pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / M-Class


Visos Gamintojo Susijusios

 
Gamintojo nuotraukos. Mercedes M-Class
Naujas „Mercedes M-Class” – Birželio 11 d. 11.48 val.
Jau rugsėjo mėnesį „Mercedes Benz“ ruošiasi pristatyti naują „M-Class“ padidinto pravažumo automobilį. Pranešama, kad po nauja išvaizda slėpsis taupesni ir galingesni varikliai.
 
Lorinser nuotraukos
Tiuningo kompanija Lorinser, kuri užsiima tik Mercedes-Benz automobiliais, papasakojo savo naują projektą, kurį pavadino Black & White. Šį kartą į patyrusių meistrų rankas pakliuvo krosouveris ML 320 CDI.
 
Mercedes-Benz M-Class. Gamintojo nuotraukos
Kompanija Mercedes-Benz išplatino pirmas atnaujinto visureigio M-Class nuotraukas. Pokyčiai nėra „revoliuciniai“, bet pakankamai pastebimi: atsirado daug išraiškingesnės radiatoriaus grotelės, modernizuoti bamperiai, kitokia optika ir veidrodėliai, o interjerui bus siūlomi nauji apipavidalinimo deriniai ir keturių stipinų vairas.
 
Mercedes ML Kicherer 42 Ice. Kicherer nuotraukos
Mercedes-Benz automobiliais užsiimanti vokiečių tiuningo kompanija Kicherer anonsavo naują pertvarkymų programą dyzeliniam Mercedes ML 420 CDI. Pertvarkymų programa, kuri buvo pavadinta 42 Ice, numato variklio modernizavimą, sportišką „aerokitą“, 20 colių ratlankius, naują išmetimo sistemą ir galingesnius stabdžių mechanizmus.


 
© 2005–2020
Jūs esate 4269295-asis lankytojas