pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Birželio 10 d. 22.42 val.
ENCO-Exclusive nuotraukos
ENCO-Exclusive nuotraukos
 
Kitos naujienos

Porsche Cayenne pagal ENCO-Exclusive

Vokiečių tiuningo ateljė ENCO-Exclusive pristatė patobulintą krosouverio Porsche Cayenne Turbo versiją, kurią pavadino ENCO 550 GT Biturbo. Ateljė specialistai paruošė automobiliui agresyvų „bodikitą“, pridėjo varikliui 50 AG ir visą šį grožį pastatė ant specialaus dizaino 23 colių ratlankių. Vokietijoje tokio „Kajeno“ kaina prasideda nuo 170 000 €.

ENCO-Exclusive siūlomas kėbulo dalių komplektas susideda iš naujo priekinio bamperio, slenksčių, galinio bamperio su difuzoriumi, spoilerio virš galinių durų, praplatintų ratų arkų ir modifikuoto variklio dangčio, kuriame atsirado papildomos ventiliacinės angos. Perprogramavus standartinio 4,8 litro variklio valdymo bloką ir pritaikius naują išmetimo sistemą, jo galią pavyko padidinti nuo 500 iki 550 AG, o maksimalų sukimo momentą pakelti iki 730 Nm. Ateljė duomenimis, iki „šimtuko“ patobulintas krosouveris įsibėgėja per 4,9 sekundės, o maksimalus pasiekiamas greitis – 282 km/h.

Taip pat ENCO 550 GT Biturbo gali pasigirti modernizuota pneumatine pakaba, kuri leidžia nuleisti auomobilį dar 50 mm ir galingesne stabdžių sistema – priekyje atsirado šešių stūmoklių mechanizmai su 400 mm diskais, o gale keturių stūmoklių su 380 mm diskais. Neliko be dėmesio ir automobilio salonas, kuriam ENCO-Exclusive dizaineriai siūlo naują sportišką vairą, įvairius apipavidalinimo variantus ir multimedijos sistemą su DVD grotuvu bei skaitmeninės televizijos DVB-T imtuvu.Kovo 23 d.
Ar valdys vokiečiai „Alfa Romeo“?

Kovo 18 d.
G klasė = G taškas?

Gruodžio 17 d.
Detroito automobilių parodoje bus 40 pasaulio premjerų

Gruodžio 14 d.
Nissan ir Mitsubishi susitarė gaminti naujus modelius vienas kitam

Birželio 1 d.
GM siekia Audi kokybės

Gegužės 26 d.
Ateljė Pininfarina jubiliejų atšventė „elektromobiliu“


 
© 2005–2020
Jūs esate 4197212-asis lankytojas