pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Vasario 29 d. 16.20 val.
GTstreet Convertible. TechArt nuotraukos
GTstreet Convertible. TechArt nuotraukos
 
Kitos naujienos

TechArt paruošė dovanėlę greitų kabrioletų mėgėjams

Parodai Ženevoje ruošiasi ne tik visi autogamintojai, kuriems gyvybiškai svarbu pademonstruoti savo naujienas Europai, bet ir tiuningo kompanijos. Neišimtis ir vokiečių TechArt, kuri pristatys Šveicarijoje naują projektą ant Porsche kabrioleto bazės – GTstreet Convertible.

„Kabrio“ opozicinis 3,6 litro turbovariklis buvo forsuotas iki 630 AG. Apie dinamines automobilio charakteristikas dar nekalbama, bet verta tikėtis, kad įsibėgėjimas iki „šimtuko“ truks ne ilgiau kaip 3,5 sekudės, o maksimalus greitis bus ne mažesnis nei 345 km/h. Kaip matome nuotraukose, vien tik variklio modernizavimu TechArt neapsiribojo. Pro didžiulius ratlankius su Michelin padangomis puikiai žiūrisi daug galingesni stabdžiai. Be to, GTstreet Convertible gali pasigirti nauja išmetimo sistema ir įspūdingu karboniniu „aerokitu“.

Panašų kabrioletą ant Porsche 911 Turbo bazės TechArt pristatė ir pernai. Nardo treke jis sugebėjo įsibėgėti iki įspūdingų 344,2 km/h. Neabejojama, kad naujokas sumuš šį rekordą ir dar kartą patvirtins TechArt komandos potencialą.Kovo 23 d.
Ar valdys vokiečiai „Alfa Romeo“?

Kovo 18 d.
G klasė = G taškas?

Gruodžio 17 d.
Detroito automobilių parodoje bus 40 pasaulio premjerų

Gruodžio 14 d.
Nissan ir Mitsubishi susitarė gaminti naujus modelius vienas kitam

Birželio 1 d.
GM siekia Audi kokybės

Gegužės 26 d.
Ateljė Pininfarina jubiliejų atšventė „elektromobiliu“


 
© 2005–2020
Jūs esate 4099822-asis lankytojas