pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Liepos 30 d. 14.12 val.
 
Kitos naujienos

Moteriškas Nissan Micra

Kompanija Nissan ištyrė faktorius, kurie neigiamai veikia moteris vairuotojas miesto sąlygomis, ir pabandė minimizuoti jas pasitelkiant naują pagerintą navigacijos sistemą.

Japonų automobilių gamintojas atliko tyrimą Europoje, kurio tikslas buvo išsiaiškinti, kas labiausiai negatyviai veikia moters būseną jai esant prie vairo. Specialioje apklausoje dalyvavo pagrinde prancūzės, anglės ir italės moterys nuo 18 iki 55 metų.

Paaiškėjo, kad pirma vieta tarp neigiamų faktorių, keliančių stresą yra parkavimosi vietos paieška – šiuo klausimu susirūpinusę 57 procentai moterų. Antroje vietoje – 48 procentai – turi baimę užstrigti kamštyje. Trečioje vietoje – su 46 procentais – yra baimė pasiklysti. Be šių pagrindinių neigiamų faktorių buvo pažymėti dar keli: baimė važiuoti, esant perkūnijai (42%), parkavimasis šalikelėje tarp kitų automobilių (40%).

Įdomu tai, jog trečdalis prancūzių ir anglių prisipažino, kad didžiausią stresą sukelia, kai joms vairuojant šalia sėdi jų vyrai, o apie trečdalis italių išgyvena maksimalų stresą, kai jų automobilių keleiviai yra tėvai. Tačiau tik 18 procentų prancūzių ir dar mažiau italių bei anglių stresuoja, kai automobilyje yra jų vaikai.

Gautus rezultatus Nissan nusprendė panaudoti. Kompanija ketina tai padaryti su nauja Nissan Micra versija, kuri turės pagerintą navigacijos sistemą Nissan Connect. Europos šalyse ji padės ne tik parinkti maksimaliai ekonomišką ir saugų kelią, bet ir įspės apie kamščių buvimą ir netgi padės su parkavimosi vietos paieška. Valdymo balsu funkcijos bus supaprastintos.

Nissan Micra Connect Europos rinkoje pasirodys rugsėjo mėnesį. Automobilio kaina bus apie 16 500 dolerių. Po variklio dangčiu bus galima patalpinti vieną iš dabar esančių variklių, nuo 1,2 litro, 65 AG benzininio iki 1,5 litro, 86 AG dyzelinio.Kita informacija apie Nissan 

Balandžio 20 d.
„Nissan Leaf” savininkai jau skundžiasi naujuoju elektromobiliu.

Gegužės 29 d.
Elektromobiliai Nissan Leaf išperkami, kaip karšti pyragėliai

Spalio 17 d.
Nissan pristato jubiliejinę Fairlady Z versiją

Spalio 8 d.
Dar vienas

Spalio 2 d.
Nissan naujasis Micra

Liepos 28 d.
Serijinį Nissan elektromobilį parodys rugpjūtį

Liepos 24 d.
Nissan automobiliai galės pasikrauti be laidų


 
© 2005–2019
Jūs esate 4052615-asis lankytojas