pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Gegužės 14 d. 16.23 val.
Opel kompanijos nuotraukos. Opel Astra
Opel kompanijos nuotraukos. Opel Astra
 
Kitos naujienos

Naujos kartos Opel Astra hečbekas

Šį trečiadienį buvo paskelbta oficiali informacija apie naujos kartos penkių durų Opel Astra, bei jo nuotraukos. Automobilis bus pristatytas šių metų rugsėjo mėnesį Frankfurto automobilių parodoje. Šiek tiek vėliau debiutuos šio modelio trijų durų versija ir versija su kėbulu „universal“ . Kada pasirodys naujas Astra sedanas kol kas neaišku.

Hečbeko pagrindas yra koncerno General Motors priekinių varomųjų platforma Delta II, kuri naudojama Chevrolet Cruze ir Volt automobiliuose. Naujoji ratų bazė, palyginus su pirmtaku, padidėjo 71 mm, tapo didesnis priekinis ir galinis automobilio tarpuratis, o bendras ilgis padidėjo iki 4,4 m. Naujos kartos automobiliui bus pasiūlytas visiškai naujas benzininis 1,4 litro 140 AG turbo variklis. Taip pat šį sąrašą papildys dar trys benzininiai varikliai nuo 100 iki 180 AG ir keturi dyzeliniai varikliai, pasiekiantys nuo 95 iki 160 AG.

Naujos kartos Opel Astra hačbekas turės adaptyvią pakabą FlexRide su elektroniniais stabdžiais, adaptyvius priekinius žibintus kaip ir Insignijos modelyje, kelių ženklų atpažinimo sistemą ir vientisos linijos kirtimo įspėjimo sistemą.

Europos rinkoje automobilį bus galima pamatyti kitų metų rudenį.


  Opel, Astra

Kita informacija apie Opel 

Birželio 24 d.
„Opel” kurs visiškai naują SUV automobilį.

Birželio 7 d.
Debiutuos trečioji „Opel Zafira Tourer“ karta

Gegužės 20 d.
Galingiausia Insignia

Gegužės 4 d.
100 000 Opel Insignia

Balandžio 10 d.
Naujoji Opel Astra

Vasario 19 d.
Opel Apera varomas tik elektra

Liepos 4 d.
Opel parodė Insignia su „hečbeko“ kėbulu


 
© 2005–2021
Jūs esate 4320829-asis lankytojas