pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Porsche


Visos Gamintojo Susijusios

 
Porsche GT2. Gamintojo nuotraukos
Porsche GT2: naujos nuotraukos ir video – Spalio 2 d. 01.28 val.
Panašu, kad koncerno Porsche marketologai nori užtvindyti internetą Frankfurto autosalone debiutavusio Porsche GT2 vaizdais. Vakar kompanija išplatino ne tik naujas automobilio nuotraukas, bet ir savo naują filmuką, kuriame šį kartą teks stebėti naujieną Weissach Motorsport Center angare ir Niurburgringo bandymų treke.
 
Porsche nuotrauka
Porsche bus renkami Indijoje? – Rugsėjo 25 d. 15.26 val.
Daugelyje užsienio leidinių pasirodė informacija, kad kompanija Porsche svarsto galimybę rinkti savo automobilius Indijoje. Jeigu ši informacija nėra klaidinga, Indijoje bus leidžiami automobiliai, skirti Azijos ir Artimųjų Rytų rinkoms.
 
Porsche Cayenne GTS. Gamintojo nuotraukos
2008 metų vasario mėnesį Porsche dilerių centrus pasieks nauja visureigio Cayenne modifikacija, gavusi pavadinimą GTS. Kad naujiena bus galingiausia ar greičiausia nepasakysi, nes GTS atsidurs laipteliu žemiau negu 500 AG turinti modifikacija Turbo, tačiau išskirtinumo šiam automobiliui tikrai netrūks.
 
Autoweek nuotraukos
Porsche 911 „prie meno“ – Rugpjūčio 30 d. 00.00 val.
Vienoje iš Maskvos gatvių buvo pastebėtas Porsche 911 kabrioletas su įdomiais ratlankiais, kurie buvo išmarginti mažomis ramunėlėmis ir kitokiomis gėlėmis. Apie tokio „tiuningo“ tikslingumą kalbėti neverta, tačiau „matrioškos“ stiliaus piešinukas žiūrisi tikrai originaliai.
 
Porsche Design Edition 1. Gamintojo nuotraukos
Porsche Design išleidžia jubiliejinį Cayman S – Rugpjūčio 14 d. 00.00 val.
Manote, kad Porsche užsiima tik automobilių gamyba? Jūs klystate. Porsche Design Studio ne tik projektuoja mašinų išorę, bet ir daro krūvą visokių malonių dalykėlių – nuo kedų ir televizorių iki katerių ir jachtų, o 35-tojo šios kompanijos jubiliejaus proga buvo nuspręsta išleisti ribotą kupė Cayman S seriją.
 
Porsche Boxster ir Boxster S. Gamintojo nuotraukos
Saldūs fruktai – Rugpjūčio 13 d. 00.00 val.
Rugsėjo 28 dieną Porsche dilerių centruose JAV ir Kanadoje atsiras specialios serijos Boxster ir Boxster S. Iš viso numatyta išleisti tik 500 tokių automobilių, todėl visiems norintiems siūlome paskubėti. Limited Edition Boxster ir Boxster S kaina atitinkamai bus 49 000 ir 59 000 $.
 
Porsche Cayenne Magnum. TechArt nuotraukos
TechArt atnaujino Porsche Cayenne Magnum – Rugpjūčio 2 d. 00.00 val.
Kam tenka būti užsienyje, kartais gatvėse pavyksta pamatyti neįtikėtinai „išpūstą“ Porsche Cayenne. Pažvelgus į automobilį iš galo, galima pastebėti nedidelį, bet labai svarbų užrašą – Magnum – taip kompanija TechArt žymi savo „užtaisytus“ krosouverius, kurie labai populiarūs netolimoje Rusijoje. Tačiau Cayenne neseniai buvo atnaujintas ir TechArt nusprendė pristatyti šviežią jo tiuningo versiją.
 
Porsche 911 Targa 4S. Gamintojo nuotrauka
„Prataranavęs“ stiklinę autosalono vitriną nežinomas nusikaltėlis nuvarė naujutėlį juodos spalvos 911 Targa 4 iš naujų automobilių pardavimo salono Malaizijoje. Tačiau jo laimė truko neilgai, kadangi nuvažiavus du kilometrus nuo autocentro automobilyje baigėsi benzinas, praneša leidinys The Star.
 
Jubiliejinis Porsche 911. Gamintojo nuotrauka
Porsche 911 muša pardavimų rekordus – Liepos 13 d. 00.00 val.
Kompanijoje Porsche šventė – nuo konvejerio nuriedėjo šimtatūkstantinis Porsche 911 Type 997. Kaip praneša kompanijos atstovai, šešta šio modelio karta sumušė visus pardavimo greičio rekordus. Šie 100 000 automobilių buvo pagaminti ir parduoti šiek tiek daugiau nei per trejis metus. Per visą 44 metų modelio Porsche 911 egzistavimo istoriją nei viena iš automobilio versijų neturėjo tokios didelės paklausos.
 
RUF 3400 K 25th Anniversary Edition. RUF nuotraukos
RUF ir Porsche – 25 metai kartu – Liepos 5 d. 00.00 val.
Po kompanijos Porsche „sparnu“ įkurtas vokiečių ateljė RUF švenčia 25-ąjį jubiliejų. Ta proga RUF komanda nusprendė išleisti specialias modelių 3400K Coupe ir Roadster versijas, kurių pagrindu tapo standartiniai Porsche Boxster ir Cayman.
 
Chad M. Davis nuotrauka
Neeiliniame susirinkime Porsche akcininkai nusprendė transformuoti kompaniją iš vokiškos į europietišką (Societas Europaea - SE), praneša Forbes.
 
Porsche ir VW logotipai
Dabartiniu metu koncerno Volkswagen vadovybė su kompanija Porsche sprendžia klausimą, kokio visureigio pardavimai turėtų prasidėti anksčiau – Touareg ar Cayenne.
 
9ff Turbo TRC 91. Ateljė 9ff nuotraukos
Vokiečių pertvarkymų ateljė 9ff pristatė naują savo kūrinį ant Porsche 911 Turbo Cabrio bazės – 9ff Turbo TRC 91. Kaip praneša leidinys Motor Authority, šiandien tai pats greičiausias kabrioletas pasaulyje.
 
Lehmann Photo-Syndication iliustracija
Porsche ruošia didelį kupė? – Birželio 4 d. 00.00 val.
Internete paplito informacija, kad greitu laiku kompanijos Porsche modelių šeimoje atsiras naujas Gran Turismo klasės kupė.
 
Porsche 911 Turbo Cabriolet. 9ff nuotraukos
Vėjas, esant 400 km/h greičiui – Gegužės 31 d. 00.00 val.
„Jei bandymų metu atviras Porsche 911 Turbo su 780 AG varikliu sugebėjo normaliai įsibėgėti iki 380 km/h ir nustatyti pasaulinį atvirų automobilių greičio rekordą, tai kodėl gi į kabrioletą neįtaisyti 910 AG variklio?“, – tokios mintys aplankė žymaus pertvarkymų ateljė 9ff komandą.
 
Porsche 911 Turbo Cabrio. Gamintojo nuotraukos
Šių metų rugsėjo mėnesį Europos rinkose prasidės naujo Porsche 911 Turbo Cabrio pardavimai.
 
newcarsow.com nuotraukos
TechArt Porsche Carrera GT 2007 – Gegužės 10 d. 00.00 val.
Ar galima pagaminti dar galingesnį ir eksliuzyvesnį superautomobilį? Žinoma taip, atsako ateljė „TechArt Automobildesign“ ir pademonstruoja tiuninguotą sportinį automobilį Porsche Carrera GT su viduryje įstatytu retu varikliu.

Atgal 1 2 3 Toliau
 


 
© 2005–2020
Jūs esate 4085068-asis lankytojas