pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Liepos 30 d. 22.09 val.
Je Design nuotraukos
Je Design nuotraukos
 
Kitos naujienos

Porsche Cayenne „matuojasi kostiumą“ iš ateljė Je Design

Norintiems iškirtinio Porsche Cayenne, tereikia turėti pinigų – visa kita atliks tiuningo kompanijos, kurios šiai dienai sukaupė daugybę įvairių pasiūlymų. Paskutinį darbą šia tema parodė vokiečių ateljė Je Design, kur automobiliui buvo paruoštas masyvus „bodikitas“, didžiuliai ratlankiai ir kiti mažiau ar daugiau būtini elementai.

Je Design siūlomas kėbulo dalių komplektas susideda iš naujo priekinio bamperio, kuriame integruota trijų rūšių optika, spoilerio, kuris tvirtinamas prie galinio bamperio, slenksčių, apvadų priekiniams žibintams ir nedidelio antisparno stogo gale. Tiek „bodikitą“, tiek patį kėbulą siūloma nudažyti patinkančia spalva ir padengti storu lako sluoksniu. Išorinį vaizdą užbaigia 22 colių penkių stipinų ratlankiai, kurie komplektuojami su 295/30 padangomis. Verta pažymėti, kad vien tik ratų komplekto kaina prasideda nuo 5200 €.

Iš techninės pusės Je Design informavo tik apie tai, kad krosouveriui yra paruošta valdoma sportinė pakaba su specialiais amortizatoriais, kurių dėka prošvaisą galima reguliuoti diapazone nuo 30 iki 70 mm. Apie variklių forsavimo variantus ir interjero apipavidalinimo galimybes žadama pranešti vėliau.Kovo 23 d.
Ar valdys vokiečiai „Alfa Romeo“?

Kovo 18 d.
G klasė = G taškas?

Gruodžio 17 d.
Detroito automobilių parodoje bus 40 pasaulio premjerų

Gruodžio 14 d.
Nissan ir Mitsubishi susitarė gaminti naujus modelius vienas kitam

Birželio 1 d.
GM siekia Audi kokybės

Gegužės 26 d.
Ateljė Pininfarina jubiliejų atšventė „elektromobiliu“


 
© 2005–2020
Jūs esate 4197186-asis lankytojas