pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Porsche


Visos Gamintojo Susijusios

 
Gamintojo nuotraukos. Panamera Turbo S
„Porsche” nusprendė į rinką paleisti „Panamera Turbo S” modelį, kuris nuo paprasto „Panamera Turbo” skiriasi 50 AG daugiau. Abu modeliai turi tą patį V8 varilklį, tik naujasis modelis išvysto 550 AG, kuomet senasis įstengia tik 500 AG.
 
Porsche kompanijos nuotraukos. Porsche Boxter Spyder
Porsche Boxter Spyder – Lapkričio 6 d. 13.26 val.
Kompanija Porsche išplatino oficialią informaciją apie naują modelio Boxter modifikaciją – Spyder. Naujovė yra pats lengviausias ir greičiausias modelis tarp Porsche automobilių be stogo. Naujo automobilio pristatymas įvyks šių metų gruodžio mėnesį Los Andželo automobilių parodoje.
 
Kompanijos Porsche nuotruaka. Porsche Panamera
Hečbekas Porsche Panamera Turbo valdomas žymaus lenktynininko ir Porsche test-piloto Valtero Rerlio pasiekę naują Niurnbergo „Šiaurės kilpos“ rekordą, nuvažiavęs trasą per 7 minutes ir 56 sekundes. Automobilis trim sekundėm aplenkę „pakrautą“ sedaną Cadillac CTS-V kuris nuo praėjusių metų gegužes menėsio buvo pačiu greičiausiu keturių durų serijiniu automobiliu Niurnbergo trasoje.
 
Porsche nuotraukos
Kompanija Porsche garsi ne tik savo sportiniais automobiliais, bet ir Porsche Design skyriumi, kuriančiu aksesuarus Porsche vardu. Daugelis tikriausiai matė bendrą PD ir Adidas produktą – batus Porsche Design. Šį kartą vokiečiai pristato jau antrą mobilų telefoną.
 
Porsche nuotraukos
Porsche atideda savo sedano premjerą – Gruodžio 2 d. 11.47 val.
Ilgai lauktas ir spekuliacijomis apaugęs sedanas Porsche Panamera bus pristatytas Šanchajaus automobilių parodoje 2009 metų balandžio mėnesį. Toks sprendimas yra diktuojamas augančių šių rinkų svarbos. Manoma, kad mažėjant Europos ir JAV pardavimams, būtent Kinijos ir kitos Azijos rinkos gali stabilizuoti pasaulinius pardavimus.
 
Porsche nuotraukos
Oficialiai pristatytas dyzelinis Porsche – Lapkričio 23 d. 16.05 val.
2009 metų vasario mėnesį Europos klientai galės įsigyti dyzelinę Porsche Cayenne versiją. Tokį sprendimą įtakojo Europoje galiojančios mokesčių lengvatos dyzeliniams automobiliams bei tai, kad Porsche praktiškai valdo Volkswagen koncerną kuriam priklauso taip pat ir Audi. Volkswagen koncernas savo ruoštu yra didžiausias dyzelinių variklių gamintojas lengviesiems automobiliams pasaulyje.
 
Porsche nuotrauka
Porsche naujajame „promo“ tinklalapyje išplatino pirmąsias oficialias savo naujojo kūrinio „Panamera” nuotraukas. Sprendžiant iš jų, vokiečiai kol kas nerodys viso automobilio, nes nuotraukose matosi tik „nosis“ ir fone stovintys kiti Porsche kūriniai. Manoma, kad daugiau nuotraukų ir informacijos išvysime spalio 20 dieną, kada oficialiai prasidės „Panamera Gran Turismo“ reklaminė kampanija.
 
Audi iliustracija
Dyzelinis Porsche oficialiai – Rugpjūčio 13 d. 09.08 val.
Jau gan senai sklandė gandai apie tai, kad 2009-jų metų Cayenne modelyje Porsche naudos dyzelinį variklį. Dabar generalinis Porsche direktorius Wendelin Wiedeking patvirtino šiuos gandus. Vietoj to, kad projektuotų nuosavą dyzelinį variklį, Porsche tiesiog paėmė ir pasiskolino jį iš Audi.
 
Porsche nuotraukos
Porsche tęsia modelio 911 šeimynos atnaujinimą. Dabar savo eilės sulaukė versija Targa – kupė su dviejų sekcijų stikliniu slankiojančiu stogu, kuris atsidaro per septynias sekundes. Išoriniai pokyčiai beveik nepastebimi: šiek tiek modernizuoti bamperiai, kitokie šoniniai veidrodėliai, nauja ratlankių kolekcija, diodiniai galiniai ir gabaritiniai žibintai.
 
Porsche nuotraukos
Nuo 2012 m. Porsche planuoja perkelti modelių Boxster ir Cayman gamybą iš suomių bendrovės Valmet Automotive į kompanijos Magna Steyr gamyklą Austrijoje. Tokį sprendimą vokiečių autogamintojas priėmė dėl to, kad Magna Steyr sugebėjo pasiūlyti palankesnes finansines automobilių surinkimo sąlygas, tačiau susijusios smulkmenos kol kas neatskleidžiamos.
 
Posche nuotraukos
Porsche atnaujino 911 Carrera 4 ir Carrera 4S – Birželio 26 d. 12.16 val.
Trečiadienį Porsche pristatė atnaujintus kupė ir kabrioletą 911 Carrera 4 ir Carrera 4S. Pakeitimai jų išorėje nežymus, bet pakankamai pastebimi: šiek tiek pakoreguota bamperių forma, kitokie šoninių vedrodėlių korpusai ir diodiniai gabaritinai bei galiniai žibintai. Svarbiausi pokyčiai glūdi techninėje dalyje: nauja visų varomų ratų sistema Porsche Traction Management (PTM), septynių pavarų robotizuota transmisija su dviem sankabos diskais PDK ir galingesni varikliai.
 
Porsche nuotraukos
Porsche 911 Carrera sulaukė atnaujinimo – Birželio 6 d. 17.09 val.
Porsche eilinį kartą atnaujino modelį 911 Carrera. Kodinis atnaujinimo programos pavadinimas – Phase 2. Išoriniai pokyčiai šį kartą tik kosmetiniai. Labiausiai bus jaučiama techninės dalies modernizacija, kuri žada būsimiems kupė ar kabrioleto šeimininkams dar didesnį vairavimo malonumą. Plačiai publikai atnaujinta 911 Carrera šeima bus pristatyta šį rudenį Paryžiaus autosalone.
 
WCF nuotrauka
Porsche 911 galima paversti tikru targa – Gegužės 27 d. 16.21 val.
Prieš porą metų daugelis Porsche 911 gerbėjų nekantriai laukė superautomobilio versijos su targa kėbulu. Tačiau 2007 m. autogamintojas kiek nuliūdino savo ištikimus klientus, pristatydamas šią versiją ne su nuimamu, o su slankiojančiu panoraminiu stogu. Visgi, paversti savo Porsche 911 tikru targa galimybė yra.
 
Automedia nuotrauka
Porsche Cayenne turės mažesnį broliuką – Gegužės 12 d. 13.07 val.
Spaudoje jau senai cirkuliuoja gandai, kad Porsche ketina išleisti sumažintą krosouverio Cayenne versiją, o dabar galime matyti ir pirmuosius to įrodymus. Nufotografuotas automobilis, kurį žurnalistai pakrikštijo Porsche Roxster, dar toli nuo galutinio produkto, bet dizaino motyvai ir taip aiškūs. Naujiena neturėtų stipriai skirtis nuo Cayenne.
 
Porsche nuotraukos
Sekmadienį prasidėjusiame Pekino autosalone kompanija Porsche pristatė atnaujintą flagmaniško krosouverio Cayenne Turbo S versiją. Naujienos atsiradimas susijęs su aukšta šios galingiausios modifikacijos paklausa Rytų Europos ir Azijos šalyse.
 
Porsche emblema
Kompanija Porsche priversta mažiausiai porai dienų sustabdyti modelio 911 gamybą Vokietijos mieste Zufenhausene (Zuffenhausen). To priežastimi tapo vakarykštis sprogimas gamyklos dažymo ceche. Porsche atstovų teigimu, sprogimas įvyko dėl susikaupusių dujų, kurios nutekėjo iš pečiaus, kur gaminamos įvairios detalės iš polivinilchlorido (PVC).
 
Porsche Cayenne. Gamintojo nuotrauka
Kompanija Porsche paskelbė atšaukianti visame pasaulyje 18 856 visureigius Cayenne, kurie buvo išleisti nuo 2006 m. lapkričio 30 d. iki 2008 m. sausio 18 d. ir turi šešių cilindrų variklius. Kaip praneša vokiečių leidinys Auto Motor und Sport, daugiausiai automobilių (apie 16 000) atšaukiami Vokietijoje.
 
Porsche GT3 Cup S. Gamintojo nuotraukos
Kompanija Porsche ryžosi išleisti naują lenktyninio automobilio GT3 Cup modifikaciją, kuri prie pavadinimo gavo indeksą „S“. Pirmiausia naujiena skirsis galingesniu varikliu, nauja pakaba ir efektyvesniais stabdžiais. Iš viso bus surinkti 265 tokie automobiliai, o pirmieji egzemplioriai pasirodys prekyboje jau šių metų balandį.
 
Porsche 911 Carrera S. Gamintojo nuotrauka
Apie 95 000 žurnalo „Auto Moto und Sport“ skaitytojų Porsche 911 Carrera išrinko geriausiu kabrioletu savo klasėje. Vieno iš įtakingiausių žurnalų skaitytojų pripažinimas reiškia kompanijai labai daug, nes „už borto“ liko 49 balsavime dalyvavę konkurentai.
 
Porsche Avalance GTR 800 EVO-R. Gemballа nuotraukos
Ekstremalus Porsche 911 Turbo – Sausio 25 d. 14.06 val.
Vokiečių kompanija Gemballа, kuri garsėja išskirtiniais tiuningo sprendimais Porsche automobiliams, dar kartą nustebino tuo, ką galima padaryti iš Porsche 911 Turbo. Tiuningo paketas, gavęs pavadinimą Avalance GTR 800 EVO-R, numato variklio forsavimą iki 850 AG, stilingą „bodikitą“, naują pakabą, stabdžius ir 19 colių ratlankius su Yokohama padangomis.
 
Porsche Avalance Roadster GTR 600. Gemballa nuotraukos
Ateljė Gemballa, kur tobulinami tik Porsche automobiliai, pristatė naują tiuningo programą atviram Porsche 911 Turbo. Programa buvo pavadinta Avalance Roadster GTR 600 ir numato naują kėbulo spalvą, agresyvų „aerokitą“ su karbono elementais, rimtą variklio forsavimą, naują sportinę pakabą, ratlankius ir galingus kompanijos Brembo stabdžius.
 
Porsche 911 Turbo BTR-XL. SpeedART nuotraukos
Prie greičio meno – Sausio 21 d. 20.32 val.
Vokiečių tiuningo ateljė SpeedART pristatė naują patobulinimų programą kabrioletui Porsche 911 Turbo. Kompanijos specialistai pasiruošę pasiūlyti automobilio šeimininkams ne tik įspūdingą karboninį „aerokitą“, bet ir naują pakabą, stabdžius bei rimtus variklio modernizavimo darbus, pridedančius 150 AG.
 
Hamann Prosche Cayenne Cyclone. Ateljė nuotraukos
Tiuningo paketus populiaram Porsche Cayenne periodiškai pristato viena už kitą žymesnės kompanijos. Atėjo eilė pasireikšti ir vokiečių ateljė Hamann, kur buvo suprojektuotas ko gero ekstravagantiškiausias paketas šiam automobiliui – Cyclone.
 
Porsche Cayenne X-treme. Rinspeed vizualizacijos
Šveicarų kompanija Rinspeed ruošia savo pertvarkymų paketą atnaujintam Porsche Cayenne Turbo. Šį paketą kompanija pavadino X-treme, bet apie jo užsakymų pradžią ir kainą nutylėjo. Tačiau Rinspeed dizaineriai jau sumodeliavo automobilio eksterjerą, o specialistai atskleidė kai kurias smulkmenas.
 
Porsche vizualizacijos
Porsche anonsavo hibridinį Panamera – Sausio 8 d. 13.04 val.
Kompanija Porsche paskelbė, kad hibridinę jėgainę gaus net tik modelis Cayenne, bet ir Gran Turismo klasės sedanas Panamera, kurio išvedimas į rinką planuojamas 2009 metais. Tačiau, kaip praneša leidinys Automobilwoche, hibridinės versijos pristatymas įvyks ne anksčiau kaip 2011 metais.

Atgal 1 2 3 Toliau
 


 
© 2005–2019
Jūs esate 4034385-asis lankytojas