pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Rugsėjo 16 d. 11.51 val.
Porsche nuotrauka
Porsche nuotrauka
 
Kitos naujienos

Pirmosios oficialios Porsche Panamera Gran Turismo nuotraukos

Porsche naujajame „promo“ tinklalapyje išplatino pirmąsias oficialias savo naujojo kūrinio „Panamera” nuotraukas. Sprendžiant iš jų, vokiečiai kol kas nerodys viso automobilio, nes nuotraukose matosi tik „nosis“ ir fone stovintys kiti Porsche kūriniai. Manoma, kad daugiau nuotraukų ir informacijos išvysime spalio 20 dieną, kada oficialiai prasidės „Panamera Gran Turismo“ reklaminė kampanija.

Porsche teigia, kad kurdami Panamera inžinieriai liko ištikimi savo tradicijoms ir sukūrė automobilį be kompromisų. Tai pirmasis keturių durų vokiečių kompanijos sportinis automobilis per visą 70 metų istoriją. Manoma, kad po variklio dangčiu bus 4,8 litro darbinio tūrio V8 variklis, naudojantis Volkswagen FSI sistemą. Taip pat numanoma, kad galbūt Porsche gamins ir dyzelinę automobilio versiją su Audi V12 TDI varikliu ir galingesne benzinine versija su V10 varikliu iš Carrera GT, taipogi planuojama ir hibridinė automobilio modifikacija. Oficialus debiutas spėjama įvyks 2009 metų kovo mėnesį Ženevos automobilių parodoje.

Priminsime, kad Porsche jau kūrė 4 durų sedaną. Projektui vadovavo daktaras Ulrich Bez. Bet darbai buvo sustabtydi 1992 metų sausio mėnesį dėl mažo kompanijos pelningumo.Kita informacija apie Porsche 

Balandžio 14 d.
„Panamera Turbo S” - prie galios pridėkime dar galios

Lapkričio 6 d.
Porsche Boxter Spyder

Liepos 15 d.
Hečbekas Porsche Panamera Turbo – naujas Niurnbergo rekordas

Vasario 18 d.
Porsche Design pristatė unikalų mobilų telefoną

Gruodžio 2 d.
Porsche atideda savo sedano premjerą

Lapkričio 23 d.
Oficialiai pristatytas dyzelinis Porsche

Rugpjūčio 13 d.
Dyzelinis Porsche oficialiai

Liepos 29 d.
Porsche atnaujino „stiklinį kupė“ 911 Targa


 
© 2005–2019
Jūs esate 4034985-asis lankytojas