pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Porsche


Visos Gamintojo Susijusios

 
Gamintojo nuotraukos. Panamera Turbo S
„Porsche” nusprendė į rinką paleisti „Panamera Turbo S” modelį, kuris nuo paprasto „Panamera Turbo” skiriasi 50 AG daugiau. Abu modeliai turi tą patį V8 varilklį, tik naujasis modelis išvysto 550 AG, kuomet senasis įstengia tik 500 AG.
 
Gamballa kompanijos nuotraukos.
Gemballa pristatė Porsche Cayenne – Gruodžio 15 d. 00.11 val.
Atgimusi tiuningo ateljė Gemballa, kuri jau buvo bankrutavusi ir pakeitė savininką, pristatė naują sportinį rinkinį Porsche markės automobiliui.
 
Porsche kompanijos nuotraukos. Porsche Boxter Spyder
Porsche Boxter Spyder – Lapkričio 6 d. 13.26 val.
Kompanija Porsche išplatino oficialią informaciją apie naują modelio Boxter modifikaciją – Spyder. Naujovė yra pats lengviausias ir greičiausias modelis tarp Porsche automobilių be stogo. Naujo automobilio pristatymas įvyks šių metų gruodžio mėnesį Los Andželo automobilių parodoje.
 
Mansory kompanijos nuotraukos. Porsche Panamera.
Šveicarų automobilių pertvarkymo ateljė Mansory, kuris žinomas savo darbais, susijusiais su Bugatti, Aston Martin ir Bentley automobiliais, pristatė naują pakeitimų programą Porsche Panamera automobiliui. Kompanijos specialistai sukūrė labai agresyvų aerodinaminį patobulinimų rinkinį su didelėmis oro įsiurbimo angomis priekiniame bamperyje ir difuzoriumi gale, į kurį įmontuoti duslintuvo antgaliai.
 
Kompanijos Porsche nuotruaka. Porsche Panamera
Hečbekas Porsche Panamera Turbo valdomas žymaus lenktynininko ir Porsche test-piloto Valtero Rerlio pasiekę naują Niurnbergo „Šiaurės kilpos“ rekordą, nuvažiavęs trasą per 7 minutes ir 56 sekundes. Automobilis trim sekundėm aplenkę „pakrautą“ sedaną Cadillac CTS-V kuris nuo praėjusių metų gegužes menėsio buvo pačiu greičiausiu keturių durų serijiniu automobiliu Niurnbergo trasoje.
 
Porsche nuotraukos
Kompanija Porsche garsi ne tik savo sportiniais automobiliais, bet ir Porsche Design skyriumi, kuriančiu aksesuarus Porsche vardu. Daugelis tikriausiai matė bendrą PD ir Adidas produktą – batus Porsche Design. Šį kartą vokiečiai pristato jau antrą mobilų telefoną.
 
Porsche nuotraukos
Porsche atideda savo sedano premjerą – Gruodžio 2 d. 11.47 val.
Ilgai lauktas ir spekuliacijomis apaugęs sedanas Porsche Panamera bus pristatytas Šanchajaus automobilių parodoje 2009 metų balandžio mėnesį. Toks sprendimas yra diktuojamas augančių šių rinkų svarbos. Manoma, kad mažėjant Europos ir JAV pardavimams, būtent Kinijos ir kitos Azijos rinkos gali stabilizuoti pasaulinius pardavimus.
 
Porsche ir Volkswagen logotipai
Porsche atideda koncerno Volkswagen pirkimą – Lapkričio 27 d. 13.58 val.
Tam, kad galėtų kontroliuoti Volkswagen koncerną pagal Vokietijos įstatymus Porsche turi turėti virš 75% kompanijos akcijų. Porsche planavo, kad iki 2008 metų pabaigos jie kontroliuos apie 50% viso Volkswagen koncerno, o 2009 metais ir visus 75%.
 
Porsche nuotraukos
Oficialiai pristatytas dyzelinis Porsche – Lapkričio 23 d. 16.05 val.
2009 metų vasario mėnesį Europos klientai galės įsigyti dyzelinę Porsche Cayenne versiją. Tokį sprendimą įtakojo Europoje galiojančios mokesčių lengvatos dyzeliniams automobiliams bei tai, kad Porsche praktiškai valdo Volkswagen koncerną kuriam priklauso taip pat ir Audi. Volkswagen koncernas savo ruoštu yra didžiausias dyzelinių variklių gamintojas lengviesiems automobiliams pasaulyje.
 
Porsche nuotrauka
Porsche naujajame „promo“ tinklalapyje išplatino pirmąsias oficialias savo naujojo kūrinio „Panamera” nuotraukas. Sprendžiant iš jų, vokiečiai kol kas nerodys viso automobilio, nes nuotraukose matosi tik „nosis“ ir fone stovintys kiti Porsche kūriniai. Manoma, kad daugiau nuotraukų ir informacijos išvysime spalio 20 dieną, kada oficialiai prasidės „Panamera Gran Turismo“ reklaminė kampanija.
 
Audi iliustracija
Dyzelinis Porsche oficialiai – Rugpjūčio 13 d. 09.08 val.
Jau gan senai sklandė gandai apie tai, kad 2009-jų metų Cayenne modelyje Porsche naudos dyzelinį variklį. Dabar generalinis Porsche direktorius Wendelin Wiedeking patvirtino šiuos gandus. Vietoj to, kad projektuotų nuosavą dyzelinį variklį, Porsche tiesiog paėmė ir pasiskolino jį iš Audi.
 
Je Design nuotraukos
Norintiems iškirtinio Porsche Cayenne, tereikia turėti pinigų – visa kita atliks tiuningo kompanijos, kurios šiai dienai sukaupė daugybę įvairių pasiūlymų. Paskutinį darbą šia tema parodė vokiečių ateljė Je Design, kur automobiliui buvo paruoštas masyvus „bodikitas“, didžiuliai ratlankiai ir kiti mažiau ar daugiau būtini elementai.
 
Porsche nuotraukos
Porsche tęsia modelio 911 šeimynos atnaujinimą. Dabar savo eilės sulaukė versija Targa – kupė su dviejų sekcijų stikliniu slankiojančiu stogu, kuris atsidaro per septynias sekundes. Išoriniai pokyčiai beveik nepastebimi: šiek tiek modernizuoti bamperiai, kitokie šoniniai veidrodėliai, nauja ratlankių kolekcija, diodiniai galiniai ir gabaritiniai žibintai.
 
TechArt nuotraukos
Kiekvienas Porsche gerbėjas tiesiog privalo žinoti vokiečių tiuningo kompaniją TechArt. Čia prie automobilių dirbama maksimaliai rimtai ir vien tik plastikiniais ar karboniniais „bodikitais“ niekada neapsiribojama. Nors su „bodikitais“ irgi viskas tvarkoj – kiekvienas kėbulo dalių komplektas prapučiamas aerodinaminiame vamzdyje. Paskutinis TechArt darbas – turbomonstrų porelė GTstreet Cabriolet ir GTstreet RS.
 
Porsche nuotrauka
Jau artimiausiu metu Porsche ketina pasiūlyti naują Cayman S modifikaciją, kuri turėtų būti pavadinta Sport. Oficialiai apie tai vokiečių kompanija dar nepaskelbė, tačiau jos planus išduoda pirma šio automobilio nuotrauka, kurią publikavo internetinis leidinys CarTribe. Laukiama, kad modifikacija Sport gaus nuo 295 iki 303 AG forsuotą 3,4 litro variklį ir pažemintą aktyvią pakabą PASM (Porsche Active Stability Management), kuri įprastam Cayman S siūloma kaip opcija už 2000 €.
 
Porsche nuotrauka
Toks sunkus „monstras“ kaip Porsche Cayenne GTS tikrai nėra idealus pasirinkimas, norint linksmai pasiautėti treke. Visgi, pakliuvęs į geras rankas, lenktyninėje trasoje jis atrodo ne blogiau nei kai kurie sportiniai kupė. Kaip galime matyti šiame filmuke, geri vairavimo įgūdžiai ir puikios automobilio techninės charakteristikos leido trumpam pamiršti apie 2225 kilogramų svorį ir privertė aikčioti susirinkusius žiūrovus.
 
Porsche nuotraukos
Gemballa sandėlyje atsirado juodų dažų – Birželio 27 d. 23.50 val.
Visiems Porsche Cayenne Turbo (957) fanams vokiečių kompanija Gemballa anonsavo naują tiuningo programą, kurią pavadino GT 550 Aero 3 Matt Black. Programa numato techninio „įdaro“ modernizavimą, kėbulo detalių komplektą, didžiulius ratlankius, kibirą juodų matinių dažų ir įvairius salono apipavidalinimo variantus.
 
Porsche nuotraukos
Nuo 2012 m. Porsche planuoja perkelti modelių Boxster ir Cayman gamybą iš suomių bendrovės Valmet Automotive į kompanijos Magna Steyr gamyklą Austrijoje. Tokį sprendimą vokiečių autogamintojas priėmė dėl to, kad Magna Steyr sugebėjo pasiūlyti palankesnes finansines automobilių surinkimo sąlygas, tačiau susijusios smulkmenos kol kas neatskleidžiamos.
 
Posche nuotraukos
Porsche atnaujino 911 Carrera 4 ir Carrera 4S – Birželio 26 d. 12.16 val.
Trečiadienį Porsche pristatė atnaujintus kupė ir kabrioletą 911 Carrera 4 ir Carrera 4S. Pakeitimai jų išorėje nežymus, bet pakankamai pastebimi: šiek tiek pakoreguota bamperių forma, kitokie šoninių vedrodėlių korpusai ir diodiniai gabaritinai bei galiniai žibintai. Svarbiausi pokyčiai glūdi techninėje dalyje: nauja visų varomų ratų sistema Porsche Traction Management (PTM), septynių pavarų robotizuota transmisija su dviem sankabos diskais PDK ir galingesni varikliai.
 
Hamann nuotraukos
Hamann padirbėjo prie Porsche 911 Turbo – Birželio 25 d. 14.33 val.
Garsi vokiečių tiuningo kompanija Hamann pristatė patobulintą Porsche 911 Turbo versiją, kurią pavadino Stallion. Automobilis skiriasi aštuoniais centimetrais žemesne stogo linija, nauju „aerokitu“, į viršų atsidarančiomis durimis, interjero apipavidalinimu bei modernizuotu varikliu ir pakaba.
 
ENCO-Exclusive nuotraukos
Porsche Cayenne pagal ENCO-Exclusive – Birželio 10 d. 22.42 val.
Vokiečių tiuningo ateljė ENCO-Exclusive pristatė patobulintą krosouverio Porsche Cayenne Turbo versiją, kurią pavadino ENCO 550 GT Biturbo. Ateljė specialistai paruošė automobiliui agresyvų „bodikitą“, pridėjo varikliui 50 AG ir visą šį grožį pastatė ant specialaus dizaino 23 colių ratlankių. Vokietijoje tokio „Kajeno“ kaina prasideda nuo 170 000 €.
 
Porsche nuotraukos
Porsche 911 Carrera sulaukė atnaujinimo – Birželio 6 d. 17.09 val.
Porsche eilinį kartą atnaujino modelį 911 Carrera. Kodinis atnaujinimo programos pavadinimas – Phase 2. Išoriniai pokyčiai šį kartą tik kosmetiniai. Labiausiai bus jaučiama techninės dalies modernizacija, kuri žada būsimiems kupė ar kabrioleto šeimininkams dar didesnį vairavimo malonumą. Plačiai publikai atnaujinta 911 Carrera šeima bus pristatyta šį rudenį Paryžiaus autosalone.
 
WCF nuotrauka
Porsche 911 galima paversti tikru targa – Gegužės 27 d. 16.21 val.
Prieš porą metų daugelis Porsche 911 gerbėjų nekantriai laukė superautomobilio versijos su targa kėbulu. Tačiau 2007 m. autogamintojas kiek nuliūdino savo ištikimus klientus, pristatydamas šią versiją ne su nuimamu, o su slankiojančiu panoraminiu stogu. Visgi, paversti savo Porsche 911 tikru targa galimybė yra.
 
Hofele-Design nuotraukos
Vokiečių tiuningo kompanija Hofele-Design atnaujintam krosouveriui Porsche Cayenne paruošė vertą dėmesio „bodikitą“ – Ceyster GT 600. Užsakymų vokiečiams turėtų netrūkti, nes toks stailingas gana stipriai keičia pabodusią Porsche Cayenne išvaizdą.
 
Gemballa nuotraukos
Gemballa „užtaisė“ Porsche GT2 – Gegužės 21 d. 13.23 val.
Europoje paskutiniu metu stebimas tikras superautomobilių tiuningo bumas. Eilinį savo kūrinį pristatė ir vokiečių kompanija Gemballa, kuri šį kartą nusprendė padirbėti prie Porsche GT2 ir savo rezultatą pavadinti Avalanche 600 GT2 EVO.

Atgal 1 2 3 Toliau
 


 
© 2005–2020
Jūs esate 4210461-asis lankytojas