pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Gruodžio 15 d. 00.11 val.
Gamballa kompanijos nuotraukos.
Gamballa kompanijos nuotraukos.
 
Kitos naujienos

Gemballa pristatė Porsche Cayenne

Atgimusi tiuningo ateljė Gemballa, kuri jau buvo bankrutavusi ir pakeitė savininką, pristatė naują sportinį rinkinį Porsche markės automobiliui.

Patobulinimų programa, pavadinta Tornado, yra skirta visureigiui Porsche Cayenne. Ši rinkinukas numato variklio dangčio, priekinių sparnų, slenksčių, durų ir visos galinės dalies keitimą į anglies pluošto analogus, kas leis sumažinti automobilio svorį 70 kg, taip pat techninį pakeitimą.

Anglies pluošto kėbulo detalės suteikia automobiliui agresijos, o galinė automobilio dalis pakeista visiškai. Šiuo metu dirbama ties automobilio interjeru.

Variklio valdymo bloko perprogramavimo dėka aštuonių cilindrų 4,8 litro variklio galingumas padidėjo nuo 500 AG iki 580 AG, o maksimalus sukimo momentas padidėjo 30 procentų iki 1000 Nm. Artimiausiu metu ateljė specialistai ruoš naują patobulinimo programą, kuri variklio galingumą leis padidinti iki 675-700 AG.

Taip pat automobilis turės naujus lengvo lydinio 22 colių ratlankius ir Bremo stabdžių mechanizmus (šešių stūmoklių su 420 mm diskais priekyje ir keturių stūmoklių su 405 mm diskais gale).Kovo 23 d.
Ar valdys vokiečiai „Alfa Romeo“?

Kovo 18 d.
G klasė = G taškas?

Gruodžio 17 d.
Detroito automobilių parodoje bus 40 pasaulio premjerų

Gruodžio 14 d.
Nissan ir Mitsubishi susitarė gaminti naujus modelius vienas kitam

Birželio 1 d.
GM siekia Audi kokybės

Gegužės 26 d.
Ateljė Pininfarina jubiliejų atšventė „elektromobiliu“

Lapkričio 5 d.
„Juodoji dėžė“


 
© 2005–2020
Jūs esate 4211495-asis lankytojas