pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Konceptai


Visos Gamintojo Susijusios

 
Opel komanijos nuotraukos. Opel Zafira Tourer
Rugsėjo mėnesį vyksiančioje Frankfurto automobilių parodoje bus pristatytas naujasis „Opel Zafira Tourer“. Geriausiai „Zafira“ modelis žinomas už nuostabią „Flex 7“ sulankstomų sėdynių sistemą.
 
Gamintojo nuotraukos. Kia Optima Hybrid
Kitų metų pradžioje turėsime galimybę įsigyti naują korėjiečių modelį „Magentis“. „Kia motors“ nusiteikusi labai optimistiškai dėl šio automobilio ir net neabejoja dėl jo sėkmės Europoje. Automobilių pasaulyje jau gavęs kelis apdovanojimus dėl išvaizdos ir ekologiškumo.
 
Gamintojo vizualizacijos. VW Bulli concept
„VW Bulli”. Ar paprasta prikelti legendą? – Balandžio 19 d. 20.25 val.
„VW Bulli” mikroautobusiuko istorija prasidėjo dar 1947 metais, kuomet automobilių importuotojas iš Nyderlandų Benas Ponas pirmą kartą nupiešė automobilio eskizą. Oficialiai pirmoji „Bulli” karta T1 debiutavo 1950 metais. Nuo to laiko nuriedėjo jau 5-ios automobilio kartos.
 
Ford kompanijos nuotraukos. Ford F-150 SVT Raptor
Automobilių parodoje SEMA Las Vege įvyko dviejų naujų pikapo Ford F-150 SVT Raptor modifikacijų prezentacija – galingiausios versijos su 6,2 litro, V8, varikliu, kurio galia yra 411 AG (587 Hm) ir lenktyninio automobilio Raptor XT, kuris buvo paruoštas Ford visureigių lenktynėms.
 
Volkswagen kompanijos iliustracijos.
Kompanija Volkswagen išplatino pirmus naujojo sedano, kuris pakeis modelį VW Passat JAV rinkoje, eskizus. Pirminiais duomenimis, automobilio prototipo debiutas gali įvykti 2010 metų pradžioje Detroito automobilių parodoje, o serijinio automobilio pardavimo pradžia numatyta ne anksčiau kaip 201 metais.
 
Subaru pristatys naują serijinį hibridą – Spalio 27 d. 00.58 val.
Pirmas Subaru serijinis hibridinis automobilis pasirodys po trejų metų. Apie tai Tokijo automobilių parodoje pranešė Ikuo Mori, Fuji Heavy Industries kompanijos, gaminančios Subaru markės automobilius, prezidentas.
 
Nissan komapanijos nuotraukos.
Dar vienas – Spalio 8 d. 16.15 val.
Artėjančioje Tokijo automobilių parodoje kompanija Nissan pristatys konceptualų elektromobilį, kuris pavadintas Land Glider. Ši naujiena turėtų padėti įsivaizduoti, kaip atrodys miesto automobilis varomas elektra, kurį Nissan ruošiasi pristatyti netolimoje ateityje.
 
Toyota kompanijos nuotrauko. Toyota FT-EV II
Tokijo automobilių parodoje kompanija Toyota pristatys miesto elektromobilio prototipą, kuris sukurtas serijinio modelio iQ pagrindu. Naujovė labai kompaktiška: ilgis – 2,73 metro, plotis – 1,68 metro, o aukštis – 1,49 metro, tačiau nežiūrint į tokius matmenis, viduje yra 4 sėdimos vietos.
 
Toyota kompanijos nuotraukos.
Toyota „Hačiroku“ įpėdinis – Spalio 6 d. 13.58 val.
Tokijo automobilių parodoje kompanija Toyota pristatys koncepcinį automobilį FT-86 Concept, kuris yra ideologinis legendinio hečbeko AE86 (Hachiroku) įpėdinis. Verčiant iš japonų kalbos „Hachiroku“ reiškia „aštuoni ir šeši“ (modelio indeksas).
 
Audi kompanijos nuotraukos. Audi e-tron
Kompanija Audi oficialiai patvirtino savo ketinimą pradėti koncepcinio automobilio e-tron gamybą. Šis automobilis buvo pristatytas rugsėjo mėnesį Frankfurto automobilių parodoje.
 
Renault kompanijos nuotraukos.
Kompanija Renault, Frankfurto automobilių parodoje, pristatė keturis koncepcinius elektromobilius, kurie demonstruoja, kaip atrodys serijiniai 2011 metais pradedami gaminti automobiliai. Elektromobilių gamoje yra dvivietis automobilis Tvizy Z.E., nedidelis kupė Zoe Z.E., taip pat elektrinės furgono Kamgoo ir sedano Fluence versijos.
 
Audi kompanijos vizualizacijos.
Elektrinis Audi superautomobilis – Rugsėjo 15 d. 21.09 val.
Frankfurto automobilių parodoje kompanija Audi pristatė koncepcinį superautomobilį e-tron, pagamintą Audi R8 modelio pagrindu.
 
Citroen kompanijos nuotraukos. Citroen Revolte
Šiandien Frankfurto automobilių parodoje kompanija Citroen oficialiai pristatė koncepcinį automobilį Revolte, sukurtą legendinio modelio 2CV motyvais. Automobilis gavo pravardę „bjaurusis ančiukas“.
 
Jaguar kompanijos nuotrauka. Jaguar XJ.
Hibridinis Jaguar XJ ne už kalnų – Rugsėjo 11 d. 14.46 val.
Kompanija Jaguar pristatė konceptualų hibridinį automobilį Limo-Green, kurio pagrindas yra sedanas XJ. Britų kompanijos atstovai pažymėjo, kad automobilis sukurtas vienu egzemplioriumi ir vienam tikslui - pademonstruoti jėgainę.
 
Alfa Romeo sukurs BMW X5 konkurentą – Rugsėjo 7 d. 15.43 val.
Šiandien beveik kiekvienas stambus automobilių gamintojas savo modelių gamoje turi krosoverį. Alfa Romeo dar neseniai buvo išimtis. Tačiau Italų ir JAV kompanijos bendradarbiavimas patvirtina, kad tai tik laiko klausimas.
 
Mini kompanijos nuotraukos. Mini concept
Kompanija Mini nusprendė atšvęsti savo jubiliejų, pristatydami koncepcinį automobilį Mini Couper Concept. Šis automobilis – kompaktiškas kupė, turintis eilinio Mini Cooper bazę, nuo tradiciško trijų durų hečbeko skirsis žemesniu stogu su įdomia galine dalimi, bei truputį modernizuotais priekiniu ir galiniu bamperiais.
 
Land Rover kompanijos vizualizacija.
Land Rover LRX hibridas – Birželio 22 d. 14.19 val.
Kompanija Land Rover serijinę gamybą planuoja paleisti į visureigį, koncepcinio automobilio LRX pagrindu. Konceptinis automobilis buvo pristatytas 2008 metais Detroito automobilių parodoje. Apie tai pranešė Land Rover generalinis direktorius Filas Pophemas, laikraščio „RBK daily“ interviu.
 
Suzuki kompanjos nnuotraukos. Suzuki PIXY
Be kamščių – Gegužės 12 d. 21.11 val.
Japonų autogamintojo Suzuki PiXY naujiena gali ne tik pabaigti visus ginčus „kamščių“ tema, bet ir, esant serijinei gamybai, ženkliai juos sumažinti. Automobilį, parodytą Tokijo automobilių parodoje, sunku aprašyti kaip automobilį tiesiogine to žodžio prasme, bet kad japonų pasiūlyta schema bus panaudota, galima neabejoti. Jau nekalbant apie tai, kad tokius sprendimus karininkai taiko jau seniai. Tokie žodžių junginiai kaip“raketnešis“ ir „lėktuvnešis“ jau seniai nekliūna ausims.
 
Dacia vizualizacijos
Dacia krosouveris Ženevoje – Kovo 2 d. 16.05 val.
Rumunijos kompanija Dacia į Ženevos automobilių parodą planuoja atvežti pirmą savo istorijoje konceptualų krosouverį, kuri pavadino Duster. Neįprasto dizaino automobilis yra su ištemptais, “lipančiais” ant sparnų priekiniai žibintais, originalia galine dalimi, taip pat turi šonines duris, išdėstytas kaip MINI Clubman – viena iš kairės, dvi iš dešinės.
 
Protoscar nuotraukos
Sportinis Protoscar Lampo – Vasario 26 d. 21.18 val.
Kovo mėnesį Ženevos autosalone įvyks koncepto Lampo, sukurto nedidelio Šveicarijos ateljė Protoscar, pristatymas. Lampo – tai visų ratų varomas kabrioletas, turintis du elektrovariklius, kurių bendra galia yra 268 AG. Ličio jonų baterijų komplektas, pakrautas buitiniame elektros tinkle, leidžia automobiliui pravažiuoti iki 200 km, esant maksimaliam greičiui – 280 km/h.
 
Chrysler nuotraukos
Chrysler nori į Šveicariją – Vasario 26 d. 21.13 val.
Ženevos automobilių parodoje Chrysler LLC ir specialus padalinys ENVI pirmą kartą už JAV ribų pristatys du visiškai naujus konceptinius superautomobilius. O konkrečiau – Chrysler 200C EV ir Dodge Circuit EV, kurių kuro sąnaudos ir išmetamų dujų rodikliai sumažinti iki minimumo. Tuo tarpu abu automobiliai gali pravažiuoti įspūdingą atstumą, turi gerą garso izoliaciją, beveik momentalų sukimo momentą, geras greičio charakteristikas ir be abejo puikų dizainą.
 
Rinspeed nuotraukos
Šveicarijos kompanija Rinspeed išplatino naujo konceptualaus automobilio iChange nuotraukas. Naujiena ypatinga tuo, jog automobilio vietų skaičius gali kisti – paspaudus mygtuką automobilis iš vienviečio virsta dviviečiu arba net triviečiu.
 
Volkswagen nuotraukos
Automobilių parodoje Čikagoje koncernas Volkswagen pristatė konceptinį automobilį CC Gold Coast. Pirmą kartą šis automobilis buvo parodytas praeitų metų vasarą parodoje Pebble Beach Concours d‘Elegance, antrą kartą automobilis pasirodė SEMA, o darbar naujas automobilis atkeliavo į Čikagą.
 
Volkswagen nuotraukos
Gandai apie šį automobilį sklandė jau senai ir štai Detroite vykstančioje automobilių parodoje vokiečių kompanija Volkswagen pristatė savo dviviečio rodsterio konceptą. Naujasis automobilis gali tapti tiesioginiu Lotus Elise, Mazda MX5 ar net mažuoju Audi TT konkurentu.
 
Audi vizualizacijos
Audi Sportback aliuzija Audi A7 – Sausio 13 d. 15.29 val.
Detroito automobilių parodoje pristatytas Audi Sportback yra aliuzija į tai, kaip atrodys naujasis kupė/sedanas Audi A7. Išoriniai automobilio bruožai panašūs į dabartinius Audi modelius, bet vietomis matomos ryškios laužytos linijos. Iš šono naujasis sedanas primena monolitinę konstrukciją ant didžiulių 21 colio ratlankių. Virš keleivių galvos puikuojasi didžiulis stiklinis stogas. Priekyje matomos jau įprastos LED diodų lempos. Beveik 2 metrų pločio ir 5 metrų ilgio sedanas atrodo tikrai sportiškas ir grakštus.

Atgal 1 2 3 4 Toliau
 


 
© 2005–2020
Jūs esate 4243799-asis lankytojas