pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Porsche


Visos Gamintojo Susijusios

 
Automedia nuotrauka
Porsche Cayenne turės mažesnį broliuką – Gegužės 12 d. 13.07 val.
Spaudoje jau senai cirkuliuoja gandai, kad Porsche ketina išleisti sumažintą krosouverio Cayenne versiją, o dabar galime matyti ir pirmuosius to įrodymus. Nufotografuotas automobilis, kurį žurnalistai pakrikštijo Porsche Roxster, dar toli nuo galutinio produkto, bet dizaino motyvai ir taip aiškūs. Naujiena neturėtų stipriai skirtis nuo Cayenne.
 
Sportec nuotraukos
„Saulės vonios“ pagal Sportec metodiką – Balandžio 29 d. 12.02 val.
Tiuningo kompanija Sportec papasakojo apie savo paskutinį projektą ant kabrioleto Porsche 911 Turbo platformos. Naujiena, kuri buvo pavadinta Sportec SP600, turi ne tik modernizuotą išorę, bet ir gerokai „pariebintą“ variklį.
 
Porsche nuotraukos
Sekmadienį prasidėjusiame Pekino autosalone kompanija Porsche pristatė atnaujintą flagmaniško krosouverio Cayenne Turbo S versiją. Naujienos atsiradimas susijęs su aukšta šios galingiausios modifikacijos paklausa Rytų Europos ir Azijos šalyse.
 
GTstreet Convertible. TechArt nuotraukos
Parodai Ženevoje ruošiasi ne tik visi autogamintojai, kuriems gyvybiškai svarbu pademonstruoti savo naujienas Europai, bet ir tiuningo kompanijos. Neišimtis ir vokiečių TechArt, kuri pristatys Šveicarijoje naują projektą ant Porsche kabrioleto bazės – GTstreet Convertible.
 
Porsche emblema
Kompanija Porsche priversta mažiausiai porai dienų sustabdyti modelio 911 gamybą Vokietijos mieste Zufenhausene (Zuffenhausen). To priežastimi tapo vakarykštis sprogimas gamyklos dažymo ceche. Porsche atstovų teigimu, sprogimas įvyko dėl susikaupusių dujų, kurios nutekėjo iš pečiaus, kur gaminamos įvairios detalės iš polivinilchlorido (PVC).
 
Porsche Cayenne. Gamintojo nuotrauka
Kompanija Porsche paskelbė atšaukianti visame pasaulyje 18 856 visureigius Cayenne, kurie buvo išleisti nuo 2006 m. lapkričio 30 d. iki 2008 m. sausio 18 d. ir turi šešių cilindrų variklius. Kaip praneša vokiečių leidinys Auto Motor und Sport, daugiausiai automobilių (apie 16 000) atšaukiami Vokietijoje.
 
Porsche GT3 Cup S. Gamintojo nuotraukos
Kompanija Porsche ryžosi išleisti naują lenktyninio automobilio GT3 Cup modifikaciją, kuri prie pavadinimo gavo indeksą „S“. Pirmiausia naujiena skirsis galingesniu varikliu, nauja pakaba ir efektyvesniais stabdžiais. Iš viso bus surinkti 265 tokie automobiliai, o pirmieji egzemplioriai pasirodys prekyboje jau šių metų balandį.
 
Porsche 911 Carrera S. Gamintojo nuotrauka
Apie 95 000 žurnalo „Auto Moto und Sport“ skaitytojų Porsche 911 Carrera išrinko geriausiu kabrioletu savo klasėje. Vieno iš įtakingiausių žurnalų skaitytojų pripažinimas reiškia kompanijai labai daug, nes „už borto“ liko 49 balsavime dalyvavę konkurentai.
 
Porsche Avalance GTR 800 EVO-R. Gemballа nuotraukos
Ekstremalus Porsche 911 Turbo – Sausio 25 d. 14.06 val.
Vokiečių kompanija Gemballа, kuri garsėja išskirtiniais tiuningo sprendimais Porsche automobiliams, dar kartą nustebino tuo, ką galima padaryti iš Porsche 911 Turbo. Tiuningo paketas, gavęs pavadinimą Avalance GTR 800 EVO-R, numato variklio forsavimą iki 850 AG, stilingą „bodikitą“, naują pakabą, stabdžius ir 19 colių ratlankius su Yokohama padangomis.
 
Porsche Avalance Roadster GTR 600. Gemballa nuotraukos
Ateljė Gemballa, kur tobulinami tik Porsche automobiliai, pristatė naują tiuningo programą atviram Porsche 911 Turbo. Programa buvo pavadinta Avalance Roadster GTR 600 ir numato naują kėbulo spalvą, agresyvų „aerokitą“ su karbono elementais, rimtą variklio forsavimą, naują sportinę pakabą, ratlankius ir galingus kompanijos Brembo stabdžius.
 
Porsche 911 Turbo BTR-XL. SpeedART nuotraukos
Prie greičio meno – Sausio 21 d. 20.32 val.
Vokiečių tiuningo ateljė SpeedART pristatė naują patobulinimų programą kabrioletui Porsche 911 Turbo. Kompanijos specialistai pasiruošę pasiūlyti automobilio šeimininkams ne tik įspūdingą karboninį „aerokitą“, bet ir naują pakabą, stabdžius bei rimtus variklio modernizavimo darbus, pridedančius 150 AG.
 
Hamann Prosche Cayenne Cyclone. Ateljė nuotraukos
Tiuningo paketus populiaram Porsche Cayenne periodiškai pristato viena už kitą žymesnės kompanijos. Atėjo eilė pasireikšti ir vokiečių ateljė Hamann, kur buvo suprojektuotas ko gero ekstravagantiškiausias paketas šiam automobiliui – Cyclone.
 
Porsche Cayenne X-treme. Rinspeed vizualizacijos
Šveicarų kompanija Rinspeed ruošia savo pertvarkymų paketą atnaujintam Porsche Cayenne Turbo. Šį paketą kompanija pavadino X-treme, bet apie jo užsakymų pradžią ir kainą nutylėjo. Tačiau Rinspeed dizaineriai jau sumodeliavo automobilio eksterjerą, o specialistai atskleidė kai kurias smulkmenas.
 
Porsche vizualizacijos
Porsche anonsavo hibridinį Panamera – Sausio 8 d. 13.04 val.
Kompanija Porsche paskelbė, kad hibridinę jėgainę gaus net tik modelis Cayenne, bet ir Gran Turismo klasės sedanas Panamera, kurio išvedimas į rinką planuojamas 2009 metais. Tačiau, kaip praneša leidinys Automobilwoche, hibridinės versijos pristatymas įvyks ne anksčiau kaip 2011 metais.
 
Porsche nuotraukos
Nuo kalniuko su Porsche – Gruodžio 14 d. 18.40 val.
Jeigu turite Porsche kabrioletą, tai tikriausiai jau spėjote paslėpti savo sportininką garaže ir pasisiilgstate pasivažinėjimų su greitu ir gražiu automobiliu. Bet kompanijos Porsche dizaineriai siūlo pernelyg nesigraužti belaukiant pavasario, o griebti roges ir pasieškoti statesnio kalniuko. Aišku, siūloma griebti ne bet ką, o stilingas iš aliuminio pagamintas roges, kurios patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.
 
Porsche Carrera GT. Edo Competition nuotraukos
Kaip daugeliui žinoma, visi Porsche Carrera GT egzemplioriai jau senokai išpirkti kaip karšti pyragėliai, tačiau šio automobilio niekaip nepalieka ramybėje tiuningo kompanijos. Pamėginti savo jėgas nusprendė ir garsi vokiečių studija Edo Competition. Išskyrus naują galinį spoilerį, automobilio išorė liko beveik nepaliesta, tačiau to nepasakysi apie variklį…
 
Porsche 911 Turbo. Gamintojo nuotraukos
Kompanija Porsche pristatė naują „aerokitą“ modeliui 911 Turbo. Kėbulo detalių komplektas buvo projektuojamas vokiečių markės tyrimų centre, kur buvo atlikta nemažai jo bandymų aerodinaminiame vamzdyje. Į šį „aerokitą“ įeina nauji bamperiai ir antisparnas.
 
Porsche 997 Turbo. Gamintojo nuotrauka
Nuvaryti Porsche padėjo gėlių vazonas – Gruodžio 5 d. 13.23 val.
Vienas 56 metų vokietis išvažinėdamas atbulas iš savo garažo su Porsche 997 Turbo išgirdo keistus garsus. Kada jis išlipo iš automobilio, norėdamas išsiaiškinti kame reikalas, po galiniu ratu rado sutraiškytą gėlių vazoną. Tačiau tuo metu pasirodęs plėšikas nustūmė jį šalin ir atsisėdės už vairo išrūko nežinoma kryptimi.
 
Wendelin Wiedeking. Bloomberg nuotrauka
Leidinys Financial Times pranešė, kad vyriausias kompanijos Porsche vykdomasis direktorius Vendelinas Videkingas (Wendelin Wiedeking) per praėjusius finansinius metus uždirbo apie 60–70 milijonų eurų. Pagal leidinio informaciją, pernai Porsche direktorių tarybos nariams buvo išmokėta apie 113 milijonų eurų ir pusę šios sumos gavo V. Videkingas.
 
Porsche Boxster RS 60. Gamintojo nuotraukos
Porsche anonsavo naują rodsterio Boxster versiją – RS 60 Spyder. Kaip teigia vokiečių kompanijos atstovai, šios ypatingos versijos išleidimu norima pažymėti pirmą pergalę, kurią 1960 metais iškovojo sportinis automobilis Porsche Type 718 RS 60, dalyvaudamas 12 valandų lenktynėse Sebringe (Florida). Iš viso „lenktyninę“ seriją sudarys 1960 egzempliorių.
 
Porsche 911 Turbo Cabriolet TechArt. Ateljė nuotraukos
Garsus vokiečių tiuningo ateljė TechArt anonsavo naują pertvarkymų programą atviram Porsche 911 Turbo. Šiam automobiliui TechArt suprojektavo du kėbulo detalių komplektus, kurie skiriasi bamperių formomis ir galinio spoilerio dydžiu bei rimtai modernizavo jo variklį ir važiuoklę. Plačiai publikai pertvarkytas kabrioletas bus pristatytas gruodžio mėnesį Eseno autosalone.
 
Porsche GT3 RS. Gamintojo nuotraukos
Žurnalas EVO, daugiausiai rašantis apie brangius ir labai greitus automobilius, išrinko savo metų automobilį – Porsche GT3 RS. Nugalėtojas, turintis pravardę Orange Crush, aplenkė tokius konkurentus kaip Ferrari F430 Scuderia ir Audi R8.
 
Carbodydesign iliustracijos
Studentiškas žvilgsnis į Porsche ateitį – Lapkričio 16 d. 14.21 val.
Prancūzijos dizaino instituto studentai sukūrė ateities automobilio konceptą, kuris buvo pavadintas Porsche Carma. Projekto dalyvių žodžiais, jie stengėsi suprojektuoti tikrą sportinį automobilį, kuriuo galima važiuoti tiek specialiuose trekuose, tiek miesto gatvėmis.
 
Porsche Cayman ir Boxster
Porsche nusprendė pratęsti kontraktą su suomių kompanija Valmet Automotive iki 2011 metų. Nuo 1997 m. čia pradėtas rinkti rodsteris Boxster, o nuo 2005 metų ant konvejerio buvo pastatytas kupė Cayman. Be to, Suomijoje ketinama leisti ir naują Boxster kartą, kuri pasirodys jau netolimoje ateityje.
 
Wendelin Wiedeking. Porsche nuotrauka
Vokiečių autogamintojas Porsche planuoja padidinti savo akcijų dalį koncerne Volkswagen nuo 31 iki 51%. Tokių būdu Porsche turės galimybę visiškai kontroliuoti VW veiklą ir savarankiškai priiminėti visus korporaciją liečiančius sprendimus. Apie tai pranešė britų leidinys The Sunday Times, remdamisis Porsche vadovo Vendelino Videkingo (Wendelin Wiedeking) padarytu pranešimu.

Atgal 1 2 3 Toliau
 


 
© 2005–2020
Jūs esate 4085061-asis lankytojas