įprastam Cayman S siūloma kaip opcija už 2000 €.
 
Porsche nuotrauka
Toks sunkus „monstras“ kaip Porsche Cayenne GTS tikrai nėra idealus pasirinkimas, norint linksmai pasiautėti treke. Visgi, pakliuvęs į geras rankas, lenktyninėje trasoje jis atrodo ne blogiau nei kai kurie sportiniai kupė. Kaip galime matyti šiame filmuke, geri vairavimo įgūdžiai ir puikios automobilio techninės charakteristikos leido trumpam pamiršti apie 2225 kilogramų svorį ir privertė aikčioti susirinkusius žiūrovus.
 
Porsche nuotraukos
Gemballa sandėlyje atsirado juodų dažų – Birželio 27 d. 23.50 val.
Visiems Porsche Cayenne Turbo (957) fanams vokiečių kompanija Gemballa anonsavo naują tiuningo programą, kurią pavadino GT 550 Aero 3 Matt Black. Programa numato techninio „įdaro“ modernizavimą, kėbulo detalių komplektą, didžiulius ratlankius, kibirą juodų matinių dažų ir įvairius salono apipavidalinimo variantus.
 
Hamann nuotraukos
Hamann padirbėjo prie Porsche 911 Turbo – Birželio 25 d. 14.33 val.
Garsi vokiečių tiuningo kompanija Hamann pristatė patobulintą Porsche 911 Turbo versiją, kurią pavadino Stallion. Automobilis skiriasi aštuoniais centimetrais žemesne stogo linija, nauju „aerokitu“, į viršų atsidarančiomis durimis, interjero apipavidalinimu bei modernizuotu varikliu ir pakaba.
 
ENCO-Exclusive nuotraukos
Porsche Cayenne pagal ENCO-Exclusive – Birželio 10 d. 22.42 val.
Vokiečių tiuningo ateljė ENCO-Exclusive pristatė patobulintą krosouverio Porsche Cayenne Turbo versiją, kurią pavadino ENCO 550 GT Biturbo. Ateljė specialistai paruošė automobiliui agresyvų „bodikitą“, pridėjo varikliui 50 AG ir visą šį grožį pastatė ant specialaus dizaino 23 colių ratlankių. Vokietijoje tokio „Kajeno“ kaina prasideda nuo 170 000 €.
 
Hofele-Design nuotraukos
Vokiečių tiuningo kompanija Hofele-Design atnaujintam krosouveriui Porsche Cayenne paruošė vertą dėmesio „bodikitą“ – Ceyster GT 600. Užsakymų vokiečiams turėtų netrūkti, nes toks stailingas gana stipriai keičia pabodusią Porsche Cayenne išvaizdą.
 
Gemballa nuotraukos
Gemballa „užtaisė“ Porsche GT2 – Gegužės 21 d. 13.23 val.
Europoje paskutiniu metu stebimas tikras superautomobilių tiuningo bumas. Eilinį savo kūrinį pristatė ir vokiečių kompanija Gemballa, kuri šį kartą nusprendė padirbėti prie Porsche GT2 ir savo rezultatą pavadinti Avalanche 600 GT2 EVO.
 
Sportec nuotraukos
„Saulės vonios“ pagal Sportec metodiką – Balandžio 29 d. 12.02 val.
Tiuningo kompanija Sportec papasakojo apie savo paskutinį projektą ant kabrioleto Porsche 911 Turbo platformos. Naujiena, kuri buvo pavadinta Sportec SP600, turi ne tik modernizuotą išorę, bet ir gerokai „pariebintą“ variklį.
 
GTstreet Convertible. TechArt nuotraukos
Parodai Ženevoje ruošiasi ne tik visi autogamintojai, kuriems gyvybiškai svarbu pademonstruoti savo naujienas Europai, bet ir tiuningo kompanijos. Neišimtis ir vokiečių TechArt, kuri pristatys Šveicarijoje naują projektą ant Porsche kabrioleto bazės – GTstreet Convertible.


 
© 2005–2020
Jūs esate 4193210-asis lankytojas