pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Liepos 13 d. 14.46 val.
Mercedes-Benz iliustracija. SLS AMG
Mercedes-Benz iliustracija. SLS AMG
 
Kitos naujienos

Mercedes-Benz elektromobilis

Iki 2015 metų kompanija Mercedes-Benz planuoja rinkai pristatyti elektrinę superautomobilio SLS AMG, versiją. Apie tai vokiečių leidiniui Focus pranešė ateljė AMG direktorių tarybos pirmininkas Volkeris Mornhinvegas (Volker Mornhinweg).

Pasak jo, naujiena turės 4 kompanijos Brusa elektrovariklius, kurių bendra galia bus 532 AG (880 Hm). Du iš 4 varikliai kartu su ličio jonų akumuliatoriais bus patalpinti prieš galinę ašį, kiti du varikliai ir baterijos – priekyje – vietoje, kur dabar yra benzininis variklis. Vienu pakrovimu superautomobilis galės nuravažioti apie 150-180 kilometrų, o pilno akumuliatorių pakrovimo laikas – apie 8 val.

Tikimasi, kad nuo 0 iki 100 km/h elektrinis Mercedes-Benz SLS įsibėgės per 4 sekundes, o maksimalus automobilio greitis bus 200 km/h.

Kaip pabrėžė Mornhinvega inžinieriai, nežiūrint į didelį elektrinės jėgainės svorį (600 kg), bus pasistengta išlaikyti svorio pasiskirstymą automobilio ašims - 48:52 – kaip ir benzininėje modifikacijoje. Be to elektromobilis turės modernizuotą pakabą, vienalaipsnę pavarų dėžę ir rekurperacijos sistemą.

Kompanija AMG elektrinio automobilio bandymus planuoja pradėti jau šių metų pabaigoje.

Benzininė superautomobilio versija debiutuos rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje ir pateks į rinką 2010 metais. Automobilio kaina bus 150 000 eurų.Kita informacija apie Mercedes 

Birželio 11 d.
Naujas „Mercedes M-Class

Balandžio 14 d.
„Start – stop” sistema naująjame Mercedes S350 BlueTEC

Rugpjūčio 5 d.
Naujasis Mercedes Benz E-Class

Birželio 9 d.
Kintanti kėbulo forma prieš susidūrimą

Gegužės 4 d.
Mercedes išmokys savo automobilius taupyti

Rugsėjo 18 d.
Pirmas serijinis automobilis su ličio-jonų baterijomis


 
© 2005–2020
Jūs esate 4269289-asis lankytojas