pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Birželio 26 d. 12.16 val.
Posche nuotraukos
Posche nuotraukos
 
Kitos naujienos

Porsche atnaujino 911 Carrera 4 ir Carrera 4S

Trečiadienį Porsche pristatė atnaujintus kupė ir kabrioletą 911 Carrera 4 ir Carrera 4S. Pakeitimai jų išorėje nežymus, bet pakankamai pastebimi: šiek tiek pakoreguota bamperių forma, kitokie šoninių vedrodėlių korpusai ir diodiniai gabaritinai bei galiniai žibintai. Svarbiausi pokyčiai glūdi techninėje dalyje: nauja visų varomų ratų sistema Porsche Traction Management (PTM), septynių pavarų robotizuota transmisija su dviem sankabos diskais PDK ir galingesni varikliai.

Porsche 911 Carrera 4 bazinis 3,6 litro variklis tapo galingesnis 20 AG ir dabar išvysto 345 AG, o 3,8 litro agregatas, kuris naudojamas modifikacijoje Carrera 4S, tapo galingesnis 30 AG ir dabar išvysto 385 AG. Abu varikliai gali būti komplektuojami su nauja pavarų dėže PDK, kuri ne tik leidžia išvengti sukamojo momento ir traukos praradimo, bet ir padeda sutaupyti kuro. Vokiečių markės duomenimis, kartu su transmisija PDK abiejų variklių vidutinės kuro sąnaudos neturėtų viršyti 11 litrų šimtui kilometrų.

Tiek galiniais, tiek visais ratais varomi atnaujinti Porsche 911 Carrera plačiai publikai bus pristatyti rudenį Paryžiaus autosalone. Europoje automobilių pardavimai startuos spalio 25 dieną.Kita informacija apie Porsche 

Balandžio 14 d.
„Panamera Turbo S” - prie galios pridėkime dar galios

Lapkričio 6 d.
Porsche Boxter Spyder

Liepos 15 d.
Hečbekas Porsche Panamera Turbo – naujas Niurnbergo rekordas

Vasario 18 d.
Porsche Design pristatė unikalų mobilų telefoną

Gruodžio 2 d.
Porsche atideda savo sedano premjerą

Lapkričio 23 d.
Oficialiai pristatytas dyzelinis Porsche

Rugsėjo 16 d.
Pirmosios oficialios Porsche Panamera Gran Turismo nuotraukos

Rugpjūčio 13 d.
Dyzelinis Porsche oficialiai


 
© 2005–2020
Jūs esate 4085060-asis lankytojas