pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Gegužės 4 d. 13.22 val.
Mercedes-Benz kompanijos nuotrauka
Mercedes-Benz kompanijos nuotrauka
 
Kitos naujienos

Mercedes išmokys savo automobilius taupyti

Paskutiniu metu didžioji dalis automobilių gamintojų jau nebe taip aktyviai siekia greičio ir greito įsibėgėjimo. Kuro sąnaudų ir CO2 išmetimo mažinimas – pagrindinės šiuolaikinių automobilių industrijos trendas. Netgi lyderiaujantys gamintojai, tame tarpe ir Mercedes, garsėjantis galingais auomobiliais, jau nebeignoruoja bendros tendencijos.

Vokiečiai aktyviai mąsto, kaip pagerinti savo automobilių aerodinamiką. Pasak jų, neseniai išleistame kupė, turinčiame naujojo Mercedes E-klasės pagrindą, yra geriausias aerodinamikos koeficientas (0,24) tarp serijinių automobilių. Bet to maža – „mersedesininkai” nori, kad visuose kituose modeliuose šis koeficientas būtų 0,20.

Be to inžinieriai ieško ir kitų kuro taupymo būdų. Pvz. šiuo metu svarstoma galimybė komplektuoti serijinius automobilius KERS (Kinetic Energy Recovery System) sistema, panašia į analogišką sistemą iš Formulės-1. Taip pat siūloma visiems varikliams, tame tarpe ir V6 bei V8, pritaikyti start/stop sistemą. E-klasės kupė ją turės jau 2010 metais.Kita informacija apie Mercedes 

Birželio 11 d.
Naujas „Mercedes M-Class

Balandžio 14 d.
„Start – stop” sistema naująjame Mercedes S350 BlueTEC

Rugpjūčio 5 d.
Naujasis Mercedes Benz E-Class

Liepos 13 d.
Mercedes-Benz elektromobilis

Birželio 9 d.
Kintanti kėbulo forma prieš susidūrimą

Rugsėjo 18 d.
Pirmas serijinis automobilis su ličio-jonų baterijomis


 
© 2005–2020
Jūs esate 4264896-asis lankytojas