pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Kovo 31 d. 19.32 val.
Mercedes-Benz kompanijos nuotraukos
Mercedes-Benz kompanijos nuotraukos
 
Kitos naujienos

Retro Mercedes-Benz

Nedažnai automobilis nustebina iš pirmo žvilgsnio. Dažniausiai tai būna emocingi, drąsių idėjų, konceptiniai automobiliai. Naujas Mercedes konceptinis automobilis – vienas drąsiausių eksperimentų.

Naujo Mercedes F-Cell Roadster sukūrimą koncerno vadovybė perleido jauniesiems stažuotojams, prie šio projekto jų dirbo net 150. Jaunos akys ir mintys, padarė savo darbą.

Konceptas F-Cell Roadster visiškai nepanašus į šiuolaikiškus automobilius. Žiūrėdami į didelius daugiastipinius ratus, nevalingai prisimename XX amžių su savaeigiais ekipažais. Tačiau dvivietis kėbulas iš anglies plastiko, odinėmis sėdynėmis nukreipia mintis ties tos epochos lenktyniniais bolidais.

Vis dėlto iki tų metų lenktyninių automobilių rodsteriui toloka: važiuoja jis lėčiau už savaeigius ekipažus, kuriuos primena. Už sėdiniu yra jėgainė, maitinama kuro elementais ir išvystanti truputį daugiau 1,5 AG. To pakanka, kad automobilis įsibėgėtų iki 25 km/h. Šliaužia ne greitai, bet užtikrintai.

Mercedes vadovybė mano, kad tokie darbai yra svarbiausias mokymo elementas, padedantis atskleisti jaunų specialistų talentus.Kita informacija apie Mercedes 

Birželio 11 d.
Naujas „Mercedes M-Class

Balandžio 14 d.
„Start – stop” sistema naująjame Mercedes S350 BlueTEC

Rugpjūčio 5 d.
Naujasis Mercedes Benz E-Class

Liepos 13 d.
Mercedes-Benz elektromobilis

Birželio 9 d.
Kintanti kėbulo forma prieš susidūrimą

Gegužės 4 d.
Mercedes išmokys savo automobilius taupyti

Rugsėjo 18 d.
Pirmas serijinis automobilis su ličio-jonų baterijomis


 
© 2005–2020
Jūs esate 4269283-asis lankytojas