pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Opel


Visos Gamintojo Susijusios

 
Opel komanijos logotipas.
Pastarąjį dešimtmetį niekas taip neišpopuliarėjo, kaip asfaltiniai visureigiai, kitaip dar vadinami parketiniais visureigiais. Jie tapo net tik stiliaus, prestižo, bet ir praktiškumo simboliais.
 
Opel komanijos nuotraukos. Opel Zafira Tourer
Rugsėjo mėnesį vyksiančioje Frankfurto automobilių parodoje bus pristatytas naujasis „Opel Zafira Tourer“. Geriausiai „Zafira“ modelis žinomas už nuostabią „Flex 7“ sulankstomų sėdynių sistemą.
 
Opel kompanijos nuotraukos. Opel Insigniai
Galingiausia Insignia – Gegužės 20 d. 19.06 val.
Trečiadienį kompanija Opel oficialiai pristatė „pakaitintą" universalo Insignia SportTourer versiją, kuri gavo tradicinį pavadinimą OPC. Automobilio dizainas to paties stiliaus kaip ir sedano: naujovė turi naują bamperį su vertikaliomis oro įsiurbimo angomis ir papildomomis ventiliacijos angomis šonuose, nedidelį galinį spoilerį ir galinį bamperį su integruotu chromuotu duslintuvo antgaliu.
 
Opel kompanijos nuotraukos. Opel Astra
Naujos kartos Opel Astra hečbekas – Gegužės 14 d. 16.23 val.
Šį trečiadienį buvo paskelbta oficiali informacija apie naujos kartos penkių durų Opel Astra, bei jo nuotraukos. Automobilis bus pristatytas šių metų rugsėjo mėnesį Frankfurto automobilių parodoje. Šiek tiek vėliau debiutuos šio modelio trijų durų versija ir versija su kėbulu „universal“ . Kada pasirodys naujas Astra sedanas kol kas neaišku.
 
Opel kompanijos nuotrauka
100 000 Opel Insignia – Gegužės 4 d. 13.35 val.
Šiam momentui kompanijos Opel dileriai surinko daugiau kaip 100 000 Opel Isignia užsakymų. Dėl to vokiečių autogamintojas Riuselhaimo gamykloje ketina padidinti pamainų kiekį. Kompanijos atstovai tikisi, kad šio automobilio pardavimai didės ir ateity, nes automobiliu domisi žmones, kurie „iki šiol neturėjo Opel markės automobilio“.
 
Opel nuotrauka
Naujoji Opel Astra – Balandžio 10 d. 20.56 val.
Naujosios Opel Astra 2010 nuotraukas išplatino vokiečių žurnalas Auto Motor und Sport. Sprendžiant iš nuotraukų, dizaineriai buvo įkvėpti Opel Insignia dizaino, dėl ko iš išorės automobilis tapo labiau tinkantis prie premium klasės.
 
Opel nuotrauka
Opel Ampera vaiždžiai – Kovo 2 d. 13.05 val.
Prieš Opel Ampera pasaulinę premjerą General Motors parodė pirmą koncepto nuotrauką. Elektromobilio išvaizda labai panaši į Flexstream konceptą, taip pat turi kelis Insignia bruožus (pastarasis automobilis praėjusiais metais gavo „Europos metų automobilio“ titulą). Taigi, Ampera planuoja pasidaryti pilnavertė Opel šeimos narė.
 
Opel iliustracija
Opel Apera varomas tik elektra – Vasario 19 d. 16.09 val.
Kovo mėnesį General Motors Ženevos automobilių parodoje pristatys nauja elektromobilį Opel Ampera su padidinta važiavimo distancija.
 
Opel nuotrauka
Išrinktas Europos metų automobilis – Lapkričio 17 d. 21.33 val.
Pirmasis Europos metų automobilis buvo išrinktas 1964 metais, juo tapo Rover 2000. 2009 metų nugalėtoju tapo naujoji Opel Insignia. Šis automobilis tik vienu tašku aplenkė „Bondo merginos automobilį“ Ford Fiesta. Trečiasis liko ikoniškasis Volkswagen Golf.
 
Opel nuotraukos
Po to, kai paparaciams pavyko nufotografuoti testuojamą Opel Insignia su hečbeko kėbulu ir šios nuotraukos paplito internete, vokiečių kompanijos vadovybė nusprendė daugiau nelaikyti paslaptyje šios naujienos egzistavimo fakto ir publikavo kelias pirmas automobilio nuotraukas. Iš pirmo žvilgsnio sedanas ir hečbekas atrodo identiški, nes tik įsižiūrėjus labai įdėmiai, pastebi bagažinės dangčių dydžio skirtumą ir papildomą valytuvą.
 
Opel iliustracijos
Kompanija Opel pranešė, kad naujasis modelis Insignia, kuris pasirodys prekyboje 2009 m. vasarį ir pakeis modelį Vectra, gaus inovacinę sistemą Front Camera System, perspėjančią vairuotoją apie draudžiančius kelio ženklus ir kelio juostų kirtimą. Sistema turi aukštos raiškos kamerą, esančią tarp priekinio stiklo ir galinio vaizdo veidrodėlio bei vaizdą apdorojantį mikroprocesorių.
 
Steinmetz nuotraukos
Mažylis Opel Corsa OPC po nedidelio tiuningo – Balandžio 29 d. 17.39 val.
„Karštas“ mažylis Opel Corsa OPC, kurio ratus suka 1,6 litro 192 AG turbovariklis, pasižymi visai nevaikiška dinamika ir puikiai sugeba atkreipti į save dėmesį. Krito į akį jis ir specialistams iš tiuningo kompanijos Steinmetz, kurie nusprendė „išspausti“ iš šio simpatiško automobiliuko šiek tiek daugiau.
 
Opel nuotraukos
Opel Insignia visu gražumu – Balandžio 18 d. 14.01 val.
Kompanija Opel pagaliau atskleidė savo naujo modelio Insignia išvaizdą ir papasakojo kai kurias jo technines charakteristikas. Pasaulinis naujienos debiutas įvyks šių metų liepos 22 d. Londono autosalone.
 
Opel nuotraukos
Opel išleidžia ribotą modelio Corsa seriją – Balandžio 8 d. 00.03 val.
Balandžio 5-13 dienomis vykstančiame tarptautiniame autosalone Leipcige, kompanija Opel netikėtai pristatė specialią mažylio Corsa seriją – Corsa Limited Edition. Projektą, kuriame dalyvavo 120 studentų, iš pradžių buvo norėta naudoti kaip demonstracinį prototipą įvairiuose renginiuose, tačiau jaunų specialistų darbas pasirodė toks vykęs, kad kompanijos Opel valdantysis direktorius Hansas Demantas (Hans Demant) priėmė sprendimą išleisti šį automobilį 1000 egzempliorių tiražu.
 
Opel nuotraukos
Kompanija Opel publikavo dar keletą sedano Insignia tyzerių: viename jų pavaizduota prieblandoje esanti priekinė automobilio dalis, o kitame detaliai matosi vienas iš priekinių žibintų. Priminsime, kad pirma modelio Insignia iliustracija buvo publikuota praeitą rudenį ir joje galima buvo pažvelgti į galinį automobilio žibintą.
 
Konceptas Opel Meriva. WCF nuotraukos
Internete atsirado dar nepristatyto automobilio nuotraukos. Šį kartą auka tapo konceptas Opel Meriva, kurio eskizą galėjome matyti kiek anksčiau. Šio naujo Opel koncepto misija – parodyti, kokia gali būti nauja vienatūrio Meriva karta.
 
Kompanijos Opel eskizas
Ženevos autosalone, kuris vyks kovo 6-16 dienomis, kompanija Opel pademonstruos prototipą Meriva Concept, kuris visa savo esybe anonsuos naują vienatūrio Meriva kartą. Kol kas apie konceptą žinoma tiek, kad jis turės salono transformacijos sistemą Flex7 iš modelio Zafira ir erdvės architektūrą FlexSpace, kuri jau panaudota dabartinėje Meriva.
 
Opel Corsa OPC 2008. Gamintojo nuotrauka
Kompanija Opel paskelbė, kad per 14 mėnesių nuo naujos kartos hečbeko Corsa pardavimų pradžios, Europoje jau užregistruota pusė milijono tokių automobilių. Vokiečių markės atstovų teigimu, lyginant su analogišku periodu 2006 m., per 11 šių metų mėnesių Opel mašinų pardavimai Europoje padidėjo beveik 50 %.
 
Opel GT Konigseder. Ateljė nuotraukos
Austrų tiuningo ateljė Konigseder pristatė pertvarkymų programą rodsteriui Opel GT. Automobilio išorė pakeista tik minimaliai, užtat standartinio 2,0 litrų turbovariklio galia buvo padidinta nuo 264 iki 300 AG. Kokiu būdu ateljė specialistai „išspaudė“ papildomas 36 AG, nepranešama.
 
Opel nuotrauka
Šiandien kompanija Opel paskelbė, kad tarptautinėje automobilių parodoje Londone pristatys naują vidutinės klasės modelį – Insignia. Taip pat Opel publikavo nuotrauką, kurioje užfiksuotas šio automobilio galinis žibintas.
 
Opel Zafira. Gamintojo nuotraukos
Opel Zafira mažumėlę atsinaujino – Lapkričio 16 d. 10.37 val.
Kompanija Opel anonsavo atnaujintą miniveno Zafira versiją, kurios debiutas įvyks gruodžio pradžioje Bolonės (Italija) automobilių parodoje. Sprendžiant iš pirmų nuotraukų, minivenas gavo kitokias radiatoriaus groteles, naujus bamperius ir optiką.
 
Opel Vivaro VPC. Gamintojo nuotraukos
Opel pristatė „lenktyninį“ furgoną – Spalio 26 d. 15.33 val.
Amsterdame vykstančioje komercinio transporto parodoje kompanija Opel pristatė „užtaisytą“ furgoną Vivaro VPC (Vivaro Performance Concept). Į šį furgoną persikėlė sportinių Opel modifikacijų OPC stilistika: firminė mėlyna spalva, masyvus „aerokitas“, „stogelis“ virš priekinio stiklo, aptakesni veidrodėliai ir dideli ratlankiai.
 
Opel Flextreme Concept. Gamintojo nuotraukos
Atskleista koncepto Opel Flextreme išvaizda – Rugsėjo 10 d. 00.00 val.
Po neseniai padaryto anonso koncernui General Motors priklausanti kompanija Opel išplatino pirmas konceptinio hibrido Opel Flextreme nuotraukas. Anksčiau buvo pranešama, kad konceptas bus pavadintas Opel E-Flex ir bus labai panašus į savo „brolį“ Cevrolet Volt, tačiau, kaip matome, skiriasi ne tik jo pavadinimas, bet ir išvaizda.
 
WCF nuotraukos
Opel testuoja naują Vectra OPC – Rugsėjo 6 d. 00.00 val.
Kompanija Opel testuoja būsimos modelio Vectra kartos „užtaisytą“ versiją, kuri tradiciškai vadinsis OPC. Užmaskuotas automobilis buvo pastebėtas Niurburgringo treko greičio ruožuose.
 
Motor Authotity iliustracija
Leidinys Motor Authority pranešė, kad europietiškas General Motors poskyris planuoja išleisti naują kompaktišką krosouverį ant hečbeko Opel Corsa bazės. Naujas automobilis bus parduodamas kaip Opel, Chevrolet ir GMC produktas. Tikimasi, kad ši naujiena sudarys konkurenciją analogiškiems Ford, Suzuki ir Fiat modeliams.

Atgal 1 2 Toliau
 


 
© 2005–2021
Jūs esate 4320834-asis lankytojas