pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Lapkričio 23 d. 16.05 val.
Porsche nuotraukos
Porsche nuotraukos
 
Kitos naujienos

Oficialiai pristatytas dyzelinis Porsche

2009 metų vasario mėnesį Europos klientai galės įsigyti dyzelinę Porsche Cayenne versiją. Tokį sprendimą įtakojo Europoje galiojančios mokesčių lengvatos dyzeliniams automobiliams bei tai, kad Porsche praktiškai valdo Volkswagen koncerną kuriam priklauso taip pat ir Audi. Volkswagen koncernas savo ruoštu yra didžiausias dyzelinių variklių gamintojas lengviesiems automobiliams pasaulyje.

Po variklio dangčiu puikuojasi 3 litrų darbinio tūrio Audi TDI dyzelinis variklis, išduodantis 240 AG ir 550 Nm sukimo momento. Porsche pranešime spaudai teigiama, kad „sportiškos pakabos dinamika suteikia aukštą valdomumą, kas būdinga visiems Porsche modeliams“. Anglies dvideginio išmetimas siekia 244 gramus kilometrui.

Porsche valdžia tikisi, kad ilgalaikė Cayenne modelio paklausa bus dar didesnė atsižvelgiant į 9,3 litrų dyzelino sąnaudas šimtui kilometrų naujame modelyje. Taip pat žadama, jog bus sukurtas hibridinis šio automobilio variantas, kuris suvartos mažiau nei 9 litrus dyzelino šimtui kilometrų.

Bazinė automobilio kaina Europoje prasidės nuo 47250 eurų. Vokietijoje kaina bus 56436 eurai. Taip pat ateityje planuojama, jog taupusis Porsche pasieks ir kitus pasaulio kampelius ir bus parduodamas ne tik Europoje.Kita informacija apie Porsche 

Balandžio 14 d.
„Panamera Turbo S” - prie galios pridėkime dar galios

Lapkričio 6 d.
Porsche Boxter Spyder

Liepos 15 d.
Hečbekas Porsche Panamera Turbo – naujas Niurnbergo rekordas

Vasario 18 d.
Porsche Design pristatė unikalų mobilų telefoną

Gruodžio 2 d.
Porsche atideda savo sedano premjerą

Rugsėjo 16 d.
Pirmosios oficialios Porsche Panamera Gran Turismo nuotraukos

Rugpjūčio 13 d.
Dyzelinis Porsche oficialiai

Liepos 29 d.
Porsche atnaujino „stiklinį kupė“ 911 Targa


 
© 2005–2019
Jūs esate 4034956-asis lankytojas