pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Mercedes


Visos Gamintojo Susijusios

 
Gamintojo nuotraukos. Mercedes M-Class
Naujas „Mercedes M-Class” – Birželio 11 d. 11.48 val.
Jau rugsėjo mėnesį „Mercedes Benz“ ruošiasi pristatyti naują „M-Class“ padidinto pravažumo automobilį. Pranešama, kad po nauja išvaizda slėpsis taupesni ir galingesni varikliai.
 
Gamintojo nuotraukos. Mercedes S350 BlueTEC
Kai kuros kainos išaugo iki tokių didelių skaičių, net prabangių automobilių savininkams pradėjo rūpėti degalų sąnaudų mažinimas. Todėl „Mercedes“ pristatė „S350“ modelį „BlueTec“, kuris turės sumaniąją „Start-stop“ sistemą.
 
Brabus kompanijos nuotraukos.
G klasė = G taškas? – Kovo 18 d. 00.27 val.
Naujasis „Brabus 800 Widestar“ – šiuo metu tai pats galingiausias visureigis pasaulyje. Visureigio ratai varomi milžiniško 800 AG galingumo V12 varikliu. Dideli 23 colių lengvojo lydinio ratlankiai puikiai dera prie plataus kėbulo, deja, tai parodo, kad visureigis kurtas važinėtis tik asfaltuotais keliais.
 
Mercedes Brabus T65 RS Vanish. Brabus kompanijos nuotraukos.
Mercedes Brabus T65 RS Vanish 800 AG – Gegužės 20 d. 21.20 val.
Naujas Mercedes Brabus T65 RS Vanish, kurio nuotraukas galite pažiūrėti žemiau, turi 800 AG variklį. Tokiam fantastiniui skaičiui pasiekti padėjo kompleksas T65 RS: dvi sustiprintos turbinos, naujas intekūleris ir 4 vandens-oro šilumos keitikliai, taip pat papildomi radiatoriai, trys elektrinės pompos, o taip pat speciali elektroninė variklio valdymo sistema USE iš BRABUS.
 
Mercedes-Benz kompanijos nuotraukos. Mercedes Benz E-Class
Naujasis Mercedes Benz E-Class – Rugpjūčio 5 d. 13.50 val.
Antradienį kompanija Mercedes Benz paviešino pirmas oficialias naujos kartos universalo E-Class, kuris bus pristatytas plačiajai visuomenei rugsėjo mėnesį Frankfurto automobilių parodoje, nuotraukas. Praneša AutoBild.
 
Mercedes-Benz iliustracija. SLS AMG
Mercedes-Benz elektromobilis – Liepos 13 d. 14.46 val.
Iki 2015 metų kompanija Mercedes-Benz planuoja rinkai pristatyti elektrinę superautomobilio SLS AMG, versiją. Apie tai vokiečių leidiniui Focus pranešė ateljė AMG direktorių tarybos pirmininkas Volkeris Mornhinvegas (Volker Mornhinweg).
 
Mercedes-Benz kompanijos nuotraukos.
Kintanti kėbulo forma prieš susidūrimą – Birželio 9 d. 23.05 val.
Kompanija Mercedes-Benz anonsavo antros kartos PreSafe, kuri kol kas vadinama Mercedes ESF 2009, sistemą, galinčią padėti išvengti avarijos arba sumažinti jos pasekmes. Kaip praneša leidinys Car, oficialus aktyvios ir pasyvios apsaugos technologijų komplekso pristatymas įvyks kitą savaitę.
 
Mercedes-Benz kompanijos nuotrauka
Mercedes išmokys savo automobilius taupyti – Gegužės 4 d. 13.22 val.
Paskutiniu metu didžioji dalis automobilių gamintojų jau nebe taip aktyviai siekia greičio ir greito įsibėgėjimo. Kuro sąnaudų ir CO2 išmetimo mažinimas – pagrindinės šiuolaikinių automobilių industrijos trendas. Netgi lyderiaujantys gamintojai, tame tarpe ir Mercedes, garsėjantis galingais auomobiliais, jau nebeignoruoja bendros tendencijos.
 
Mercedes-Benz kompanijos nuotraukos
Retro Mercedes-Benz – Kovo 31 d. 19.32 val.
Nedažnai automobilis nustebina iš pirmo žvilgsnio. Dažniausiai tai būna emocingi, drąsių idėjų, konceptiniai automobiliai. Naujas Mercedes konceptinis automobilis – vienas drąsiausių eksperimentų.
 
mercedes-Benz nuotraukos
Mercedes-Benz S400 „BlueHYBRID“ bus pirmasis pasaulyje automobilis vietoj įprastų nikelio elementų naudojantis ličio-jonų baterijas. Ličio-jonų baterijos, naudojamos naujajame modelyje, gali talpinti daugiau elektros energijos nei standartinės nikelio baterijos, jos sveria mažiau ir yra kompaktiškesnės.
 
Mercedes-Benz kompanijos nuotraukos
Naujojo Mercedes kupė vizija jau Paryžiuje – Rugsėjo 15 d. 22.12 val.
Mercedes kaip ir daugelis kitų gamintojų stengsis nustebinti žiūrovus Paryžiuje. Prancūzijoje pamatysime naują C klasės modifikaciją su nauju dyzeliniu varikliu. „C250 CDI BlueEFFICIENCY Prime Edition“ – taip vadinsis ribotu 5000 automobilių tiražu išleidžiamas naujasis C klasės sedanas.
 
Bang & Olufsen nuotrauka
Bang & Olufsen tieks garso sistemas Mercedes-AMG – Rugpjūčio 7 d. 23.43 val.
Brangios, prabangios ir ekskliuzyvinės garso ir vaizdo įrangos gamintojas Bang & Olufsen pasirašė bendradarbiavimo sutartį su vokiečių Mercedes padaliniu AMG, užsiimančiu gamykline Mercedes automobilių modernizacija.
 
Aston Martin DBS. Gamintojo nuotrauka
Britų žurnalas CAR praneša, kad vokiečių automobilių gigantas Mercedes kartu su britų Aston Martin kompanija slaptai rengia projektą kodinių pavadinimu „Aligatorius“. Po šiuo vardu slepiasi vokiečių ir britų bendradarbiavimas ateities modelių kūrime, bendras variklių panaudojimas ir net bendrų automobilių bazių kūrimas.
 
Mercedes-Benz nuotraukos
„Gelendvagenas“ nespėja senti – Gegužės 23 d. 16.51 val.
Beveik 30-ties metų istoriją skaičiuojantis visureigis Mercedes-Benz G-Class, kurį taip mėgsta filmų apie kriminalinį pasaulį režisieriai, visiškai nesiruošia trauktis į užtarnautą pensiją – atiduodant pagarbą solidžiam „Gelendvageno“ amžiui, Mercedes-Benz pristato atnaujintą 2009 modelinių metų versiją. Jos gamyba prasidės jau šių metų rugsėjį.
 
Mercedes-Benz SL 350. Motorpasion.com nuotraukos
Atnaujintas Mercedes SL? – Sausio 21 d. 17.09 val.
Panašu, kad ispanų leidinys Motorpasion leido pirmą kartą pažvelgti į atnaujintą rodsterį Mercedes-Benz SL. Leidinio tinklalapyje rašoma, kad tai oficialios nuotraukos, kuriose pati prieinamiausia modifikacija – SL 350. Greičiausiai tai tiesa, nes nuotraukose lengvai atpažįstamas Mercedes-Benz fotografų braižas.
 
Mercedes GLK Townside. Gamintojo nuotraukos
Detroito autosalone kompanija Mercedes-Benz pristatė antrą kompaktiško krosouverio GLK prototipą, kuris buvo pavadintas Townside. Kaip byloja pats pavadinimas, šis automobilis labiau pritaikytas važinėjimui mieste ir greitkeliuose. Antrojo prototipo pristatymas buvo kiek netikėtas, bet taip kompanija dar kartą parodo savo didelį potencialą aukštos klasės krosouverių projektavime ir gamyboje.
 
SLK 55 AMG 2008. AMG nuotraukos
AMG parodė naują SLK 55 – Gruodžio 27 d. 02.40 val.
Nepraėjus ir savaitei po atnaujinto Mercedes SLK „fotodebiuto“, kompanija AMG suskubo parodyti galingiausią jo versiją, kuri išsaugojo savo ankstesnį pavadinimą – SLK 55 AMG. Pavadinimas nepakito, nes po variklio dangčiu liko tas pat 5,5 litro atmosferinis V8, išvystantis 360 AG ir 510 Nm. Beveik visus kėbulo elementus patobulintas rodsteris paveldėjo iš bazinio varianto, bet yra ir unikalių skirtumų.
 
Mercedes-Benz SLK 2008. Gamintojo nuotraukos
Pirmos atnaujinto Mercedes SLK nuotraukos – Gruodžio 21 d. 12.34 val.
Kad Mercedes-Benz ryžosi atnaujinti rodsterį SLK, girdėjome jau ne kartą, bet tik dabar kompanija išplatino pirmas oficialias nuotraukas ir mes galime įvertinti visą atliktą darbą. Patys pastebimiausi pokyčiai sukoncentruoti priekinėje rodsterio dalyje, kur galime matyti net tik originalų bamperį, bet ir Formulės-1 bolidus primenančią „nosį“, kas dar labiau akcentuoja autogamintojo ryšį su kultinėmis lenktynėmis.
 
Mercedes-Benz C-Class Estate. Lorinser nuotrauka
Ateljė Lorinser paruošė tiuningo paketą naujam Mercedes-Benz C-klasės universalui. Nuo bazinės versijos Lorinser patobulintą automobilį galima atskirti pagal kitokius bamperius, slenksčius, naujas radiatoriaus groteles, dideles ventiliacines angas priekiniuose sparnuose ir firminius 19 colių ratlankius, kurie savo dizainu primena turbinos sparnuotę.
 
Mercedes-Benz iliustracija
Mercedes-Benz planuoja aprūpinti savo automobilius nauja elektronine saugumo sistema Attention Assist, kurios pagrindinė funkcija – vairuotojo nuovargio ir sumažėjusio dėmesingumo nustatymas. Tikimasi, kad ši sistema padės vairuotojams adekvačiai įvertinti savo fizinę būklę bei išvengti skaudžių avarijų, kurių dažna priežastimi tampa pervargimas tolimų kelionių metu.
 
Mercedes-Benz SL65 AMG iš Lorinser
Nedaug tiuningo kompanijų gali pasigirti, kad iš automobilio padarė ne šiaip gražų žaislą, o tikrą „žvėrį“. Prie šios mažumos drąsiai galima priskirti vokiečių ateljė Lorinser, o ypač po to, kokius rezultataus parodė pertvarkytas Mercedes-Benz SL65 AMG renginyje Highspeed Event, kuris kasmet vyksta Italijoje esančioje Nardo trasoje.
 
BRABUS SLR Roadster. Ateljė nuotraukos
Mercedes-Benz SLR McLaren iš BRABUS – Lapkričio 30 d. 14.20 val.
Tiuningo ateljė BRABUS pristatė pertvarkymų programą naujam rodsteriui Mercedes-Benz SLR McLaren. Automobiliui BRABUS specialistai siūlo naujus spoilerius, kurie buvo testuojami aerodinaminiame vamzdyje, taip pat naują galinį difuzorių, kuris, esant dideliam greičiui, optimizuoja oro srautus po automobilio dugnu.
 
Mercedes-Benz C-Class Carlsson. Ateljė nuotraukos
Vokiečių tiuningo ateljė Carlsson pristatė pertvarkymų programą naujam Mercedes-Benz C-klasės universalui. Ateljė specialistai pasiruošę forsuoti vieną benzininį ir du dyzelinius variklius bei sumontuoti pažemintą pakabą ir naują išmetimo sistemą. Iš išorės Carlsson „užtaisytą“ universalą galima atskirti pagal unikalų kėbulo detalių komplektą ir serijos Brilliant Edition 19 colių ratlankius su Dunlop SP Sport Maxx padangomis.
 
WCF nuotraukos
Vokiečių žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija apie kompaktiškų A- ir B-klasės hečbekų gamybos nutraukimą buvo per daug skubota ir netiksli. Vakar paparaciai susekė šiuos hečbekus su maskuojančia plėvele, kuri slepia atnaujintą jų išvaizdą. Abu automobiliai atrodo beveik paruošti premjerai, kuri laukiama sekančiame Paryžiaus autosalone.
 
Lehmann Photo Syndication nuotraukos
Štutgarto gatvėse į paparacių objektyvus pakliuvo atnaujintas Mercedes-Benz CLS, kurio bruožų šį kartą nedengė joks komufliažas. Sprendžiant iš padarytų nuotraukų, naujiena gavo šiek tiek pakeistus bamperius, kitokią galinę optiką ir naujas radiatoriaus groteles, kurios primena modelį CL. Laukiama, kad atnaujinto Mercedes-Benz CLS premjera įvyks ateinančių metų pavasarį.

Atgal 1 2 3 Toliau
 


 
© 2005–2020
Jūs esate 4264891-asis lankytojas