pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Gruodžio 2 d. 11.47 val.
Porsche nuotraukos
Porsche nuotraukos
 
Kitos naujienos

Porsche atideda savo sedano premjerą

Ilgai lauktas ir spekuliacijomis apaugęs sedanas Porsche Panamera bus pristatytas Šanchajaus automobilių parodoje 2009 metų balandžio mėnesį. Toks sprendimas yra diktuojamas augančių šių rinkų svarbos. Manoma, kad mažėjant Europos ir JAV pardavimams, būtent Kinijos ir kitos Azijos rinkos gali stabilizuoti pasaulinius pardavimus.

2007–2008 fiskaliniais metais Porsche pardavimai Kinijoje padidėjo beveik dvigubai, iki 8190 vienetų. Tuo tarpu Europos ir JAV pardavimai smuko 5,4 %. Rugsėjo 30 pasibaigusiais fiskaliniais metais vokiečių gamintojo apyvarta sudarė 7,5 milijardo eurų, o pelnas 8,6 milijono. Tokius keistus skaičius galima paaiškinti tik tuo, kad Porsche sugebėjo uždirbti papildomus pinigus iš šoktelėjusių koncerno Volkswagen akcijų.

Panamera tai turbūt vienas iš labiausiai laukiamų 2009 metų automobilių. Stilistiniai sprendimai labai panašūs į Carrera ir Cayenne. Priekinė dalis labai panaši į 911, o didžiulės ratų arkos ir oro paėmimo angos pabrėžia sportiškumą. Iš šono naujasis Porsche turi tikrojo „Grand Tourer“ siluetą.

Po variklio dangčiu slėpsis V formos 6 ir 8 cilindrų varikliai, kurių galia svyruos nuo 300 iki 500 AG. Taip pat manoma, kad ateityje bus pristatytas hibridinis ir net galbūt dyzelinis modelis. Standartiškai automobilyje bus montuojama 6 bėgių rankinė greičių dėžė, arba 7 bėgių „Porsche Doppel Kupplungen“ automatinė greičių dėžė su dviem sankabomis.

Porsche tikisi parduoti apie 20 000 Panamera automobilių per metus. Detalesnė informacija apie variklius ir kainas pasirodys artėjant Šanchajaus automobilių parodai.Kita informacija apie Porsche 

Balandžio 14 d.
„Panamera Turbo S” - prie galios pridėkime dar galios

Lapkričio 6 d.
Porsche Boxter Spyder

Liepos 15 d.
Hečbekas Porsche Panamera Turbo – naujas Niurnbergo rekordas

Vasario 18 d.
Porsche Design pristatė unikalų mobilų telefoną

Lapkričio 23 d.
Oficialiai pristatytas dyzelinis Porsche

Rugsėjo 16 d.
Pirmosios oficialios Porsche Panamera Gran Turismo nuotraukos

Rugpjūčio 13 d.
Dyzelinis Porsche oficialiai

Liepos 29 d.
Porsche atnaujino „stiklinį kupė“ 911 Targa


 
© 2005–2020
Jūs esate 4085051-asis lankytojas