pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Liepos 29 d. 11.13 val.
Porsche nuotraukos
Porsche nuotraukos
 
Kitos naujienos

Porsche atnaujino „stiklinį kupė“ 911 Targa

Porsche tęsia modelio 911 šeimynos atnaujinimą. Dabar savo eilės sulaukė versija Targa – kupė su dviejų sekcijų stikliniu slankiojančiu stogu, kuris atsidaro per septynias sekundes. Išoriniai pokyčiai beveik nepastebimi: šiek tiek modernizuoti bamperiai, kitokie šoniniai veidrodėliai, nauja ratlankių kolekcija, diodiniai galiniai ir gabaritiniai žibintai.

Kur kas tobulesnis automobilis tapo iš techninės pusės. Nuo šiol visi Porsche 911 Targa turės visų ratų pavarą. Jeigu tiksliau, pirkėjams bus siūlomos dvi modifikacijos: Targa 4 ir galingesnė Targa 4S. Abi turės modernizuotus opozicinius V6 variklius su tiesioginio kuro įpurškimo sistema – atitinkamai 3,6 litro (345 AG) ir 3,8 litro (385 AG). „Automatą“ ZF pakeitė robotizuota dėžė su dviem sankabos diskais PDK. Visų ratų pavarą užtikrins sistema PTM (Porsche Traction Management), kuri anksčiau buvo preinama tik versijoms Turbo. Su transmisija PDK mažiau galinga Targa 4 iki „šimtuko“ įsibėgėja per 5 sekundės ir gali pasiekti 284 km/h greitį. Galingesnės Targa 4S „šuolis“ iki 100 km/h užima 4,7 sekundės, o maksimalus greitis siekia 297 km/h.

Kaip ir kiti atnaujinti Porsche 911, versija Targa gavo multimedijos sistemą Porsche Communication Management (PCM), kuri gali pasigirti dideliu sensorini ekranu, nauja palydovinės navigacijos sistema, Bluetooth palaikymu ir USB jungtimi MP3 grotuvui.

Pirminiais duomenimis, Vokietijoje modifikacija Targa 4 kainuos nuo 97 907 €, o Targa 4S – nuo 108 855 €. Pasaulinis automobilių debiutas numatytas spalį Paryžiaus autosalone.Kita informacija apie Porsche 

Balandžio 14 d.
„Panamera Turbo S” - prie galios pridėkime dar galios

Lapkričio 6 d.
Porsche Boxter Spyder

Liepos 15 d.
Hečbekas Porsche Panamera Turbo – naujas Niurnbergo rekordas

Vasario 18 d.
Porsche Design pristatė unikalų mobilų telefoną

Gruodžio 2 d.
Porsche atideda savo sedano premjerą

Lapkričio 23 d.
Oficialiai pristatytas dyzelinis Porsche

Rugsėjo 16 d.
Pirmosios oficialios Porsche Panamera Gran Turismo nuotraukos

Rugpjūčio 13 d.
Dyzelinis Porsche oficialiai


 
© 2005–2019
Jūs esate 4034955-asis lankytojas